מנורות נשרפות

agytcdf

New member
מנורות נשרפות

שלום
יש לי בעיה שהמנורות בסלון הבית נשרפות לעיתים תכופות מחזיקות ממוצע חודש וחצי
ולא משנה איזה סוג מנורה גם החדשות החסכוניות וגם הישנות של פעם שהיום אין להם תקן
מה יכולה להיות הסיבה לבעיה
תודה רבה לעוזרים

תגובה

לא ציינת אם מדובר בבית נורה אחד שכל הזמן נשרפות בו הנורות, או שישנם כמה בתי נורה ובכולם נשרפות הנורות.
אתייחס לאפשרות הראשונה.

נורות ליבון (הישנות) אכן נשרפות מהר, וזה קורה מהר יותר ככל שאתה קרוב יותר לשנאי של חברת החשמל. עם זה אין מה לעשות.

נורות חסכוניות (EL) מאיכות טובה (OSRAM) מחזיקות שנה וגם יותר. אם אתה קונה נורות חסכוניות זולות מאיכות ירודה, אל תתפלא שהן נשרפות מהר.
אם אתה קונה נורות איכותיות, וודא שהמפסק המדליק את בית הנורה אינו דימר! דימר אינו מתאים לנורות חסכוניות וגורם לקילקולן המהיר. בדוק את בית הנורה.
אם הוא יבש, צהבהב ומתפורר, החלף אותו באחר.

נורות חסכוניות איכותיות מגיעות עם שנה אחריות לפחות.

agytcdf

New member
זה לא בית נורה אחד אלה

שניים ובשניהם נשרפות הנורות , לגביי בתי הנורות : בית נורה אחד נראה טוב השני נראה קצת מתפורר
לגבי המפסק : אני לא יודע מה זה מפסק דימר אני מעלה תמונה של המפסק בקיר
מה נראה לך כדי לעשות ?
תודה על ההענות

תגובה

המפסק שלך הוא מפסק רגיל. דימר זה מפסק עגול שמסתובב כמו חוגה.

תחליף את בית הנורה המתפורר, ותעבור לנורות חסכוניות איכותיות עם אחריות.

כל בעיותיך יעלמו.

agytcdf

New member
היה לי לפני כן

מנורה חסכונית מתוצרת HYUNDAI 18W שהמוכר נתן לי 3 חודשי אחריות , היא נשרפה לאחר כחודשיים בערך
הוא החליף לי אותה אבל לאחר מכן היא שוב נשרפה מהר ולא היה לי נעים ללכת אליו פעם שניה
איזה חברה אתה מציע לקנות שלא יהיה לי יותר בעיות ?
תודה על ההענות

Eyal2013

New member
אני יכול להגיד לך שלי היה מצב דומה

קניתי מנורת תקרה עם 3 בתי מנורה ואחד מבתי הנורה היה מקצר לי ושורף נורות תוך כמה שעות . פירקתי את בית הנורה , אחרי וידוא שאין מתח בכלל בנקודה וגיליתי שחוט אחד הודק כשהוא ארוך מידי ולמעשה שני חוטים נוגעים בבסיס הנורה . פתחתי את המהדק וקיצרתי את החוט ועד היום לא נשרפה נורה אחת ( כבר חודש )

למעלה