מניית מודיעין

מצב
הנושא נעול.

SUPERCOL

New member
מניית מודיעין

מניית מודיעין
איך אני יכולה לקנות את מניית מודיעין ? מה אני צריכה לבצע בשביל לרכוש את המניה ? המנייה מסומנת באות "ש " כנראה מניית שימור והבנתי שהמסחר שלה מסתים בשעה 1030 עוד לפני שהתחיל... תודה מראש סיגלית

גם אני סקרן לדעת איך ...

מניית מודיעין
איך אני יכולה לקנות את מניית מודיעין ? מה אני צריכה לבצע בשביל לרכוש את המניה ? המנייה מסומנת באות "ש " כנראה מניית שימור והבנתי שהמסחר שלה מסתים בשעה 1030 עוד לפני שהתחיל... תודה מראש סיגלית
גם אני סקרן לדעת איך ...
למרות שנראית מניית זבל, של חברה שבקושי יש לה כסף למקדח, ולא בעיה גדולה להריץ למעלה (עד הבום הלא צפוי מטה) הייתי משקיע שם סכום זניח של איזה 1000 ש"ח - אם תנסוק ב-10,000 אחוז, זה 100,000 ש"ח. אם תמחק (תגיע לאגורה) - זה לא ממש יזיז לי. רק ראיתי שאין סיכוי להכנס בכניסה (תמיד יש מישהו שמציע 200- 300 אחוז למעלה ...) והמניה נסחרת עד 10:15 (מעבר לזה אי אפשר לקנות ...)

... סליחה ... 1000 אחוז.

גם אני סקרן לדעת איך ...
למרות שנראית מניית זבל, של חברה שבקושי יש לה כסף למקדח, ולא בעיה גדולה להריץ למעלה (עד הבום הלא צפוי מטה) הייתי משקיע שם סכום זניח של איזה 1000 ש"ח - אם תנסוק ב-10,000 אחוז, זה 100,000 ש"ח. אם תמחק (תגיע לאגורה) - זה לא ממש יזיז לי. רק ראיתי שאין סיכוי להכנס בכניסה (תמיד יש מישהו שמציע 200- 300 אחוז למעלה ...) והמניה נסחרת עד 10:15 (מעבר לזה אי אפשר לקנות ...)
... סליחה ... 1000 אחוז.
מישהו הציע ב-1000 אחוז יותר (נראה לי משהו פקטיבי ...)

מדובר במניית שימור

מניית מודיעין
מדובר במניית שימור
שנסחרת עד השעה 10:15 בבוקר, אפשר לשים מחיר קניה גבוה של 8 כי בכל מקרה הקניה תתבצע בשלב הטרום ובמחיר שיקבע, ישנם שמועות שהיא עתידה לצאת מרשימת השימור, ישנם גם בעלי עניין/חברים כמו דנקנר-אי די בי, צחי סולטן הוא המנהל והוא גם החתם של כלל אז כל החברים מתגייסים לעזרתו, אני אישית מאמין מאוד בצחי סולטן. מחזיק ולא ממליץ.

... ואם אני נותן שער 8 אגורות

מדובר במניית שימור
שנסחרת עד השעה 10:15 בבוקר, אפשר לשים מחיר קניה גבוה של 8 כי בכל מקרה הקניה תתבצע בשלב הטרום ובמחיר שיקבע, ישנם שמועות שהיא עתידה לצאת מרשימת השימור, ישנם גם בעלי עניין/חברים כמו דנקנר-אי די בי, צחי סולטן הוא המנהל והוא גם החתם של כלל אז כל החברים מתגייסים לעזרתו, אני אישית מאמין מאוד בצחי סולטן. מחזיק ולא ממליץ.
... ואם אני נותן שער 8 אגורות
זה יכול להקנות ב-8 אגורות, שזה נכון לעכשיו גבוה באלפי אחוזים. הלוא כן ?! ואם ירד - אז אזכה לקנות בשער גבוה דווקא ? ... נראה די הימור, שאני לא יודע באיזה שער ייקנה - העיקר להכנס בכל מחיר ...

SUPERCOL

New member
מודיעין

מדובר במניית שימור
מודיעין
הצלחתי לקנות בסוף בשער של 2.8 נקווה שנוחי דנקנר שנכנס כשותף לחברה זו יצליח להרים אותה מהקרשים ... בדרך כלל כל מה שנוחי שם ידו עליו עולה ללא הפסקה.... סיגלית

shilk84

New member
זה לא רעיון טוב להסתכל על נוחי כפרמטר להשקעה

מודיעין
הצלחתי לקנות בסוף בשער של 2.8 נקווה שנוחי דנקנר שנכנס כשותף לחברה זו יצליח להרים אותה מהקרשים ... בדרך כלל כל מה שנוחי שם ידו עליו עולה ללא הפסקה.... סיגלית
זה לא רעיון טוב להסתכל על נוחי כפרמטר להשקעה
ההשקעה במודיעין היא זניחה מבחינתו, במקרה שהיא נמחקת. האם גם מבחינתך זה המצב?

prizman

New member
הוא נכנס עם כסף פרטי או ציבורי?

מודיעין
הוא נכנס עם כסף פרטי או ציבורי?
לא צרפת קישור. לכל דבר משמעות אחרת.

prizman

New member
חשבתי כך.

ציבורי, דרך אידיבי פיתוח
חשבתי כך.
אז לא נוחי דנקנר נכנס להשקעה, הוא הכניס את הציבור אליה. ממילא אם זו תסתבר כהשקעה כושלת הו כמעט לא יפגע. כך עובדת השיטה. מי שהוא מחלץ עכשיו יחלץ אותו אחר כך. ציבור המשקיעים? מי סופר אותו בכלל, הוא מחוץ לעסק.

shilk84

New member
לא צריך להסחף...ההשקעה זניחה מבחינת אידיבי

חשבתי כך.
אז לא נוחי דנקנר נכנס להשקעה, הוא הכניס את הציבור אליה. ממילא אם זו תסתבר כהשקעה כושלת הו כמעט לא יפגע. כך עובדת השיטה. מי שהוא מחלץ עכשיו יחלץ אותו אחר כך. ציבור המשקיעים? מי סופר אותו בכלל, הוא מחוץ לעסק.
לא צריך להסחף...ההשקעה זניחה מבחינת אידיבי

y360a

New member
מכרתי...

מודיעין
מכרתי...
היום המסחר בזכויות ומנחש שנראה מימושים

לא מבין - זה רק בארץ קורה.

מכרתי...
היום המסחר בזכויות ומנחש שנראה מימושים
לא מבין - זה רק בארץ קורה.
אם תסתכלו בביזפורטל על פרטי המניה, תראו ששווי החברה לא מספיק לאיזה מקדח אחד או שניים, וגם ניסו ממש לא מזמן למחוק את החברה מהבורסה. החברה מציגה הפסדים הולכים וגוברים באופן משמעותי, עם מכפיל הון שלילי, ומכפיל רווח חיובי. כיוון שהמניה בקרשים, ונסחרת במחיר מאוד נמוך, והיא שווה היקף מסחר של פחות מיום, לא בעיה להריץ את המניה. אני לא מאמין שהם ימצאו נפט - צריך לגייס הון עתק כדי לדלות את הנפט מהאדמה. המניה פשוט עולה על גל לא ברור. הכל הימור, ולדעתי, אין קשר אם מצאו משהו או לא. זוהי הרצה נטו, כיוון שמבחינת המשקיע הגדול זה גרושים. ועכשיו נהמר איך למריץ המניה ייתחשק להריץ אותה. אני מעריך כי הוא מהמר בעצמו איך הוא יגרור את העדר ...

מצב
הנושא נעול.
למעלה