מסא'ג ב 4 ידיים...חלק א'

מסא'ג ב 4 ידיים...חלק א'

"תגיעי הבייתה, עכשיו!" לחשתי לתוך שפופרת הטלפון. "אני באמצע העבודה מתוק שלי" שמעתי את הקול הסקסי שלה מעברו השני של הטלפון "תבואי...סוכריונת...מבטיח לך שלא תשכחי את היום הזה" אמרתי בקול הכי משכנע שלי. "עוד 10 דקות אני אצלך, אתה יודע שאני מתה עלייך ועל ההפתעות שלך?" "רגעעעעעע...לפני שאת מנתקת יש לי משימה בשבילך, אני רוצה שתגיעי לכאן ללא התחתונים שלך" "הממממ..שובבון שלי, מה אתה מכין לי הפעם?" "על הפתעות שמעת?" חייכתי "יאללה תגיעי" המאהבת שלי, אנחנו יחד כבר כמה חודשים, מת על הראש לה, מת על הפנטזיות שאנחנו מגשימים יחד כאילו אין מחר, היא גדולה ממני בכמה שנים, ובכל זאת נראית קטנטונת כזו, חטובה (בדיוק כמו שאני אוהב) עיניים חייכניות עם ראש משגע, שחומה, שיער ארוך, רכה כזו, נשית להפליא. החלטתי להפתיע אותה ולהגשים לה פנטזייה לא ממומשת, בימים הראשונים שהחלפנו רשמים, חוויות, היא אמרה לי, רמזה לי על אותה פנטזייה. "אני רוצה ששני גברים, עירומים, ריחניים, יפנקו רק אותי, עם מסא´ג ריחני בארבע ידיים, רוצה להרגיש את האיברים שלהם עליי, את ידיהם מטיילות על גופי, את הלשונות שלהם מטילות עליי מגיעות לכל מקום ומקום" החלטתי שהיום זה היום! אף פעם לא הייתי עם עוד גבר, וגם אין לי כוונה להיות, המטרה הייתה פינוק הדדי של הנסיכה שלי. פניתי לחבר שלי שבהתחלה היה די בהלם ממה שהצעתי, אבל לאט לאט חדרה אליו הכרה והרעיון החל לקסום לו. "אבל אני נוגע רק בה!" אמר לי. "חסר לך שאתה נוגע בי" עניתי לו בחיוך ושנינו צחקנו צחוק מתגלגל ומלא ציפייה. בימים האחרונים עבדנו על התוכנית כאילו היינו איזה צוות סודי של המוסד, ידענו בדיוק מה כל אחד צריך לעשות. שמעתי את המכונית שלה מתקרבת לחנייה, אמרתי בקול חלוש "היא כאן!" יוסי הבין, הפנים ונכנס לחדר צדדי, סוגר את הדלת אחריו. שמעתי את הצעדים של הסקסית שלי מתקרבים לדלת, נעמדים מולה, הצמדתי את הראש לדלת שומע את קריעת המעטפה שהייתה צמודה לדלת, שומע את רשרוש הנייר, מדמיין אותה קוראת את הכתוב, מחייכת בשובבות, מתחילה להרטיב קלות. סוכריונת שלי, כשתקראי את המכתב הזה תדעי שבעוד כמה דקות תיכנסי לעולם שכולו טוב, תמיד תדעי שאני חולה עלייך, על הריח שלך, על השפתיים שלך, הלשון השובבה, הצוואר הריחני, הפיטמות הטעימות, הבטן השטוחה, הירכיים המזמינות, אוהב את הכוס שלך, אוהב לשקוע בו, לראות איך טיפות רטובות של עונג ניקוות בתוכו, אוהב לשתות אותך. חולה עלייך, תיסתכלי ימינה מתוקה, תראי קופסת קרטון פשוטה, הכניסי את ידך, הוציאי ממנה מטפחת ריחנית ומתנה עטופה. אני רוצה שתפתחי את המתנה, תוציאי אותה החוצה, תלטפי אותה, תפעילי אותה, תדעי שזה הולך לטייל עלייך, לפסק אותך, להרטיב אותך, להיכנס לתוכך.אחרי כן, קחי את המטפחת, שימי אותה מסביב לעינייך, תיקשרי, אל תציצי! ותדפקי על הדלת 3 דפיקות קלות, משם אני אמשיך! שמעתי את הצחקוק המתוק שלה, שומע איך היא קורעת את העטיפה מסביב למתנה שקניתי לה, ויברטור אדמוני, מפואר. ידעתי שברגעים אלה, היא מסתכלת לצדדים, מוודאת שהיא לבד שם בכניסה הפרטית של הוילה שלנו, שהעצים מסביב מסתירים, ידעתי שהיא מחזיקה את הויברטור ביד, שמעתי את המנוע שלו מופעל, דמיינתי איך היא מעבירה אותו על המכנסיים שלה נרעדת מהמגע, נרטבת מהזמזום, מתרגשת מזה שאין עליה תחתונים, יודעת שהויברטור הזה יחדור לתוכה בעוד כמה דקות. אחרי כמה דקות שמעתי על הדלת 3 דפיקות רפות, מתרגשות, מצפות. פתחתי את הדלת, נהנה לראות אותה, עצומת עיניים, חסרת אונים, פיה פתוח קמעה, לא יכולתי שלא להצמיד את שפתיי לפיה, לפסק אותו עם לשוני, לחפש את לשונה ולהיצמד אליה לנשיקה ארוכה ורטובה, ממעביר את ידי מאחוריה מצמיד אותה לזין העומד שלי, מתחכך בכוס שלה, יודע שהיא ללא תחתונים ושמגע הזין שלי בכוס שלה משגע אותה, טומן את ראשי בצווארה, רוצה לזיין אותה, עכשיו, כאן ומיד! עצרתי בעדי בקושי רב מלסובב אותה , לכופף אותה, לנעוץ את הזין החם שלי עמוק עמוק בתוכה. אבל תוכנית זו תוכנית.

חלק ב'

הכנסתי אותה לחדר השינה, מוזיקה שקטה התנגנה באוויר, בחדר היה ניחוח מתקתק של הג´ון פול גוטייה שלי, ידעתי שהיא מתה על הריח הזה, נרות פזורים בחדר מטילים אור עמום. וידאתי שהיא לא מציצה לי, עומד מאחוריה, מתחכך הטוסיק שלה, נהנה לחוש ברעידות שלה, מלטף את שיערה, נושק לצווארה, מעביר את ידי תחת חולצתה, מלטף את שדיה התפוחים, צובט קלות את פיטמתה הימנית, יורד עם אצבעותיי לביטנה, ירכיה, פותח את כפתורי מכנסיה, כפתור אחר כפתור, שולח את אצבעותיי מרגיש את שערות ערוותה, מחפש באצבעותיי את החריץ שלה, מעביר עליו אצבע, מרגיש איך היא נרטבת, לוקח קצת מהרטיבות שבה מניח את קצה האצבע על קצה הדגדגן שלה ומתחיל לעסות אותו, קדימה ואחורה, ימינה ושמאלה, לאו לאט, מרגיש את נשימותיה נעשות כבדות, שומע את גניחותיה הרפות. "אני רוצה שתזיין אותי כבר, אני מיוחמת נורא" אמרה ממלמלת סוגרת את רגליה בעונג על האצבע השובבה שלי "אנחנו רק בתחילת ההפתעה, בסוף ההפתעה אני אזיין אותך, אדפוק אותך, אשגל אותך" לחשתי באוזנה "אני מתה על המילים המגרות שאתה מוציא מהפה המתוק שלך" לחשה בחזרה, מרגישה איך אני חודר לתוכה עם שתי אצבעותיי, מזיזה את האגן, תופסת לי את היד מקרבת אותה אליה, גורמת לאצבעותיי לחדור אליה עמוק יותר. "סבלנות מתוקה שלי, רק רציתי לוודא שאת מגורה, חרמנית ומיוחמת, אני רואה שכן ולכן נעבור לשלב ב´" "עזוב אותך מתוכניות! אני רוצה את הזין שלך עכשיו, בתוכי!" שולחת יד לאחור מלטפת לי את הזין מרגישה את הבליטה מעל המכנסיים, מנסה לחדור פנימה, להקיף את הזין שלי עם ידה, אצבעותיה. הובלתי אותה כשאני מאחוריה, צמוד צמוד, הבטן שלי על הגב שלה, הזין שלי בין פלחי ישבנה, הפנים שלי צמודות ללחייה. עוצר עומד מולה מוריד את חולצתה מאחוריה, מתגרה מהמחשבה שאני יכול לעשות בה מה שאני רוצה, מתגרה לראותה מכוסת עיניים, מצפה לבאות. כרגיל היא לא לבשה חזייה כך שיכולתי להתכופף, לאסוף את הפיטמה השמאלית שלה בפי, להעביר את לשוני מסביבה, לינוק אותה בשקיקה, להוציא ממנה אנחת עונג רפה. מתחיל להתכופף, מעביר את לשוני לאורך ביטנה, משאיר שובל לח של רטיבות, מנשק את טבורה, תופס את מכנסיה ומוריד אותם לברכיה, מכניס את קצה לשוני לתוך הכוס שלה, מרגיש את לשוני נרטבת, נוגע לא נוגע בדגדגן שלה, מנשק את ירכיה וממשיך לרדת, מוריד את נעלי העקב שלה, ומתרומם, לוקח צעד לאחור. רואה איך היא מחפשת אותי, מסובבת את הראש, תוהה מה עכשיו. ואני פשוט עמדתי שם, נהנה לראות את הגוף החטוב שלה, עומד עירום, מחכה, פיטמותיה זקורות, מגורות, מצפות לפה שלי, נשימותיה כבדות, פיה פעור קמעה, רואה איך היא מוציאה את לשונה מעבירה אותה מסביב לשפתיה, מחכה ללשוני, ביטנה השטוחה, שנגמרת בקימור ירכיה, שפתיה התחתונות, הטעימות, המוכרות כל כך, כפתור האהבה שלה, זה שמשגע אותה, זה שאני כל כך אוהב למצוץ, לאכול ולנגוס עמד שם, תפוח, גדול, מחכה ללשוני, אצבעותיי, שיני לזין החם והעבה שלי. "איפוא אתה? אתה רוצה להרוג אותי?"שמעתי אותה מחפשת אותי בקולה "פה לידך, צמוד צמוד, נהנה לראות אותך עירומה, מחכה, מגורה" "עוד שנייה ואני מורידה את המטפחת ובאה לזיין אותך!" אמרה בקול נוזף ניגשתי אליה בלי לומר דבר מוביל אותה בידי למיטה הגדולה שלנו, מסובב אותה אליה, מניח אותה עליה, לוקח את ידיה, מצמיד אותם יחד, מסתובב לוקח עוד מטפחת, קושר לה את הידיים, ואת הידיים למיטה. "אתה שובבי היום, אהה" ציחקקה "אני רואה שעד שארגיש את הזין שלך אתה תשגע לי את הצורה" "ששששששש תזדייני בסבלנות" חייכתי ירדתי למטה, לוקח את הרגל הימנית שלה ימינה, לוקח עוד מטפחת קושר לה את הרגל למיטה. לוקח את הרגל השמאלית שלה, מטפחת, מפסק לה את הרגל, וקושר למיטה. ניגשתי על קצות האצבעות לחדר הסמוך, קורא ליוסי עם עיני, אומר לו לבוא אחרי. הוא נכנס לחדר, מחויך, מטייל עליה עם מבטו הרעב, רואה אותה מכוסת עיניים, עירומה, מפוסקת רגליים, מחכה לשלב ג´ בתוכנית שלנו.

חלק ג' ואחרון

התיישבתי על כיסא בפינת החדר שהוכן בעוד מועד, רואה את יוסי מתקדם לכיוון החרמנית שלי, לוקח מעל השידה את בקבוק השמן הריחני, רוכן מעליה, מתקרב עם שפתיו לפיטמתה הימנית, סוגר עליה, מוצץ אותה, מרים את ראשו, מתחי לרדת למטה, לכיוון הכוס שלה עם נשיקות נשיקות קטנות וחמימות, נשיקה אחר נשיקה מדגדג אותה קלות, הלשון שלו מגיעה לפנים הירכיים שלה, הפנים של יוסי מרגישים את החמימות, הלחות, הוא טומן את לשונו בתוכה, מתחיל לזיין אותה, עמוק, עם השפתיים והלשון שלו.מכניס ידיים מתחת לתחת שלה מצמיד את הכוס שלה לפנים שלו, ללשון שלו, לשפתיים שלו, מוצץ ויונק אותה, מרעיד את ירכיה, את מוחה. "אחחחחח אני לא יכולה איתך יותר!" גנחה. קמתי בזהירות מכיסאי התקרבתי ליוסי אומר לי "ששששששש מתוקה שלי, בלי דיבורים, תעצמי את העיניים שלך, תפליגי, תיזרמי, תני לי לפנק אותך" חוזר בשקט בשקט לכיסאי. יוסי התרומם, פותח את הבקבוק עם אצבעותיו, מטה אותו קלות מוציא ממנו טיפות עגולות, קרירות. מגע הטיפות הקרירות בגופה החם הוציא ממנה גניחה מופתעת, יוסי החל לזוז עם הבקבוק לאורך גופה, טיפות עגולות נחתו על שדיה, פיטמותיה, בזרזיף דק לאורך בטנה, כמה טיפות נחתו בתוך הכוס שלה מתערבבות בטיפות התאווה שנקוו שם ממקודם., הבקבוק המשיך במסעו מפזר טיפות של שמן לאורך ירכיה, שוקיה, בהונות רגליה. יוסי הניח את הבקבוק בצד, תוהה היכן להתחיל, שולח את ידיו הגדולות לשדיה, מעביר את חומו לגופה, משטיח את טיפות השמן על גופה המתנועע, מלפף צווארה, כתפיה, ידיה, מעביר אצבע משומנת בין שדיה, מעסה את פיטמותיה על כפות ידיו, בתנועות מעגליות, יחד, יורד עם ידיו המשומנות לאורך גופה, יד אחר יד לבטנה, מעביר אצבע שובבה מסביב לטבורה, נהנה לראות אותה מתפתלת.בשלב הזה קמתי מהמיטה, הזין שלי עומד בטירוף, פועם למראה הסקסית המתפתלת תחת מגע ידיו של יוסי, יוסי בשלב הזה ליטף את פנים ירכיה נוגע לא נוגע בחריץ שלה, מרפרף עם אצבעותיו על הכוס שלה. התיישבתי לצידה, תוהה איך היא תקבל את ההפתעה, בעוד יוסי מעסה לה במרץ את הדגדגן בידו האחת, כשהוא מעביר אצבע משומנת אחרת על פי הטבעת שלה, מלטף את החור שנמצא בטוסיק שלה, גורם לה להתפתל בטירוף, לצעוק, לגנוח מעונג שלחתי זוג ידיים מושיט את האצבעות קדימה, מניח אותם בתזמון מושלם על הפטמות שלה, מתחיל לעסות אותם,נהנה מהחלקלקות של השמן,ברגע שהנחתי את ידי שמתי לב שהיא קפאה לרגע, כאילו לא מאמינה, מעבדת במוחה את ההתפתחות הבלתי צפויה, משתוממת. התכופפתי לוחש לה באוזנה "זוכרת את הפנטזייה שלך? הנה היא כאן, בשבילך, למענך" "אני משוגעת עלייך" לחשה לי באוזני שוקעת חזרה במיטה, מתמסרת לנו. הידיים שלנו התחילו מטיילות על גופה השמנוני, מגיעות לכל פינה נסתרת, עולות גבעות, אצבעותינו יורדות לכל נקיק ונקיק, מגיעות לכל קפל, נוגעות בכל פיסת עור.יוסי החל להתיר את רגליה, ואני במקביל התרתי את ידיה לוחש לה שלא תוריד את המטפחת.העמדתי אותה על ארבע, נהנה לראות את הטוסיק השובב שלה מתריס לעומתנו בשובבות. יוסי נשכב תחתיה, על גבו מניח את ראשו מעל הכוס הרטוב שלה, מלטף את התחת שלה, מקרב אותו למטה, מוציא את הלשון שלו מכניס אותה עמוק לכוס שלה, מוצץ את הדגדגן שלה, מרגיש את האגן שלה יורד ועולה על הלשון שלו, ידיו המשומנות מלטפות את התחת שלה, שולח אצבע שובבה מחדיר אותה לחור התחת שלה. התיישבתי מולה, לוקח את הזין שלי בידי, מעביר אותו מסביב לשפתיה, רואה את לשונה יוצאת לקראתו, מכניס את הזין שלי לפיה, היא פתחה את פיה, מקבלת את הזין החם שלי לתוכה, מוצצת אותו, מחדירה אותו עמוק לפיה, יונקת אותו לקרבה, מכניסה ומוציאה את הזין שלי מפיה החם, דואגת לחזק את אגנה לכיוון פיו של יוסי. המראה, התחושות, הזין שלי בפה שלה , כמעט גרם לי לגמור, לא הייתי מוכן לגמור בחוץ. משום מה רציתי לגמור בתוכה, להחדיר לתוכה את הנוזל החם שבי, להתערבב יחד בנוזלים שלנו.הוצאתי בקושי רב את הזין שלי מהפה המתוק שלה, לוחש לה שאני הולך לזיין אותה, לגמור בתוכה, אני ורק אני מסמן ליוסי שיחליף אותי , מגיע מאחוריה, מלטף את הטוסיק שלה, מתקרב אליה עם הזין שלי, מעביר את הקצה שלו לאורך הכוס שלה מלמטה למעלה, מגרה אותה, מרגיש איך היא מזיזה אליי את התחת שלה, כאילו דורשת שאזיין אותה כבר, תפסתי את שיערה, עושה לה קוקו , מושך אותו בקונטרה אליי בכל פעם שהזין שלי חודר לתוכה. ראיתי את יוסי מתרומם מעט מושיט לפה שלה את הזין שלו, עזבתי לה בצער שיערה השופע, נותן לה דרור לתפוס את הזין שלו עם לשונה, תפסתי את מותניה מלטף, תופס מצמיד אותה עליי בכל פעם שהזין שלי נכנס עמוק יותר לתוכה, יוצא ונכנס לתוכה, מרגיש את דפנות הכוס שלה סוגרות ברטיבות מגרה על הזין שלי. פתאום ראיתי את פניו של יוסי מתעוותים מעונג, אנחה רפויה יצאה מפיו (קיוויתי שהיא לא זיהתה את הקול) הוא הוציא מהפה שלה את הזין שלו, ראיתי את הנוזל הלבן שלו ניתז על הצוואר שלה, שדיה. היא הרגישה את הנוזל החם עליה מזיזה את האגן שלה בטירוף כנגד הזין שלי, גונחת, מתעוררת, משתגעת. יוסי קם מהמיטה, העיף בנו מבט אחרון, ויצא מהחדר, להתלבש (ידעתי שכשנצא מהחדר הוא כבר יהיה בדרך הבייתה שר לעצמו.) הרגשתי איך אני עומד לגמור בתוכה, איך אני עומד להתפוצץ, נהניתי לראות את הטוסיק שלה נצמד בתשוקה מדהימה לזין שלי, לא רוצה לעזוב לעזוב אותו. "אני גומרררררר" לחשתי לה. "לאאאאאאאאאאאא, חכה לי!" לחשה. עצרתי, נתתי לשיא לחלוף, נהנה לחוש את הזין שלי נעוץ עמוק בתוכה, שנינו מתנשמים, עירומים, חרמנים בטירוף. היא לא נתנה לי בדיוק לנוח כי כבר הרגשתי את הכוס שלה מתחיל לנוע, משפשף לי את הזין, ראיתי שהיא שולחת יד לבין רגליה, מאוננת, כשהזין שלי יוצא ונכנס לתוכה. "אני גומרתתתתתתת" צעקה, הרגשתי את הרעידות בירכיה שהיא גמרה מגיעה לשיא המופלא. "הגברתי את קצב החדירה, היא טמנה את ראשה בכר, מתענגת, מתכופפת יותר, מבליטה יותר את התחת המשגע שלה. גמרתי בתוכה, מוציא את הנוזל החם שלי בתוכה, עמוק, נהנה לחוש את הרטיבות של שנינו. שכבנו מחובקים, אני מאחוריה, צמודים, מקופלים כמו שני עוברים שרק נולדו, הזין שלי צמוד לתחת שלה, הפה שלי מנשק את צווארה, מסיט קצוות שיער שובבה. "מי זה היה?" שאלה "אליהו הנביא" עניתי ...גורם לשנינו לפצוח בצחוק מתגלגל...

bugbuster

New member
../images/Emo150.gif ישנה בעיה

הבעיה היא שעם כל ההבנה והתקשורת בין בני הזוג גבר מביא גבר אחר וזר לשגל בת זוג שאיננה בשליטה מלאה ברצונותיה ברגע נתון. אני חייב לחדד את הנקודה הזו ולהזכיר עניין עמוק ומהותי של כבוד האדם וחרותו, וכאן לא מדובר בחרותו לאכילת סטייק, אלא לנושא המיתקרב בחומרתו לחיים ומוות ובמילה אחת - אינוס יש לזכור, חרותה של האשה על גופה מתחדדת לנקודה שלו רגע לפני מישגל שתחילתו בהסכמה, כאשר לאחר מישחק מקדים מופלא ומרטיט ואלוהי ממש כיפת איבר המין כבר נוגעת בערוותה והיא משנה את דעתה למרות שנשבעה לפני כן ובכתב ובפני עדים "שהיא רוצה להזדיין," הרי ברגע שהיא משנה את דעתה ומסרבת ומכל סיבה שהיא, ומבקשת מהגבר להפסיק הרי לו יחדור אליה מדובר באונס, בין זהו מיפגשם הראשון כזרים גמורים ובין הם זוג ביחסי אינטמיות שנים על שנים. העניין האינטימי הזה של צניעות ויחסי מין זכות הסרוב הנשית היא כמעט אין סופית. לעניין צניעות, לו אני משתף את חברי שמעון במעשה שעיקרו, שמע שימון, עוד שעה תבוא אלי הכוסית פלונית, ואני ישאיר לך ת'נייד פתוח שתשמע אותנו מזדיינים, ואותה מה'זה צורחת ממני, וכו, ושימעון שאיננו יודע מיהי 'הפלונית,' והיא והוא ישארו אלמונים מוחלטים לכל חייהם לאחר מיכן אכן ישאר בטלפון ויקשיב כיצד אני משגל את הפלונית שאיננה יודעת על המצאות מכשיר ההאזנה לרגעי הישתגלותה יש בכך עברה של חדירה לפרטיות. אל אחת כמה וכמה עם שמעון מוזמן על ידי ראובן לעלות בחדר המדרגות "במיקרה כאילו כזה" ולהעצר מול "חור המנעול" של דירתו הסגורה של ראובן והאישה ולהסתכל דרכו כאשר ראובן מתזמן לשגל ברגע זה במכוון את בת זוגו כך שתראה על ידי שמעון, הרי זה קשר, קנוניה אסורה שבין ראובן לשמעון כנגד האשה. בוודאי דברים אמורים על הכנסתו לדלת אמות הדירה / מתחם בה היא שוהה, עירומה, קשורה וחסומת עיניים וללא כל יכולת להגיד בכל רגע נתון, אופפפס, סליחה, שניתי את דעתי כיוון שהפנטזיה כן או לא נראית לי כשמדובר בהגשמתה, שהגבר כן או לא נראה לי, אם או בלי 'כיוון', ולא שמעון ולא יששכר ולא ולו אחד משנים עשר השבטים, ולמה? כי זכותי המובנית היא להתחרט בכל רגע נתון למרות עשרות הפעמים שאמרתי ונשבעתי וכוליי,
הכתיבה טובה, העלילה מגרה, הכל נכון, אבל, נושא החומרה שבמין בנגיעת אינוס ראוי לנו לזכור ולהיזהר, ולא פחות, להזהיר. מבחינה טכנית על מנת לחדד את המסר הזה היה מקום להכניס לטקסט באופן ברור משפט האומר כבר מתחילה דהיינו בטלפון הראשוני "...תבואי הבייתה עכשיו, ..." כבר באותה שיחה שהפעם הפנטזיה הולכת להיות מוגשמת היא כזו וכזו, ובכך להשאיר לאישה את חופש הבחירה. כאן, כאשר נאמר לבת הזוג את זוכרת את הפנטזייה ההיא וההיא כבר היה גבר משוטט על גופה.

למעלה