מנייאך/כ/ק/בשביל כל העקשנים

nerdkey treky

Active member
הי לכולם/ן,
זכור לי שבעבר @מילי08 ראתה ודיברה על הסדרה הישראלית מנייאך בערוץ כאן11.
לאחרונה התחלתי לצפות בה והעונה הראשונה הייתה די מוצלחת אך היא הרגישה כסיפור סגור ללא צורך בהמשך.
לא מזמן התחילה עונה 2, התחלתי לצפות בה אבל זה מרגיש כמו ניסיון למרוח את הסיפור מעונה 1.
מילי, את עדיין צופה בסדרה?
מישהו אחר צופה בסדרה ויכול להמליץ על עונה 2?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הי לכולם/ן,
לאחרונה התחלתי לצפות בה והעונה הראשונה הייתה די מוצלחת אך היא הרגישה כסיפור סגור ללא צורך בהמשך.
לא מזמן התחילה עונה 2, התחלתי לצפות בה אבל זה מרגיש כמו ניסיון למרוח את הסיפור מעונה 1.
קודם כל, זה לא מנייאך אלא מנאייק. את העונה הראשונה לא ממש אהבתי ומסתבר שהעונה הזו דווקא מתקדמת די יפה (לטעמי). ובגדול, אתה רואה שבמשטרה יש קבוצה של נוכלים שמשתפים פעולה עם עולם הפשע, במקום שיילחמו בו ונראה שהמפכ"ל עצמו יושב עמוק בתוך הביצה הזו. נקווה שהפעם הצוות של אסייאג יצליח לחסל את קן הצרעות הזה, אבל אם זה יקרה... איך יעשו עונה 3?

LeR@nch

Well-known member
קודם כל, זה לא מנייאך אלא מנאייק. את העונה הראשונה לא ממש אהבתי ומסתבר שהעונה הזו דווקא מתקדמת די יפה (לטעמי). ובגדול, אתה רואה שבמשטרה יש קבוצה של נוכלים שמשתפים פעולה עם עולם הפשע, במקום שיילחמו בו ונראה שהמפכ"ל עצמו יושב עמוק בתוך הביצה הזו. נקווה שהפעם הצוות של אסייאג יצליח לחסל את קן הצרעות הזה, אבל אם זה יקרה... איך יעשו עונה 3?
לא מאנייך ולא מנאייק - מנאייכ.

דיברגנט חדש

Well-known member
אני לא אהבתי את תחילת העונה, אך בהמשך הסדרה משתבחת ואני בהחלט נהנה.
ברור לי שבסוף העונה מישהו ייפול, אך, כנראה, לא כולם וזה ישאיר פתח לעונה 3.

אגב, הבלבול שלך בשם הסדרה נבע מהסלנג שהכרת אותו, כנראה, בשירותך הצבאי: "יא מנאייק" שמציין את משך התקופה עד לסיום תקופה שרוצים שתיגמר.

נערך לאחרונה ב:

nerdkey treky

Active member

אגב, הבלבול של בשם הסדרה נבע מהסלנג שהכרת אותו, כנראה, בשירותך הצבאי: "יא מנאייק" שמציין את משך התקופה עד לסיום תקופה שרוצים שתיגמר.
לא חשבתי על הצבא, אני יודע שאומרים "מנאייק" אך הסדרה הייתה עם כ' אז אמרתי לעצמי שאתן לזה סופית.

דיברגנט חדש

Well-known member
טוב,
מי שנפל הוא ברק, אך נפל חלקית כי רוצים דג שמן יותר
רוצים את ביבי ;) וכך נגמרת העונה ודיי ברור שתהיה עונה 3 :)

דיברגנט חדש

Well-known member
הי לכולם/ן,
היום היה את פרק 8:
מח"ש הגיעו למבוא סתום לאחר שברק מקדים אותם כל פעם והוא יזם שהבדואי שמשת"פ יודה באשמה של הירי בטל למרות שחנן הוא הרוצח ולא אין שום חלק בזה. מח"ש הצליחו לעשות תרגיל לברק ופשטו על ציינגר, אך גם שם הוא דיי רגוע

dory30

Well-known member
רואה ונהנה. ככל שזה יותר מתמשך, זה יותר מרתק. רוב הסיכויים שאני יודע מה יהיה בסוף העונה- השאלה היא מה תהיה הדרך שבה זה יקרה.

מילי08

Well-known member
הי לכולם/ן,
ברוך השב! |חיבוק|
סורי, אבל מעולם לא צפיתי בסדרה... לא בטוחה שאני יודעת על מה היא.
צופה במעט מאוד סדרות ישראליות, בטח שלא כאלו עם אופי של אלימות ועצבים

nerdkey treky

Active member
ברוך השב! |חיבוק|
סורי, אבל מעולם לא צפיתי בסדרה... לא בטוחה שאני יודעת על מה היא.
צופה במעט מאוד סדרות ישראליות, בטח שלא כאלו עם אופי של אלימות ועצבים
באמת? כנראה התבלבלתי עם מילי אחרת....

מילי08

Well-known member
השדרוג של הרובוטים האלו כל פעם משתבש

למעלה