מניות ישראליות בתחום ההיי טק

מצב
הנושא נעול.

fireballgames

New member

מישהו יכול להמליץ לי על מניות של חברות ישראליות בתחום ההיי טק שנראות מבטיחות? תודה

dw2322

New member
בבקשה

מישהו יכול להמליץ לי על מניות של חברות ישראליות בתחום ההיי טק שנראות מבטיחות? תודה
בבקשה
הנה סקירה של אנטרברג. אפשר לאמר שהאנליסט שלהם הצליח לפגוע בול ב eci ואורכית... (אני ציני, צריך הרבה מזל כדי לפשל כ"כ בגדול תוך ימים ספורים) שנייה, אני ניגש לראות מה קורה בסרגון.

dw2322

New member
טוב,בסרגון בינתיים הצליח לו

בבקשה
הנה סקירה של אנטרברג. אפשר לאמר שהאנליסט שלהם הצליח לפגוע בול ב eci ואורכית... (אני ציני, צריך הרבה מזל כדי לפשל כ"כ בגדול תוך ימים ספורים) שנייה, אני ניגש לראות מה קורה בסרגון.
שם, בניגוד ל eci ואורכית אין מכפיל רווח. הם זכו לא מזמן בחוזה של 6M$ בפיליפינים והנייר עולה חמישיה. נו, אולי זה יעביר אותם להרוויח קצת (מכיוון שהמכפיל קדימה הוא 14). אם לחזור ולהיות רציניים יותר לגבי הייטק ישראלי אז תוכל להעיף מבט על הודעות קודמות על פורמולה או אלביט מערכות. שם הרבה יותר סולידי ושקט (זה סגנון ההשקעות שלי) אבל אם אתה מחפש פלפל ואקשן בחיים אז תסתכל מה הולך עכשיו באורכית. פשוט רכבת הרים.

tal5ab

New member
לא מוצא את ECI , אפשר לינק ?

שם, בניגוד ל eci ואורכית אין מכפיל רווח. הם זכו לא מזמן בחוזה של 6M$ בפיליפינים והנייר עולה חמישיה. נו, אולי זה יעביר אותם להרוויח קצת (מכיוון שהמכפיל קדימה הוא 14). אם לחזור ולהיות רציניים יותר לגבי הייטק ישראלי אז תוכל להעיף מבט על הודעות קודמות על פורמולה או אלביט מערכות. שם הרבה יותר סולידי ושקט (זה סגנון ההשקעות שלי) אבל אם אתה מחפש פלפל ואקשן בחיים אז תסתכל מה הולך עכשיו באורכית. פשוט רכבת הרים.
המנייה נסחרת בארץ ?

dw2322

New member
לא, רק בנאסדק

המנייה נסחרת בארץ ?
לא, רק בנאסדק
טיקר ecil. מופיעה למטה הודעה בעניינה, על דוח Q1. היא מוחזקת ע"י כור (שנסחרת בארץ). כור עולה היום שישיה לא בגלל התוצאות המסכנות של eci אלא בגלל כתבה בגלובס בעניין מו"מ שמנהל תשובה עם ברונפמן וקולבר. אישית אני מסופק אם ברונפמן וקולבר ימכרו, זאת אלא אם כן נמאס להם לנהל והם רוצים לפרוש לפנסיה, אבל... מי יודע, אולי הם ימצאו משהו יותר מעניין לעשות בחיים?

מצב
הנושא נעול.
למעלה