מניות הבנקים

מצב
הנושא נעול.
מניות הבנקים

מניות הבנקים
מה עדיף בבנקים: לאומי, פועלים, דיסקונט, או שמא אגוד או מזרחי?אני אישית אוהב את בנק פועלים אבל יותר משקיע לאחרונה בדיסקונט ביום שני באתי להשקיע דרך הבנק והפסדתי בשניות את התחלת הקפיצה של פועלים השאלה אם כדאי למרות הקפיצה של יום שני להשקיע שם שוב מחר או שאולי עדיף להמשיך בדיסקונט שעדיין נמצא לפני הקפיצה והוא אמור לקבל אותה בצדק אני חושב

ilan5529

New member
השקעה בבנקים

מניות הבנקים
מה עדיף בבנקים: לאומי, פועלים, דיסקונט, או שמא אגוד או מזרחי?אני אישית אוהב את בנק פועלים אבל יותר משקיע לאחרונה בדיסקונט ביום שני באתי להשקיע דרך הבנק והפסדתי בשניות את התחלת הקפיצה של פועלים השאלה אם כדאי למרות הקפיצה של יום שני להשקיע שם שוב מחר או שאולי עדיף להמשיך בדיסקונט שעדיין נמצא לפני הקפיצה והוא אמור לקבל אותה בצדק אני חושב
השקעה בבנקים
לדעתי, אסור לך להסתכל בראייה צרה על ענף הבנקאות כראייה של רווח לטווח קצר. מניות הבנקים הם להשקעה לטווח ארוך ולא לטווח קצר. לגבי מניית הפועלים, אכן נראה לי שמחר היא תפרוץ את השיא שלה, והיא צפוייה לעלות אף מעבר למחירה הנוכחי. לגבי דיסקונט, זאת מנייה די טובה להשקעה, היא נסחרת בסחר מול הבנקים הגדולים, היא צפוייה לתת תשואה לא רעה לטווח הארוך. אם אתה לא יודע באיזה בנק לשים את כספך, אזי אתה יכול לרכוש תעודת סל, שמשקפת את מדד הבנקים. שיהיה בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה