מנטליות מודיעינית.

ע זי

New member
לא ירושלמי במקור...

אבל חייתי שם מס' שנים. מאז ועד היום מצחיק אותי כשמבקשים ממני לקנות בסופר פטל בטעם ענבים. בירושלים "פטל" הוא שם כולל לכל הסירופים...

ע זי

New member
ותכף תגידי שאין מילה כזאת 'גוגואים'

אלא אג'וּאים

האמת שגם אני קיבלתי את אותו הרושם

ממספר הפעמים שהייתי במודיעין,העיר הייתה נראית לי פשוט יבשה ושוממת ואמרתי לעצמי- במודיעין לא כדאי שאגור.. מה שכן אני מאמינה שהיא שוממת רק בעונות האלה בשנה.

מודיעין לא שוממת

מודיעין מלאה בפולאנו-יאפים מכל העדות הגזרות והמינים . כי פולאנו-יאפים לא צריכים להיות מפולין. הם צריכים לדאוג רק לקריירה שלהם, ולכך שבבית תהיה להם הרפרודוקציה הנכונה, ושהחברות/חברים שלהם ייראו בדיוק כמותם. ושחס ושלום לא יינתן צ'אנס לשכנה מלמטה שיש לה שישה ילדים, ועושה קצת רעש לפעמים כי שמח בבית. כזאת, יאמר הפולאנו-יאפי המצוי, צריכה לחזור ללוד. ולא חשוב אם הוא עצמו נולד בלוד אח לשישה אחים ואחיות.

Angel972

New member
../images/Emo31.gif לא אהבתי את התשובה שלך ../images/Emo10.gif

זה ממש לא נכון
לנו יש שכנים מדהימים, וגם הם חושבים שה"פולאנו יאפי" הנ"ל בסדר גמור, למרות שהוא אפילו בא מלוד ...

כן........

אתה יודע, אפרופו לוד. שיתפתי פעולה ואפילו הכנסתי בדיחה דלוחה בעניין שרץ פה בשבוע האחרון לגבי לוד וכל בדיחות הלודים. אבל אני מאוד אוהבת את לוד, ובלוד יש שכונות נפלאות. והאישה שעובדת לצידי כבר ארבע שנים באה מלוד, והיא אדם יקר. והיום עשיתי שם טסט, הייתי צריכה להכנס לשלושה מוסכים שונים כדי לתקן את סקודתי המזדקנת. אנג'ל, יודע משהו? נכנסתי למוסכים אקראיים, המחירים היו הרבה יותר נמוכים מאשר במוסכים שסביב מודיעין, והמוסכניקים היו כלכך אדיבים, שנשארתי פעורת פה, לא בגלל הלודיות והציפיות, אני סה"כ מאיזה קיבוץ נידח בדרום ולא מכירה את הנפשות הפועלות במרכז, פשוט כי ראיתי איך המוסכניקים באיזור מתייחסים אלי כשאני נכנסת. אז בדיחות בדיחות, אולי חוש ההומור שלי לוקה, ואין לי ספק שכשמתחילים עם עניינים עדתיים הוא פשוט לא קיים..... לוד עשתה לי טוב היום. והצלחתי להעביר אותה את הטסט........

falash

New member
על זה נאמר "הפוסל במומו - פוסל"

או סתם הפוסל סובל מרגשות נחיתות.

א. סובלת

ב. מי פוסל? ג. מה לעשות, צריך דבורים כדי שפרחים יפרחו לפעמים, אז נכון, לא תמיד התגובות נחמדות........אבל מה לעשות? וגם אלה אנשים והם חיים לצד המומה. ד. שויין.

bomberonus

New member
מנטליות מודיעינית!

אני שמח על כל התגובות! בהתחלה זה היה "על מה הוא מדבר,איך הוא מכפיש את עירנו..." אחר כך הגיעו תגובות של אנשים שמרגישים כמוני. לכל אחד שתמרו שאתם גרים במודיעין תתקלו בתגובה "מקום מדהים" רק שתשתדלו להסתיר ממנו את העיתון המקומי... באתי לגור במודיעין והופתעתי לגלות שכמות הבעיות כאן שווה בערך לעיר שקיימת 70 שנה ! יש רושם שמודיעין נבנת יותר למבט מלמעלה (במבט על היא מדהימה ) מבפנים יש הרבה חסרונות-הרי האוכלוסיה בסוף תתבגר והמבנה של העיר לא יתאים...ועוד ועוד ועוד... ואני חוזר ומדגיש שאני אוהב לגור בעיר וזה לא מפריע לי לדבר על דברים שמרגיזים בה.

chili3

New member
אתה צודק, יש הרבה דברים מרגיזים

בעיר. אבל בהודעה הראשונה שלך בחרת לציין לרעה את העובדה שילדים לא משחקים ברחובות ולכן התגובות היו "על מה אתה מדבר". תתלונן על בעיית התשתיות שגורמת לתאונות דרכים, על המחסור במקומות החניה במרכזים, על זה שאין מספיק מקומות בילוי, על זה שאין עדיין רכבת, על התחבורה הציבורית בעיר וכו' ותראה איזו תמיכה תקבל.

מנטליות מודיעינית

קצת מצחיק להגיד דבר כזה עיר "בחיתוליה". כתושבת העיר מזה שמונה וחצי שנים, אני יכולה להסכים באופן חלקי, על כך שהעיר היא "עיר שינה" . כלומר באמת אין מה שרואים ברחובות ערים אחרות , עיר חיה נושמת ובועטת, אבל זה לא בגלל ה"מנטליות" של תושביה, אלא בגלל מבנה העיר של מרכזים מסחריים ופארקים לכל שכונה, לכן מטבע הדברים ילדים לא "ירדו לשחק " למטה אלא בפארק או במרכזי המסחר.. (והסתייגות אחת יש לי בני הנוער בעיר (לא כולם לפני שתקפוץ עליי שוב הנערה היא שאני עושה הכללות..) הזו, כן מרבים "לרדת למטה" והכוונה שהם מרעישים ברחובות בשעות לילה מאוחרות, מבלי להתחשב בכלל)

Ritrita

New member
../images/Emo6.gifחחח הנערה עם ההכללות זו אני?

האמת שאני ממש מסכימה לגבי בני הנוער שמרעישים בלילה... זה כל כך עצוב... לדעתי. אני כשהייתי בת 12, לא הסתובבתי ברחובות חשופת - כל - מה - שרק - אפשר - נראית - בת - 25 - למרות - שאני - בת 8... מה קרה ל "גומי"? ל"קלאס"? ללשחק מונופול אצל חברה? למה הם מסתובבים בלילות בחוץ ורודפים אחרי בני המין השני?! אל תענו לי... את הלמה אני יודעת.. רק רציתי להגיד שזה עצוב.

למעלה