מנהלי תפוז - מה עובר עליכם ?

ariegur

New member
מנהלי תפוז - מה עובר עליכם ?

תשמעו סיפור וחוו דעתכם (אם בא לכם, ורק אם אתם חושבים שאני צודק !!!) אתמול בערב צ`וטתתי עם תילתן בחדר 40+. במשך השיחה העלה תלתן שאלה פילוסופית בערך כך - (תילתן, סליחה מראש אם הציטוט לא ממש מדויק): ``משעמם לי פה ואני לא יודע אם ללכת לחדר אוננות בטלפון או לחדר אוננות ב (אני כבר לא זוכר מה)`` . מאחר ואני מאוד מעריך את תילתן ורציתי לעזור לו, הצעתי לו שיאונן מול המראה וידבר עם עצמו. בשלב זה של השיחה המעמיקה, התחיל מנהל החדר, יוגי35 כינויו, להעיר לי שעלי לדבר בשפה יפה. הערתו זו הרגיזה אותי עד מאוד, הוא מנהל בתפוז, והוא יודע היטב שברשימת החדרים בפורטל שהוא חבר בהנהלתו יש שמות כמו ``זיון עם צעירונת`` ``מחפש כלבה מיוחמת`` (למה,למה אף אחת לא מחפשת כלב מיוחם ?) - ובכל אחד מהאתרים האלה, בעלי השמות היפים, האינטלגנטיים והנימוססים להחריד, יכול לבקר כל אחד מילדינו בני 5 ומעלה, והוא יוגי35 העדין, חבר בהנהלת תפוז ששמות החדרים הנ``ל באחריותה (למי שעוד לא הבין את הנקודה) מעיר לי שאני מדבר בשפה לא יפה. מאחר וזה הרגיז אותי, התחלתי לצטט את שמות החדרים בחדר 40+. כנראה שזה הרגיז את יוגי35 והוא זרק אותי מהחדר. עשכיו אני תמה, האם יוגי35 סובל מפיצול אישיות ? האם יתכן שלדעתו שמות החדרים בפורטל שהוא חבר בהנהלתו רשומים בשפה כה לא נימוסית עד שמי שמצטט אותם עונשו העפה מהחדר ? על זה, יוגי35, נאמר - טול קורה מבין עיניך - והפוסל במומו הוא פוסל. אריה נ.ב. אני מבקש שתעריכו את האומץ שלי, יתכן שיש עכשיו מנהלים בתפוז שרצים למסור פרטים עלי למנכ``ל שלי.

שרון-ב-

New member
אריה, השתגעת או מה ??

בחדר ארבעים לכתוב את המילה ``לאונן?`` אני מבינה את המנהל, הוא שומר שלא תקלקל את הילדים שם.... עכשיו ברצינות...... כל הקטע הזה של ``מנהל חדר צ`אט`` או ``מנהל פורום``.....(``הג`וב הנכסף``) ישנם כאלה שקיבלו את התפקיד כי זה עושה להם משהו (מוסיף להם 5 ס``מ) וכל הקטע של הביקורת והאיומים שלהם, הינו לשם הפגנת סמכות (אלק) משחקי שליטה ואגו. אין לכך שום קשר אבל שום קשר לדברים שכתבת פשוט עיצבנת אותו (ממ...מעניין למה...שווה בדיקה ?) והמשכת, למרות הערותיו`` לשים עליו זין זין זין זין זין (כמה שבא לך) וזהו יקירי אתה בחוץ. ``תופעת האגו`` הנה תופעה מאד מוכרת של ה``מנהלים`` למינהם, בפורטלים השונים ויש לך ברירות.... או להכנס ולהציק לו בכל פעם בשם אחר.... או להתעלם מהפסיכי (יו, נראה מי מוחק אותי עכשיו) כך או כך עשה מה בזין שלך וכל דקה של תהיה על המקרה, הנה בזבוז זמן יקר שרון, לשרותך תמיד :)

softy

New member
האמת אריה...

אנחנו < אני מדבר בשם כולם > נמצאים בשלב איסוף החומר עלייך, ברגע שיתגבש תיק שיהיה אפשר להוציא ממנו תימוקים טובים, תאמין לי שאתה תהיה הראשון לדעת. בהתחלה אנחנו < שוב אני מדבר בשם כולם> אוספים חומר לא חשוב לכאורה, אחר כך בוררים את המוץ מהתבן, לאחר מכן אוספים תמונות ורק בסוף מפעילים מודיעין אזרחי. כך שעוד לא כלו כל הקיצים. סופטי האח הגדול.

ariegur

New member
סופטי,

אם אתה רוצה תמונה שלי, רק תגיד ... אריה (שאף פעם לא הצטלם בשלג)

*קסנדרה

New member
הגנה הגנה ואל תרגמו אותי

בעניין מנהלי תפוז אז ככה: א. שומרי החדרים בצ`אט לא כולם שייכים להנהלת תפוז, רובם לא !! ב. השומרים כפופים לתקנון מסוים שלא הם כתבו את תוכנו. ג. הייתי בקטע הזה של השמירה, אל תקנאו, ג`וב כפוי טובה. אפשר בקשה אחרונה לפני ההוצאה להורג ????? קסנדרה

למעלה