מנויים לחברות הסלולריות

• פותח הנושא kimo
  • פורסם בתאריך

kimo

New member
מנויים לחברות הסלולריות

תגידו.. אתם יודעים כמה מנויים פלוס מינוס יש היום לסלקום\פלאפון\אורנג' ?? אני צריך את הנתון לאיזו שהיא עבודה ואני לא מ ו צ א אותו... מלא תודה מראש..

kimo

New member
ולמתחרות?

פלאפון ואורנג'?

Manuu

New member
סלקום היו רוצים

ועכשיו ההסבר: מכיוון שסלקום לא נסחרים בבורסה הם יכולים להרשות לעצמם לדווח ידיעות שהם ספק שקר לבןאו לחילופין שקר גס תלוי איך מסתכלים על זה. מכיוון שסלקום כוללים בדיווחי מס' המנויים שלהם גם את הלקוחות הרדומים שלהם. אוראנג' שמחוייבים דיווחי אמת לנאמנים שלהם ובנוסף לעובדה שהם נסחרים בבורסה בארה"ב לא מכלילים את הלקוחות הרדומים שלהם והם עומדים על קרוב ל 1.9 מיליון לקוחות ואילו פלאפון על כמעט 1.7 לקוחות. קחו בחשבון את העובדה שחברות סלולאר חדשות יחסית (אמיגו ואוראנג') היו חייבות לצמוח גם על לקוחות שעזבו את סלקום וביצעו עסקאות מעבר (אבל נשארו לקוחות רדומים בסלקום) הרי זה לא הגיוני שמעולם סלקום לא דיווחה על ירידה במספר מנוייה אבל דיווחה על נטישה מכומתת במספרים בכל סוף רבעון. לידיעתכם.

ולידעתכם, זה לא ממש מדויק

סלקום כן מורידים את מספר הלקוחות הרדומים, ולקוח שלא ביצע שיחה במשך חצי שנה לא נספר. נכון, הם לא נסחרים בבורסה אבל בגלל זה צריך להעניש אותם? הרי אנשי סלקום כן היו רוצים להיות בבורסה, זה רק בעלי המניות שיש להם אינטרסים שונים לא רוצים בכך. וסלקום מדווחת בדיוק כמו פרטנר , כל לקוח שלא ביצע שיחה במשך חצי שנה - לא נספר.

Salem

New member
כי זה לא נכון עובדתית

סלקום מדווחים מספר מוגזם ולא נכון של מנוייים.

אתה לא יכול להיות לגמריי בטוח..

אל תהיה החלטי מידיי, זה לא בריא וזה לא נכון להטעות ככה..
אולי הם מגזימים ואולי הם לא אף אחד לא יכול לדעת..

סלול

New member
למה אתה שולל?

איך אתה יודע?!?!?!?!? אתה מנכל סלקום שאתה אומר את זה? לא אני ולא אתה יודעים אם זה נכון או לא. מה שבטוח, זה שהם מדווחים בדיוק כמו פרטנר שמורידים לקוחות רדומים שלא עשו שיחה במשך 6 חודשים. אם אתה רוצה לא להאמין לכל ההצהרות שלהם זה כבר סיפור אחר אבל אז כבר אפשר לתבוע אותם וכו' וכו'...

זהו, העניין הוא שאי אפשר לתבוע אותם

ובגלל זה הם לא ממש שמים על זה ומפרסמים מה בראש שלהם..

2cookie

New member
מה אתה אומר על זה...

שמנכל יורוקום שווה פי 1000 ממך
יש לו 6800 עם עברית
סתכל סתכל איך ירדתם לשפל המדרגה...

ולבן של שרי האריסון יש בטח n-gage

בעברית..! ועכשיו למי שלא הבין-יורוקום שייכת לשרי האריסון..! הלוואי והיה לי כסף כמו שלה..!

ולבן של שרי האריסון יש בטח n-gage

בעברית..! ועכשיו למי שלא הבין-יורוקום שייכת לשרי האריסון..! הלוואי והיה לי כסף כמו שלה..!

למעלה