מנסה לשלוח שוב

חני 105

New member
../images/Emo2.gif זה עולה לי מעולה אז זאת ליאלוש

שלי בת שנתיים וחצי ואוטוטו אני מעלה את הנסיך הקטן שלי ניב.. חני

חני 105

New member
וזה ה../images/Emo47.gif../images/Emo57.gifהקטן שלי ניבוש

שנולד לפני שבוע ו 3ימים.
סיפור הלידה יגיע בקרוב חני

etik

New member
איזה חמודים, ממש דומים אחד לשניה

שיהיה במזל טוב וגדלי אותם בנחת

חני 105

New member
מק../images/Emo87.gif

תודה ... וליאלוש הרבה יותר טוב מגיבה אליו בהתחלה היה נורא קשה ומעכשיו הוא ממש חלק ממנה. חני

TulyNY

New member
מקסימים

סוף סוף הגעתי לכאן...ומקפיצה על הדרך

אמאאור

New member
חנצ'י, איזנ בונבון יצא לך!

ולי אפילו נדמה שהם דומים. איך ליאל מקבלת אותו? ואיך את מסתדרת בתור אמא לשניים?

חני 105

New member
אימא לשניים זה לא פיקניק

ליאלוש מסתגלת יפה למצב אין לה ברירה כרגע. ההורים שלי םה לעזרה וזה כיף. מה שלומכם ??? מקווה שהכל טוב ... נשיקות ומתגעגעת \ חני

nice day

New member
אכן לא קל להיות אמא לשניים

מתחברת לחני. גם אני ילדתי ילד שני לפני חודש ונורא קשה לי הקונספט של שניים. אשמח לשמוע תגובות מאחרות שחוו קושי דומה בעיקר בשני מישורים: זוגיות- אין לנו זמן לשנינו (מה זה בכלל). אני כל הזמן עצבנית מחוסר שינה (תינוקת בוכה ללא הפסקה) ומוציאה תיסכול עליו, דבר שגורר מריבות לא נעימות. חוץ מזה- הגדולה מקנאה ומקשה עלינו בכך שיותר רגישה ומגיבה על כל דבר בבכי ובוחנת עד כמה עדין אוהבים אותה (בת 3) איך מתמודדים?

רוצה עידוד?

הכל עובר... הנה בסוף עושים עוד אחד...
גם אצלנו זה היה ככה. במיוחד השנה הראשונה אחרי הולדת הבן השני היתה שנה ממש בלתי נסבלת. שרדנו את השנה הראשונה ואז גם החלטנו שאנחנו עושים יותר בשבילנו. לא פחדנו להשאיר את הילדים עם בייביסיטר ולצאת מהבית אפילו רק בשביל לשתות קפה ביחד בלי קולות של ילדים. עכשיו, אחרי שהתרגלנו לכל הטוב, ויש לנו אפילו מנוי לתיאטרון כבר שנה שניה (בשבילנו זה המון!!!) אין לנו מושג איך נעבור את משבר השלישי...

nice day

New member
אשמח לטיפים להשרדות

אני מעריצה אותך על כך. אני לא חושבת שנגיע לשלישי. ההריון והתקופה הנוכחית שואבים ממני המון אנרגיות ואני מרגישה שאני מפספסת במקומות החשובים כמו יחסי עם בעלי ועם הפצפונת שבמקום לשמוח שהכל בסדר ויש לנו תנוקת מקסימה אני שקועה ברחמים עצמיים על כמה קשה לי ואיך לרצות את הגדולה...

למעלה