מנסה להעלות נושא לדיון, שאולי יתן לי תקוה

nowonder

New member
גיל יכול להיות דבר משחרר.

את יכולה ללמוד מהגיל, ואת יכולה להלחם בו. זה תמיד בחירה. קודם כל, אם את בוחרת להביא ילדים לעולם, פתאום את מבינה שלגוף שלך יש משמעות ותפקיד הרבה מעבר לאיך הוא נראה. הוא מביא חיים לעולם, הוא מטפל בהם. למרות שהריון ולידה הן חוויות מאוד לא פשוטות לגוף שלך, הן גם חוויות שמשנות את נקודת ההתבוננות שלך על עצמך. חוץ מזה, הגיל נותן גם פרספקטיביה. את לומדת מה חשוב יותר ומה חשוב פחות בחיים. בלי להכנס כאן לרשימה דרמטית, אבל אהבה, משפחה, חברים, חופש, שלווה, כח אלו דברים הרבה יותר חשובים מהחסרונות החיצוניים הקטנים שלך. עם הגיל, את משיגה יותר, מגשימה יותר, עושה יותר. את כבר לא הבטחה, את המימוש שלה. ועם כל ההישגים האלו, באים גם פידבקים חיוביים מתוכך כלפי עצמך, וגם מהסביבה אלייך. את לאט תביני, שהפגמים שאת רואה בעצמך, בטלים לעומת הדברים הטובים שאת עושה עם החיים שלך עבורך ועבור הסובבים אותך. ואחרון, עם הגיל את לומדת לסלוח. את לומדת לסלוח לאחרים על הטעויות שלהם, ולעצמך על אלו שלך. כי את לומדת שהכל זמני ואין טעם לחיות את הזמן הזה בכעס או בביקורת מתמדת. זה תמיד נורא מצער אותי לשמוע נשים שמבקרות כל הזמן את הגוף שלהן, שנלחמות בעצמן, ונלחמות בשנים שלהן. הזמן הוא משהו טוב שקורה לנו, לא משהו רע, והגוף (והפנים) זה משהו שניתן לנו כדי להנות ממנו ולשמור עליו, ולא עונש להלחם בו.

SimplyMe1

New member
אני לא חושבת שבמקרה שלה הגיל הוא האישיו

אלא הביקורת(הגלויה והמוסתרת)שיש למשפחה ולסביבה שלה על מראה חיצוני והטיפוח הקבוע שלו. ז'תומרת גיל 24 הוא גיל צעיר בכדי להתחיל לחשוב על ניתוחי אנטי-אייג'ינג,למרות שגם שימוש יומי וקבוע בקרמים,אי-היחשפות לשמש,תזונה נכונה,ספורט וכו'-כול אלו דוחים באופן מסוים את ההתבגרות של הגוף,ולכן זה סוג של אנטי-אייג'ינג. תשאלי כול בחור\ה שנמצאים במכון כושר 3-4 פעמים בשבוע(אני למשל)והם יגידו לך שזה חלק מביקורת עצמית. לא יודעת אם מלחמה,אבל כן-אני עושה כושר גם כי אני מכורה לזה וגם כדי לשמור על הספק לב-ריאה מצוין,שמירה\ירידה במשקל,גמישות וחיזוק השרירים וכו' וכו'. ה"מלחמה" לא נגמרת כמעט אף פעם לאנשים שעושים כושר *רק* כדי לתחזק את הגוף. עבורי זה קודם כול תחביב,למרות שיש אימונים שאני עובדת כ"כ קשה שאני שונאת את זה,אבל זה משתלם בסופו של דבר.

nowonder

New member
הפוך. הפוך.

לא אמרתי שהגיל הוא הבעיה שלה, אמרתי שהגיל הוא פיתרון. היא שאלה אם זה משהו שעובר או מחמיר עם הגיל. על זה עניתי. ואין דבר כזה אנטי-איינג'ינג. אי אפשר לעצור את הזמן. וגם אין סיבה. אנשים מתבגרים, מזדקנים, מתים. ככה זה.

זהו שכנראה עוד לא הגעתי לנחלה

אם פעם הייתי בסרטים, אז עכשיו אני רואה טריילרים, בהם אני שמנה מכוערת ולא נחשקת. מה שכן אני בתהליך ריפוי כי אם פעם לא פסלתי כל מיני ניתוחים ואמצעים דרסטיים "כשאהיה גדולה", אז היום כבר לא. אני קצת שרוטה בעניין, ואפילו בדיקת דם זה "תהליך רפואי" בשבילי, אבל ניתוח נראה לי כמו שיא השנאה העצמית שרק יכול להיות. לשואלת - כן זה יתמתן עם הגיל ומאוד חשוב גבר מפרגן ואוהב. ז"א לא גבר מפרגן זה החשוב, אלא חשוב שלא יהיה מניאק שמרשה לעצמו לזרוק הערות או לנסות לחנך אותך. יש לי חברה כוסית על, באמת בחורה שמעט מאו גברים יסרבו לה, ואחד החברים האחרונים שלה היה יורד על הלבוש שלה ועל הציפורניים מרוב שהוא לא מצא למה להיטפל אבל היה בו צורך הרסני להתרומם על חשבונה. איכס. אז הכוונה היתה להיזהר לא ליפול על חארות כאלה, כי יש.

למעלה