מניקור+

מניקור+

"תגיד" היא שואלת אותי כשהיא רואה שאני מתכוון לגזור לעצמי ציפורניים "אתה כבר לא אוהב שאני עושה את זה ?" "ברור שכן" אני אומר מופתע "אבל חשבתי שאת עסוקה.." "מתחשק לי לעשות לך מניקור פלוס" היא אומרת ואת החיוך הממזרי בקול שלה אפשר לשמוע עד קצה רמת גן.. "אוקיי" הסכמתי בהכנעה, מתוך ידיעה ברורה שרק טוב יקרה לי עכשיו.. "שב בנחת" היא פוקדת והולכת להביא פצירה ומספריים.. וכשהיא חוזרת היא רק עם חולצת פיג'מה מנומרת ופתוחה לגופה. תוך שניות המכנסיים והתחתונים שלי עפים והזין שלי עמוק בפה החם שלה, עטוף בלשון המטריפה שלה.. "אצלנו" היא מחייכת אלי תוך כדי שהיא אוחזת בי ומתכווננת כך שאני מחליק לתוכה "השירות תמיד מיוחד..." והנה אני מוצא את עצמי בסיטואציה שאין לי ספק שיזם זריז היה יכול להפוך אותה למכרה זהב, תוך כדי שהיא עולה ויורדת עלי בקצב איטי ומגרה, היא ממש אשכרה עושה לי מניקור !! מאיפה היא מביאה את הרעיונות האלה ??? כבר הייתי במצבים בעבר שבהם הצטערתי שיש לי רק שתי ידיים, אבל מעולם זה לא היה ככה.... בשלב מסוים הרגשתי שהיא משאירה לי קצת יותר מהציפורן מאשר בדרך כלל ובדיוק עמדתי לשאול אותה כשהיא קלטה את מבטי ואמרה "השארתי לך קצת כדי שתוכל לעשות לי נעים בגב.." תוך כדי מעבר מעליות וירידות אקראיות לזיון ממש, בקצב ובאנרגיות חיוביות (תודה ארז !) לא יכולתי שלא להתפעל מכך שהיא פשוט חושבת על הכל האישה הזאת !! אחרי שנרגענו מגלי האורגזמה הנפלאים, היא סיימה את העבודה המקצועית שעשתה, הביטה עלי במבט אוהב ואמרה "איך אני אוהבת שהציפורניים שלך מטופחות... תמשיך ככה" שאני אמשיך ??

KingLion

New member
אני

הייתי חושש ל"חוות " את שתי ה" חוויות "הללו באותו הזמן....אתה אדם אמיץ..

מוכשרת כמו שדה...

חכמה כמו דמבלדור יפה כמו ונוס סקסית כמו נועה תשבי כדאי לך להכיר אותה

יוסף1948

New member
סקסית כמו נועה תשבי?????

ממש לא מה שעולה מהתאור שלך אותה עד כה סקסית כמו נעה תשבי? - נעה תשבי- הנציגה האולטימטיבית של הסקסיות מפלסטיק - החלולה , השטחית , הלא מענינית באמת ??????? אני מציע לך למצא דוגמה טובה יותר מהר - אני מאוד מקווה שהיא לא קוראת בפורום - שכן העלבון יכול להיות צורב וקטלני אגב - מה זה דמבלדור ??

יוסף יוסף יוסף ../images/Emo13.gif

ראשית, גם היא חושבת שנועה תשבי סקסית - ככה שהיא חושבת שזאת מחמאה שנית אל תשפוט ואל תמהר לחרוץ גורלות של אדם שאינך מכיר נועה תשבי היא אישה חכמה, יצירתית, טובת לב והכי חשוב טבעית לחלוטין אין בה שום דבר מפלסטיק (וגם לא מסיליקון) והיא גאה במידותיה הטובות (ולא - היא לא תיכנס לסקיני ג'ינס) אתה שואל מה זה דמבלדור ? אתה רציני ??????

יוסף1948

New member
אל תשפוט - לא ישים במקרה הזה

האם לדעתי נעה תשבי סקסית או לא - אני יכול ורשאי לשפוט על פי התדמית שלה - שהיא יוצרת - בלי קשר לאדם האמיתי שמאחריו - והתדמית שהיא מציגה לא משכנעת בעיני - . אין כמובן לדעה שלי יותר תוקף מאשר לדעתך או לדעת אהובתך - שבהקשר הזה היא הקובעת . וכן אני רציני - אני לא יודע מה זה דמבלדור - פער הדורות ביננו נותן פה את אותותיו אודה לך אם תאיר את עיניי

למעלה