מנסה שוב - מישהי ממודיעין ?…..

Zoro670

Member
פעמים רבות אבל מזמן. בשנים האחרונות באתר היו רק כמה "כמעט" עם יושבות על הגדר אבל היכרויות על באמת היו רק ממקומות אחרים...
הייתי בזבנג, וסקספאל,
נראה שהכל חארטה שם, יש שם כנראה עשר בחורות אמיתיות ועוד כמה בנות שעונות על פרופילים בדויים, זו ההשערה שלי לפחות. קיצר חוץ מפגישה אחת שלא התאימה לציפיות לא יצא מזה כלום 😊
האתרים האלה הם תרמית בבסיסן...

Ellis Murphy

Well-known member
הייתי בזבנג, וסקספאל,
נראה שהכל חארטה שם, יש שם כנראה עשר בחורות אמיתיות ועוד כמה בנות שעונות על פרופילים בדויים, זו ההשערה שלי לפחות. קיצר חוץ מפגישה אחת שלא התאימה לציפיות לא יצא מזה כלום 😊
נכון.
בינתיים פגישות שוות לא הגיעו מאתרי היכרויות או פייקבוק אלא מקשרים מן העבר או מהחיים האמיתיים וזה לא רע כי שם כבר בהתחלה יודעים עם מי יש עסק.
אבל מצד שני גם לא מי יודע מה התאמצתי אז אולי אני סתם משמיץ את המדיה האינטרנטית...

alongrin100

Well-known member
הייתי בזבנג, וסקספאל,
האתרים האלה הם תרמית כדי להוציא כסף מגברים פראיירים.
אותן 10 "בחורות אמיתיות" הן למעשה BOT תוכנה (כמו נציג שירות וירטואלי) כך שזה אפילו לא זה.
כמובן שיש שם גם לא מעט ספקיות שירותים בתשלום/מחפשות "תמיכה".

הכי טוב זה היכרות פנים אל פנים.. קצת מאתגר, אבל הרבה הרבה יותר מתגמל.

Zoro670

Member
אותן 10 "בחורות אמיתיות" הן למעשה BOT תוכנה (כמו נציג שירות וירטואלי) כך שזה אפילו לא זה.

מסכים לחלוטין, זו אחת הסיבות שאני פה 😗

alongrin100

Well-known member
מסכים לחלוטין, זו אחת הסיבות שאני פה 😗
גם פה המצב לא בדיוק מזהיר.
זה יותר מקום בשביל להעביר קטעים וצחוקים מאשר להכיר.
יש פה אולי, בלחץ 5 נשים.

הזירה האמיתית נמצאת בטינדר, קיק וכל שאר האפליקציות.
אבל שם יש לך 90% מהנשים שמתחרות על 5% מהגברים.
במילים אחרות, אם אין לך תמונת פרופיל הורסת - תצטרך להזיע הרבה כדי להכיר.

Zoro670

Member
גם פה המצב לא בדיוק מזהיר.
זה יותר מקום בשביל להעביר קטעים וצחוקים מאשר להכיר.
יש פה אולי, בלחץ 5 נשים.

הזירה האמיתית נמצאת בטינדר, קיק וכל שאר האפליקציות.
אבל שם יש לך 90% מהנשים שמתחרות על 5% מהגברים.
במילים אחרות, אם אין לך תמונת פרופיל הורסת - תצטרך להזיע הרבה כדי להכיר.
כן, ככה זה נראה 😅

Yakir4179

Well-known member

שיצא למסיבות חילופי זוגות שמה הוא יכיר בשפע אם הוא נחמד ונעים ואהוב על ידי הסביבה

Zoro670

Member
אם תימצא פה מישהי ממודיעין, יש כאן כנראה כמה חברים שישמחו 🤣🤣🤣

אם תימצא פה מישהי ממודיעין, יש כאן כנראה כמה חברים שישמחו 🤣🤣🤣
יש במודיעין הרבה איכותיות נשואות שצריכות השלמת הכנסה אבל הן כנראה מוצאות דרכים יותר יצירתיות להכיר גברים מאשר כאן….אני כל פעם שומע סיפורים בעיר ולא מבין איפה אני מוצא אותן

Zoro670

Member
יש במודיעין הרבה איכותיות נשואות שצריכות השלמת הכנסה אבל הן כנראה מוצאות דרכים יותר יצירתיות להכיר גברים מאשר כאן….אני כל פעם שומע סיפורים בעיר ולא מבין איפה אני מוצא אותן
נכון, מספיק פעמים פורסם במספר מקומות שמודיעין היא עיר החטאים. בפועל, לא מצליח למצוא אותן.

Zoro670

Member
כנראה שזה נכון רק לגרושות או כאלו שחיים ביחסים פתוחים...

Zoro670

Member
אם תמצא אותן.... תן עדכון 😊

Zoro670

Member
ניסיתי גם דרך הטלגרם, רק גרושות שלא בעניין, כל נושא הדיסקרטיות/נשואות בעייתי...😗

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אז אתה מחפש נשואה לתת לה השלמת הכנסה?או שבגילי המופלג לא הבנתי..

למעלה