מנשאים, מתנצלת על מיחזור הנושא

מנשאים, מתנצלת על מיחזור הנושא

זוכרת שכבר דנו פה במנשאים אבל החיפוש של תפוז בלתי נסבל.

בלידה הקודמת היה לי מנשא ארגו עם מתאם לתינוקות. ממנשאים לתינוקות ממש מסוג לופיקס ודומיו חששתי בגלל ענייני בטיחות, קראתי שהתנוחה של התינוק בפנים עלולה להפריע לנשימה והיה לי מוזר שהראש יהיה בתוך המנשא. הארגו היה טוב, אבל הוא מגושם ופחות נוח בחודשים הראשונים. הוא נהדר בגילאים קצת יותר גדולים וליציאה מהבית, אבל דווקא נראה לי שמנשא לתינוק יכול להיות הרבה יותר נעים ונוח לי ולתינוק בחודשים הראשונים בשימוש אינטנסיבי.

חיפשתי מידע ברשת, אבל אני קצת מבולבלת. אשמח להמלצות מניסיונכן/ם לגבי הסוגים השונים ועד כמה הרגישו לכם בטיחותיים.

תודה מראש.

לי היה לופי והחצי היה עם תינוכיס

אני מאד נהניתי עם המנשאי בד, יש כל מיני יועצות מנשאים שידגימו לך את התנוחה הנכונה,
אחרי כמה פעמים זה הופך להיות כמו נסיעה על אופניים.
חפשי ברשת את האתר המנשא הנכון וכדאי לקבוע פגישה עם יועצת.
יש גם כל מיני חנויות בהן יש מדגימת מנשאים שתוכל לעזור.

Belladonna Took

New member
מה לגבי מנשא סיני?

לי יש מנשא סיני שאני מאוד אוהבת (לא זוכרת את השם כרגע וזה מאופסן אי שם...)
אני אמנם קניתי אותו כשהילדה שלי כבר יכלה לשבת במנשא אבל עד כמה שאני יודעת אפשר להשתמש בו כבר מלידה בתנוחת רגלי צפרדע.
עניין הקשירות לא נורא בכלל אחרי כמה פעמים שמתרגלים.
&nbsp
לנו הוא היה סופר נוח.

גם פה הסיני מככב

הקטן בן חצי שנה ועדיין פיצי פי צפון בשביל הארגו שלי, והסינים נוחים מאוד מלידה. ממליצה לפגוש מישהי שתנחה אותך עם התינוק אחרי הלידה, יש יועצות מנשאים נהדרות.

nuvnuv1

New member
אנחנו השתמשנו בפנטזו ממש מגיל אפס

הוא מנשא ממש נוח, מתאים מגיל אפס עד 18 ק"ג אם אני זוכרת נכון, היה נוח מאוד גם לי וגם לקטנה וגם הבן זוג שלי נהנה איתו מאוד.
היה בשימוש אצלנו בערך עד גיל שנה שהחלה לרוץ.
מה שאהבתי בו זה ששמים בו את התינוק\ת מאבטחים אותו ורק אח"כ מרימים את המנשא.
אפשר ללכת איתו גם מלפנים וגם מאחור.
אבל כדאי לך כמובן למדוד ולראות איך הוא בשבילך.

למעלה