מסדרון! אפל, בינתיים, בערך.. WIP

• פותח הנושא darq
  • פורסם בתאריך

darq

New member
מסדרון! אפל, בינתיים, בערך.. WIP

שלום! אף אחד לא מכיר אותי, לא נורא.. עבודה חדשה שלי דגש על טקסטורות! שהוכנו בפוטושופ ועבודה במנוע הרינדור ברזיל. אצרף פה שני תמונות, אחת בלי טקסטורה, ואחת עם שנייהם הם עבדוה בתהליך! ראשונה בלי טקסטורה ושניה עם! או באנגלית פשוטה! WIP

Animatrix

New member
יפה, אבל

החומר של הפלואוריסנטים לא נכון לדעתי, גרמת לזה להראות כמו אבן ולא כמו זכוכית צבועה סה"כ נחמד מאוד...

sbsbsbs

New member
נחמד ביותר

יצא יפה אבל לפי דעתי יש יותר מדי אור על הקשת הרחוקה. זה נראה כאילו יש עליה ספוט ולא נאון. אולי כדאי להאיר גם קצת מהמסדרון אחריה כדי שייראה אחיד, ולתת גם אור לקשת הראשונה (בהנחה שהניאון שם דלוק). בסך הכל נראה יפה.

preacher

New member
נחמד! נחכה להמשך...

בינתיים ההערות שלי: טקסטורה של עץ למסגרות הדלתות, טקסטורה של בטון לקורות הבולטות במסדרון ולמקם את התאורה שתגיע מנורות הניאון ולא מפתח המסדרון.

H y d e

New member
תודה! אבל

הפלורסנטים עדיין ללא טקסטורה ועדיין האור לא ממש יוצא מהם זה יסודר בהמשך! ואהבתי את הרעיון של הקורות מעץ! ותודה!

Knuckles

New member
האבנים של הקירות שלך...

מסוטטות מידיי תשבור חלק מהם, אם הטקסטורה של חלודה ועובש אז לא יתכן שהאבנים יהיו כל כך מושלמות

H y d e

New member
עידכון!!

יודע שהרצפה חלקה מידיי, ויש גם קצת עדין בעיה עם הטקסטורה

life4ever

New member
מצטער אבל גרפיטי בקירות

סטייל ניו-יורק לא מסתדר עם רצפה נקייה סטייל בית חולים הדסה .... גם התאורה נראית מוזרה ויש תחושה כאילו התמונה נגטיבית ....

ganooov

New member
ועכשיו תשבור את הקירות ../images/Emo8.gif. ../images/Emo13.gif

מני עוד יראה בך מתחרה
.

H y d e

New member
חח יש לי עוד

הרבה מה ללמוד, להיות ברמתו יש לו עבודות נפלאות! ואני רק בתחילת דרכי :) תודה על התגובות.

למעלה