מנהלת הפורום וחברים יקרים

shon86

New member
מנהלת הפורום וחברים יקרים

אני חושב שהפורום צריך פוש רציני למה כוונתי להוות קרן משיכה להרבה יותר מתענינים והרי העם דורש גרפולוגיה שמעתי על כך בעקבות כל מיני מומחים מפוקפקים ומפורסמים אז קדימה להעביר הודעות בפורומים אחרים ומתחרים וכמו כן להתחיל להזיז את עינין כתבי היד צמודי הציור של העץ. השאר בבהמשך שלכם באהבה המומחה

אריק!

New member
הי שון.

אתה ברוגז עם פסיקים ונקודות ? אני מצטרף לדעתך שהפורום צריך להיות מוקד משיכה לכמה שיותר מתענינים, מתלמדים ומומחים כאחד. בעבר השתתפו כאן עוד כמה שמסבותיהם שלהם, וגם בגלל ריבים שטותיים הורידו פרופיל, וחבל. אני לא יודע איך בדיוק עושים זאת ואיזה הודעות לשלוח למקומות אחרים. האם כוונך למשוך כל מיני פוטנציאלים מאתרים מתחרים ? אני אישית בעד שתוף פעולה והשתתפות הדדית. לדעתי אם אנשים ברמתך, ונוספים, יתמידו בהשתתפות ממילא תעלה הרמה והאטרקטיביות, יתבררו נושאים חשובים וכולנו נצא נשכרים. כמובן שהחובה לכך מוטלת גם על מנהלת הפורום. שבוע טוב לכולם. אריק.

ליטן א

New member
יש לי רעיון

כל הזמן, בפורומים שונים, מזמינים אורחים לפורום.. מה אם אנחנו נביא אלינו, לפורום, את הגרפולוג הכי מוכר בארץ... אילון בן יוסף.... וככה נוכל להרוג 2 ציפורים במכה.. 1. נביא לפורום הרבה יוּזרים חדשים 2. נוכל להגיד למר בן יוסף את דעותינו עליו בפנים...

עטרה ב ט

New member
דוקא את אילון בן יוסף ? הממממממ....

לא בטוח שנראה לי. אולי אתם רוצים את יגאל ורדי ? אפשר לנסות כל שם. הרבה גרפולוגים מאוד נחשבים גולשים פה מידי פעם אבל אתם לא מזהים אותם. למשל דפנה ילון שכותבת פה לפעמים כל מיני הערות לסדר וככה, היא אחת השאקליות הכי גדולות בעיקר במישורים התיאורטיים והמעמיקים של הגרפולוגיה. או שייקה לנדאו שלדעתי הוא הגרפולוג הכי שאקל בארץ. ויש עוד כל מיני שנכנסים מדי פעם ולא כותבים בהכרח, כמו טובה מלמד, אחלה גרפולוגית שבעולם, פעם דבורה הראל נכנסה, גם היא שאקלית הסטרית. בקיצור, יש, צריך רק להכיר
.

אריק!

New member
הי.

לדעתי הכוון שצריך ללכת עליו הוא שונה. אין שום צורך להזמין מומחה כזה או אחר שיגיח לרגע, נשאל משהו, הוא יכתוב משהו וכד´. אני לא נגד כניסה של כל אחד, להיפך, אבל זה לא העיקר. צריך לבנות מקום שבו גם לומדים דברים חדשים, וגם מתקיימים בו דיונים חשובים, רצוי על רמה. יש ליזום מדי פעם נושא מסויים שדנים עליו, פעם למתחילים, ופעם למתקדמים יותר. מאד חשוב שאנשים יסבירו איך הם הגיעו לכל מיני פירושים, שכן זו הדרך היחידה שגם אחרים יחכימו/יבקרו וכך ילמדו. מאד חשוב להתייחס לפידבק של מנותחים ולנסות לקשר זאת לכתב ידם שנותח. למשל, ציינה אחת המנותחות האחרונות תכונה בולטת של "דטרמיניסם" אצלה. כדאי שכל אחד ינסה לחפש היכן זה בכתב היד וכך יחכים להמשך. זאת ועוד יהפכו את הפורום למקום שימשוך אליו רבים, מכל הסוגים. כבר ראינו שכאשר עולות סוגיות חשובות צצים גם הנחשבים יותר ותורמים את דעתם. רכוז והפעלת פורום כזה דורש המון זמן ואנרגיות, שלא בטוח שיש. הרי כולם גם עובדים ולא רק בפורום. להשתמע. אריק.

למעלה