מנשא צמד

shoni77

New member
מנשא צמד

הי כולן, לאחר התייעצות בפורום על מנשא שלא מחמם מאד, בחרנו וקנינו לקטנטונת החדשה מנשא צמד. אבל....... אני מרגישה שהמנשא לא מחזיק טוב...... אחרי מספר דקות בתוכו, הבד ממש נמתח והקטנה כבר נמצאת מתחת לחזה ואחרי עוד כמה דקות באזור הבטן. יש את הכתפיות ג'ינס שאפשר להגדיל ולהקטין אבל הן מוקטנות עד הסוף. אני לא קטנה מאד, אבל סה"כ די נמוכה ולא גדולה במיוחד. גם הקטנטונת עוד די קטנה (קצת יותר מ3.5 ק"ג). אשמח לשמוע תובנות או עצות מבעלות נסיון. תודה!!!!!!!!!!!!!!

הי

נעים מאוד, אני זהבית, היצרנית של צמד. אשמח להדריך אותך גם בטלפון. 052-4630518 באופן עקרוני, הטבעות אמורות להיות על רצועות הלייקרה (המנשא מגיע ארוז בצורה הזו). הג'ינס בקצוות מאפשר קשירה נוחה על הבטן התחתונה. שימי לב, החיבור של כתפיות הג'ינס לרצועות צריך לשבת על עצם הבריח שלך לפני שאת ממקמת את התינוקת (תיכף אצרף תמונות) וכמו שאמרתי, את יותר ממוזמנת להתקשר.

shoni77

New member
אהההה, הבנתי!

דווקא חשבתי לנסות אבל אז נראה לי שזה יקטין מידי את רצועות הלייקרה ולא יהיה מספיק מקום לקטנה. אנסה את העניין מחר ואם לא יצליח אתקשר. בנתיים הרבה תודה וליילה טוב!!!

הי זהבית

רק רציתי לומר שמאז שראיתי את המנשא לראשונה אני מפנטזת עליו. אחרי הלידה הקרבה ננסה אותו...

אפשר להקטין את המנשא ללא הגבלה

אם הטבעות נמצאות על הלייקרה אפשר להדק את המנשא כמה שצריך. איפה קנית את המנשא והאם קבלת הדרכה? זו בעיה שמי שמכר לך את המנשא אמור לפתור.

shoni77

New member
עדכון לאחר הקטנת על רצועות הלייקרה

אכן המנשא נשאר כמו שצריך על החזה. תודה זהבית!

למעלה