מנסיונכם - בית דגן - ועוד שאלות

imamama

New member
מנסיונכם - בית דגן - ועוד שאלות

תודה על התגובות מההודעה שלי לפני שבוע. סליחה שלא הודעתי על כך לפני כן. בעצם אנו לא זזנו לשום מקום והזמן עכשיו דוחק. החתולה מאוד סובלת עם האזניים - וכל העזרה שניסיתי להגיש לה לא עזרו הרבה. היה לי נסיון לא נעים כשלקחתי חתול לשם. מה שהפריע לי יותר מכל הוא חוסר אפשרות להיות בשקט עם החולה המפוחד- וגם חוסר רגישות מצד המטפלים. עכשיו אולי אנו פונים שוב לשם - אנו בדרום ודי מיצינו את כל הוטרינרים האחרים. שורה תחתונה כאן זה - מחפשים וט שיכול לעות דיאגנוזה מדויקת ושתהיה אווירה הכי פחות לחוצה. יש למיהו/י כיוון או רעיון איפה ולמי לפנות. חייבים כבר למחר. תודה מראש על העזרה ועיצות.

Noaal

New member
האם ניסיתם את המרפאה בתל שבע?

(עד כמה שידוע לי) הכי קרוב לבי"ח שיש באיזור הדרום.

qetu11

New member
ממליץ על מרפאת צער בעלי חיים ברחובות

מרפאה שקטה (יש כניסה צדדית לחיות) - בפנים עובדים רק וטרינרית ועוזר , יחס נעים, בלי לחץ , ויתנו לך כמה זמן שאת צריכה, בדר"כ גם אין כמעט תור, אם בכלל.. . . ...... אמנם לפעמים שולחים לבדיקות מיוחדות בחוץ - אבל היחס האישי המעולה והמחירים המסובסדים שווים את זה (והכסף ממילא הולך לעמותה ולא לכיס של מישהו פרטי שמתעשר מזה, אז לכל מי שעובד\מתנדב שם יש כוונות טובות מראש ...). ממליץ

irisFridman

New member
מסתייגת, בטח ובטח שלחתול בית...

ובטח שלמקרה שנחשב כיחסית מסובך.

imamama

New member
מסכימה -

ד"א - אנחנו מוכנים מחוץ לאזור לוט' שיודע/ת לעשות דיאגנוזה נכונה.

qetu11

New member
"בטח ובטח שלחתול בית" ?!!?

זאת מרפאה וטרינרית מעולה לכל דבר ועניין. אני מביא לשם את החתולים שלי והכלבה תמיד, והצוות מקצועי ונהדר. זה שלאנשים יש כוונות טובות והם לא חושבים להתעשר מהמחלות של החיות שלך לא עושה אותם לפחות מקצועיים או פוגע בהתמודדות שלהם עם "מקרים מסובכים".. הבעיה היחידה היא כמו שאמרתי - שחלק מבדיקות המעבדה והצילומים נשלחים למרפאות אחרות כי אין את כל הציוד "כבד" במקום.. אבל זה רק עניין טכני . אין לזה קשר למקצועיות של הוטרינרים וכו'

irisFridman

New member
אז אני חולקת עליך. מותר לי, לא?

וכמובן שבשום אופן אינני מזלזלת בטיפול שמגיע לחתולי-רחוב, פשוט אם היא היתה רושמת שהיא מטפלת ב-30 חתולי-רחוב אז המצב היה שונה. אבל כרגע יש חתולה אחת ולא נשמע מהודעותיה שיש כוונה לחסוך בכסף. (וגם אם היה, אז אני לא בטוחה שצב"ח הם הכתובת, פעם אחרונה שבדקתי הם הציעו בסך הכל 30% הנחה ממחיר מחירון לחתולי-רחוב, שזה יותר יקר מהרבה וטרינרים, אפילו המרפאות שנחשבות ליקרות בד"כ מעניקות 50% הנחה לחתולי-רחוב, אם לא יותר).

למעלה