מסדר התפקדות

מסדר התפקדות../images/Emo196.gif

מה אתן עושות עכשיו?
מה יש לכן לעשות ולא הספקתם?
מה אתן צריכות לעשות ואין לכן כוח?
מה התוכניות שלכן ללילה?
יאלה להיתפקד משעמם לי אני נירדמת בישיבה

לאחר יום חופשה שהלכתי עם אבא

לביקורת בביה"ח ותודה לאל הכל תקין והכל בסדר...התפנקתי לי, סיימתי לראות סידרה שאני עוקבת, ועכשיו אני איתך מתוקתי, ועוד מעט למיטה, מחר חוזרת לעבודה והשכמה ב-5 כמידי יום

בדיוק עכשיו

הכנתי עוגיות מלוחות וטעימות עם האישלי אחר כך קצת טלויזה ולישון . הצטלמתי תמונות פספורט מזעזעות קצת עצוב לי היום עד מחר יעבור

אחרי שבוע של ברונכיט חזרתי לעבודה

אחרי שהתקלחתי ראיתי בשמונה את הסידרה הקבועה שלי כנגד כל הסיכויים כמובן בויוה, ואחרי זה ישבתי לתפור שני זוגות מכנסיים ועוד מעט אלך למיטה לייש את הרגליים והגוף ולהתפנק עם העוברית.

../images/Emo6.gif הבנתי, אני רואה את לגעת באושר

אני פורשת אוטוטו
עיפה היום מאד משום מה והגב כואבבבבבב
לילה טוב בננות תשמרו על עצמכם שרי

מול המחשב... כאילו דה.....

יש לי כביסות וכלים, ועוד לא התקלחתי... אבל למי יש עצבים?

אורזיגל

New member
עונה...

מה אתן עושות עכשיו? עונה על השאלון הקצרצר שלך. מה יש לכן לעשות ולא הספקתם? הספקתי הכל, למרות שהיה לי יום ממש, אבל ממש מטורף. מה אתן צריכות לעשות ואין לכן כוח? להתקלח, תיכף אני קמה. מה התוכניות שלכן ללילה? ליששששששון יאלה להיתפקד משעמם לי אני נירדמת בישיבה

matyc

New member
../images/Emo195.gif לפקודתך

אני כרגע אחרי מקלחת רותחת לא הספקתי לקחת את השעון יד לתיקון אני צריכה לסדר את הבית ואנחנו הולכים לישון אחרי יום עבודה מתיש לילה טוב לכולם

כן המפקדת../images/Emo196.gif

מה אתן עושות עכשיו? שותה נס קפה עם פריכיות וקוטג'.
מה יש לכן לעשות ולא הספקתם? להכניס כלים למדיח.
מה אתן צריכות לעשות ואין לכן כוח? להכניס כלים למדיח (אבל חייבת לעשות את זה בלית ברירה).
מה התוכניות שלכן ללילה? עוד מעט עפה לישון
בלי רעיונות ווקשה.

bali

New member
מנהל
קצת באיחור אבל גם עכשיו "עכשיו"

מה אתן עושות עכשיו? אוכלת סלט ליד המחשב וגולשת פה. מה יש לכן לעשות ולא הספקתם? לשטוף את כל הכלים שבכיור. מה אתן צריכות לעשות ואין לכן כוח? לשטוף כלים, לטאטא ולשטוף את הבית... מה התוכניות שלכן ללילה? לא יודעת. סקס לא יהיה
יאלה להיתפקד משעמם לי אני נירדמת בישיבה

למעלה