מנסים להכנס להריון כבר שנה- הטיפול הבא ה-פ-ר-י-ה

liri2222

New member
מנסים להכנס להריון כבר שנה- הטיפול הבא ה-פ-ר-י-ה

שלום לכולם. מנסים להכנס להריון כבר שנה וחודש. 2 מחזורים עם איקוקלומין ששיבשו אתי גופי לגמרי ולא צלחו , צילום רחם ושני טיפולים עם גונל F..כרגע בעיצומו של טיפול שלישי.... חשוב להדגיש כי לא נמצאה כל בעיה אצלי ולא אצל בעלי. במידה והמחזור השלישי של גונל F לא יצליח הרופא יפנה אותי להפריה. אשמח לדעת האם מישהו עברה הליך דומה? כמו כן אשמח לקבל קצת אינפורמציה לגבי הפריה.. מה מצפה לי?
תודה לכל העונות.

אהממ.... די רובנו

אצלנו זה היה ישר הפריות בגלל בעיית הזרע.
אם אתם במחלקת הלא מוסברים הפריה אולי תוכל להסביר כמה דברים בקשר לביציות שלך. זו האופציה היחידה לבדוק את הנושא.

מקווה שבקרוב תיכנסי להריון תקין ובריא.

acka

New member
ברוכה הבאה לשהות קצרצרה

הרבה מאוד מאיתנו עוברות הפריות.
אני מבינה שאתם לא מוסברים?
רק לוודא, עשיתם צילום רחם ובדיקות זרע? המחזור שלך סדיר?
איזה מינונים קיבלת ואיך הגבת אליהם?
איך הייתה הרירית בטיפולים?
כעקרון הזרעות והפריות זה די דומה - מקבלים פרוטוקול, מזריקים קצת יותר תרופות ואז מגיעים לשאיבה.
זה החלק העיקרי ששונה. הרדמה יחסית קצרה, מוציאים את הביציות ומנסים להפרות בצלחת.
ההחזרה ממש מזכירה הזרעה ואז המתנה מורטת שערות עם תמיכת פרוגסטרון כלשהי.
נשמח לתמוך ולענות על כל מה שתרצי.
מאחלת לך שלא תצטרכי להגיע להפריה.

גם אני אשמח להסבר

זה ממשיך להתבצע מול הרופא פוריות שלי?
מתי מתבצעות השאיבות ? בבית חולים ציבורי? צריך לקבוע מראש עם הבית חולים? איך בוחרים בית חולים? מי מבצע את ההחזרה?

ODOD11

New member
אני לא יודעת מה בדרך כלל הפרוצדורה

רק זוכרת שלשאול פה עשה לי סלט בראש וכל כך נבהלתי.. הרשמות בבתי חולים, רופא ציבורי.. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. זה כמובן לא אופייני לפורום המהממם הזה אבל כי ראה לא יכולתי בכלל להכיל את המידע הזה באותו שלב.. אישית אני מטופלת במאוחדת, וכל התהליך התבצע אך ורק מול הרופא שלי שגם עשה את השאיבה וההחזרה- הכל במדיקל הרצליה. בהצלחה גדולה

ODOD11

New member
לא מה פתאום, רק רופא פוריות!

רופאי נשים לא מוסמכים לכך.. אני זוכרת שמאוד הופתעתי שהכל הלך כל כך חלק- הרופא שלח את כל האישורים שתריך לוועדה, החסיר לי תשובה שיש אישור וישר התחלנו.. הכל התנהל מול המרפאה של מאוחדת בת"א ובמדיקל הרצליה. כשנוא למעשה עשה את השאיבה וההחזרה

liri2222

New member
הי ACKA

כן אנחנו לא מוסברים. עשיתי צילום רחם וגם בדיקות זרע. לא נמצאה כל בעיה בבדיקות הזרע של בעלי. הרירית בסדר גמור. קיבלתי גונל אף במינון של 75 במשך 8 ימים והגבתי די טוב. המחזורים שלי יחסית סדירים ויש ביוץ בכל חודש. מייאש אותי מאוד שלא נמצאה שום בעיה ועדין אנחנו לא מצליחים להכנס להריון כבר שנה. עכשיו אני לוקחת גונל לאף (מחזור שלישי) ובמידה וגם הפעם לא אצליח להכנס להריון בחודש הבא הרופא המליץ על הפריה. תוכלי לספר לי קצת על סיכויי הפריה? האם נקלטת בהפריה?

למעלה