ממ"ז ת"א לא שולט על השוטרים שלו או

א י י ל 18

New member
ממ"ז ת"א לא שולט על השוטרים שלו או

מה?? http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3311214,00.html#n |סלינק| http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3311214,00.html http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3311214,00.html#n אחרי שקראתם את השתלשלות האירועים.. אין לי כל כך הרבה מה להוסיף.. שוטר שמודה שהרג ושיקר תחילה משוחרר לביתו שוטרים אחרים מגבים אותו... המשטרה נותת גב.. מח"ש חוקר.. והמשפחה של אותו ערבי מאיימת ל"תבוע" (או לחסל).. שקרנים , מושחתים ועבריינים.. מדינה שכזו שוטרים שכאלו.. אזרחים למופת.. יחידת אופיר? משטרה ליצנית במקום לשלוט בשוטרי מג"ב שלה היא שולחת אותם כאילו היו כלבים לשותת ביפו ומרוב שעמום הם כבר מתנהגים כמו עבריינים.. לא יודע כבר אם לצחוק או לבכות.. ולכל יפי הנפש.. לא אני לא בעד השוטר ולא בעד הערבי פשוט יש פה כל כך הרבה דברים לא חוקיים , כל כך הרבה דברים שלא מתאימים למשטרת ישראל , כל כך הרבה דבריים שפשוט מייצגים את חומרת הענישה בבימה"ש ישראל.. מצב בטטה.

coaxcable

New member
אם תשמע מה עבר עלי עם מרחב

לכיש כמתנד"ב, אתה תאמר שהמשטרה הזויה לגמרי. עברתי התעללות נפשית, נפגעה לי הפרנס/הכלכלה למשך תקופה, הובשתי בציבור - הקצין קודם ואני נדפקתי. אז במשטרה מגבים אותו ומאוד..אבל אמרו שאכן היה מהנל לא תרין, אז איפה יחידת היבקורת של המשטרה? הן במרחב, הן במחוז ובמטה הארצי? איפה כל בהקרה של האק"ם במטה הארצי איפה? התשובה שלהם הייתה יותר מצחיקה ממצחיקה אלי כאזרח שפנה אליהם במכתבים, ניסו לטייח דברים זוה היה ברור ויש אפילו עובדות בשטח לכך , שלא אציין כדי שאנשים לא יפגעו אבל בדרגות גבוהות מאוד. וזה במידת מה פלילי..מה לעשות יש דברים שהמשטרה עושה או שוטרים מסויימים אבל כולם משתיקים, ודופקים את מי שלא צריך! מעין "תפירת תיק" סתם

ערבי נהרג, אז?!

ב"ה נהרג שב"ח, מה ההתרגשות הגדולה? - לא רק שהשב"ח הזה עבריין, נמצא בישראל שלא כחוק, עוד מנסה לחטוף נשק לשוטר? (גירסתו של השוטר לא אמינה? - למי תאמין לשב"ח?) אני לא בוכה על שב"ח שמת, חבל שלא הלכו איתו עוד כמה. אולי יד קשה עם הערבושים, תלמד אותם שהמדינה היא מדינה ליהודים. ולא לעברינים! - ואם זה מדינת חוק, שיעצרו את רוצחי נתן זדה הי"ד! הוכח כבר, ששוהה בלתי חוקי שהיה בישראל, הרג צעירה בשעה שניסה לגנוב את רכבה בפ"ת, כל המדינה הייתה בהלם על הרצח הברוטלי. - אז שלא יבלבלו את המוח. שב"ח בעצם היותו שב"ח הוא צרה צרורה, הם מסייעים למחבלים לבצע פיגועים, הם גנבים, ועצם היותו כאן שלא כחוק זה עבירה! (כמו נסיעה באור-אדום וכו'). ליבי עם השוטר הזה - אני בטוח בחפותו ומחזיק לו אצבעות! (הטוב שבנחשים רצוץ את מוחו - הטוב שבערבים.....?)

silvio3

New member
איציק

מה לעשות שאנחנו לא נלחמים בהם כמו שצריך? אז למה הם יפחדו מאיתנו?

זה בדיוק הנקודה!

ב"ה כשאני הייתי בניו-יורק, לא עשיתי רעש, לא עשיתי בלאגן, ראיתי שוטר השפלתי מבט, שפגש בי שוטר, עניתי בנימוס התנהגתי בנימוס, כי אני במדינה זרה וחייב לכבד את המקום. קל-וחומר שיש לשוטר שם ים כוח (לא רק פיזי) והמון סמכות. ששוטר עצר אותנו בניו-יורק, ואבי יצא בתמימות מהרכב, אקדח נשלף מול פניו בלי בעיות! למה? כי זה החוק שם. רק פה אין סמכות ולכן אנחנו נראים כמו שנראים. הערבושים השתוללו במהומות אוקטובר, ועד היום הם קוראים לשוטרים "רוצחים". חברי-הכנסת הערביים מבקרים במדינת אוייב (סוריה, לבנון, אירן וכו') שמים ללעג ולקלס את ספר החוקים של מדינת ישראל, אך כשנהרג ערבוש פה, הם ישר קופצים על יד קלה על ההדק, ועל "חוסר חוק" וכו'. לפני שערבי כל שהוא, זב חוטם, ומסריח (תעמדו ליד שב"ח תראו מה זה סירחון), פותח פה במדינת היהודים את הפה על שוטר, רצוי שילך להתקלח, לחטא את הפה עם אלכוהול ורק אז שיעיז לדבר לשוטר! כאן אתה לא מספיק להגיד לערבי "תביא תעודת זהות", ישר חוטף: "תביא תעודה, נלך למח"ש". הם היום לא סופרים לא את השוטרים, ולא את המתנדבים. אני את לוחם המג"ב הזה, הייתי משחרר הביתה - מוציא אותו מהמשטרה, אך לא פותח לו שום תיק! נהרג כולה שב"ח!!! זה לא אסון!!! הם מתלוננים על רצח? הברברים? שיראו איך הם הורגים אחד את השני בעזה, שיפסיקו לרצוח נשים על רקע חילול כבוד המשפחה, שיתחילו להראות הם שיש להם "ערך" לחיי אדם, אח"כ שיבואו להטיף מוסר. לא סתם מעולם לא אהבתי ולעולם לא אוהב ערבי. אני גזען, אני יודע, אבל אני גזען גאה. כי אני לשם שינוי שאראה ערבי במצוקה אעזור לו ואסייע לו כי הוא בן-אדם. טיפלתי בערבים שנפצעו קשה בתאונות דרכים ואעשה זאת גם בעתיד אם אצטרך (בתקווה שלא). חטפתי אבנים מערבים בשעה שטיפלתי בערבי פצוע (ליד אלקנה) בתאונת דרכים. שהם, לא יטיפו לנו מה זה "ערך" חי אדם. היהודים מתים לחיות, הערבים מתים למות. זה כל התורה על רגל אחת. צריך עוד מספר שב"חים שיקבלו 72 בתולות לאורגיה רועשת בשמיים, ויהיה לנו פה קצת שקט.

א י י ל 18

New member
איציק השוטר הודה שדרח את הנשק

בלי סיבה ושהוא שיקר שהשבח ניסה לגנוב לו את הנשק

אז דרך נשק, אז מה?!

ב"ה בוא אכתוב זאת בלי פרשנויות: אני מעדיף שב"ח הרוג פעם בשבוע, ואם צריך פעם ביום! משוטר שנשרט במהלך נסיון חטיפת נשק, פעם בעשר שנים! טיפת דם של שוטר שנשרט, לא שווה אלף שב"חים! ואם שב"ח מעיז ברוב חוצפתו לנסות לגנוב נשק לשוטר, שידע שהוא בן-מוות.

שירןן21

New member
קודם כל

אני לא מעדיפה לא שב"ח מת כתוצאה מפעילות משטרתית , או שוטר שנשרט, על פי העיתונות ולטענתם אותו חייל אמר שלא ניסו לגנוב לו את הנשק , ושוב הכל עוד טרי אני חושבת שזה סתם לערבב מים בלפתח את השיחה הזו כי המון פרטים חסרים.. מבחינתי השוטר עדיין חף מפשע , לגבי סיבות פתיחה באש רק הוא יכול להסביר למה לא אני ולא אף אחד מפה היה במצב שלו באותו רגע.. ולאף אחד כרגע בלי שאר הנתונים לא יכול להיות שיקול דעת בנושא

שירןן21

New member
גם אם לצורך העניין

ואני סתם מפריחה פה משהו. השוטר ראה את השב"ח , ביקש ממנו להזהות , השב"ח הציג תעודה וקצת התחצף על הדרך.. השוטר הכה אותו אחר כך מרוב אדרנלין כיוון עליו את הנשק וירה בו.. גם אז הוא חף מפשע מבחינתך?

ירה במזיד? לא!

ב"ה שליפת נשק, ראיתי יותר מפעם אחד. ועם כדור בקנה דבר שבטעות קטנה יכול היה להגמר במוות או בפציעה קשה. אדם לא חסין מטעויות. ועכשיו בכנות, כואב לך על השב"ח הזה שהלך כפות? (כואב לי יותר על התרנגול ששוחטים לכפרות...)

שירןן21

New member
אני מעדיפה שלא

לענות על השאלה הזו , אם ניסה לחטוף את הנשק אזי ידע את משמעות הסכנה בדבר.. אם הוא היה תמים דעות בא לפרנס ולנסות לשרוד ועדיין לקח על עצמו שהוא נכנס לריבונות מדינת אוייב מבחינתו אז שיקח הוא אחריות על המוות שלו.. באותה נשימה אני יכולה לכתוב שהשוטר פעל לא כשורה ובלה בלה בלה.. אין טעם לערבב סתם מים.. חבל שסתם דם נשפך ויהיה לי יותר חבל שאותו שוטר יפגע משפטית מהעניין.. זזתי לישון לילה טוב

ימער

New member
קיציק .... טעות פרויידיאנית

הבעיה היא לא שהוא הלך קאפוט - אלא שהוא הלך כפות.

שירןן21

New member
היי אייל

קדום כל אני לא מסכימה עם אלו שאמרו "ערבי נהרג, שבח נהרג אז מה" אדם הוא אדם בלי הדבל דת גזע ומין. עכשיו לגבי המקרה הזה , בהתחלה השוטר אמר שניסו לחטוף לו את הנשק אחר כך חזר בו וכו' , אני שלא כמו אחרים לא שופטת בן אדם במעשה כזה ובטח לא בשלב דיי מוקדם יחסית , זה שהגיעו להודעה רשמית של השוטר שהוא השתמש בנשק שלא על פי הדין זה לא אומר בדיוק שהוא רוצח , לא הייתה לו כוונה לרצוח , להרוג לפגוע וזה דבר מאוד חשוב בהרשעה בבימה"ש אבל לא ניכנס לזה עכשיו.. אף אחד לא יכול להגיד בוודאות מה קרה שם חוץ מהשוטר עצמו וחוץ מהממצאים שמח"ש יפרסם אני מאמינה ביום יומיים הקרובים, מה שאני כן יכולה להגיד לך לגבי השחורר בערבות שלו , שמתי לב שדיי מתחת על זה ביקורת.. אז אני יגיד לך את זה ישירות ובלי בושה אם זה היה אזרח לא היו משחררים בערבות , מהסיבה שזה שוטר , אדם ללא עבר פלילי, אדם שנלחם בפשיעה ובמקרה הזה לוחם מג"ב שנלחם גם בטרור כמו כל שוטר במשטרת ישראל , אין סכנה שאותו אדם ינסה לברוח מהארץ , יהווה סכנה לציבור או לסובבים אותו , האירוע היום כרגע מוגדר לא כרצח אלה כירי ברשלנות שלא על פי פה"ק , זאת טעות מבצעית לכל דבר טעות רשלנית שיש בה עילה להעמיד לדין פלילי אך לא באשמת רצח , אלו נקודות בחוק חשובות מאוד וזאת אחת הסיבות שהשוטר לא נכנס להארכת מעצר הרי אין לשם מה.. לגבי השקר שלו , תשמע כתוב "שוטר" "לוחם" כשאומרים לך כזה דבר אתה מדמיין לך בן אדם מבוגר דעתן שקול בדעתו.. כאן מדברים על חייל סדיר ילד , מלא חיים מלא מרץ מלא מוטיבציה לשרת ולהגן , ילד שנלחץ ממקרה ששוב לא נשפוט כרגע מהסיבות הנ"ל , ילד שנלחץ כל כך עד שלא ידע מה לעשות ואמר מה שאמר , עובדה שאחרי שהתפקח ואחרי שחזר לעצמו אמר את האמת ופירט בפרטי פרטים מה קרה באותה אירוע ובגלל שעשה רושם של דובר אמת החוקרים שלו החליטו שלא לבקש הארכת מעצר זה א' ב' בעבודת משטרה אגב.. בכל מקרה.. מה שאני ממליצה זה לא לשפוט לא לגזור דינים , עדיין מדובר פה בשוטר צעיר אומנם אבל עדיין שוטר במשטרת ישראל , שכתוצאה מפעילות שלה גרם למוות של פלסטינאי תושב שטחים ללא אישורי שהייה בארץ - כלומר לא היה אמור להימצא בישראל ועצם הימצאותו פה הוא נחשב אזרח כאוייב שפלש לשטח ריבוני של מדינת ישראל ומבחינתו יכול להיות מחבל , מרגל , גנב , שודד או סתם אדם תמימים שבה לעבוד. לדעתי אין פה בשר לשאלה שלך האם לדוד צור ממ"ז ת"א אין שליטה על שוטריו במקרה כזה זה נטו שיקול דעת\מקצועיות של שוטר שהחליט לפעול כפי שהאמין שכך צריל לפעול.. שוטרי מחוז ת"א וגם יחידות מג"ב עושים עבודה נפלאה , עבודה מבורכת שהרבה שוטרים כמעט בכל המחוזות האחרים בארץ לא מגיעים לרמה ולאיכות העבודה שיש במחוז ת"א וכן אפילו לא במחוז מרכז. אל תנסה למצוא את מפקדיו של אותו שוטר אשמים שעדיין לא הובאו ממצאים - הועבר נוהל פתיחה באש , מה היו ההנחיות לגבי שבחי"ם אלימים , האם קיבלו הוראה להיות עם מכסנית בהכנס , אם השב"ח הזה בכלל תחילה זוהה כאדם חשוד והעלה סמחי"ם של פח"ע , אז יש עדות של שוטר אבל ממצעים כוונות ועילה עדיין אין.. תחקיר מלא לא יצא.. אז אל תשפוט לפני שניגזר משהו..

eitan490

New member
למה אתה רוצה שהשוטר אקבל עונש????

מה יש לך???!!!! הוא שוטר במדינת ישראל!!!!! שב"ח מת, מה זה משנה!!!!???? שוטר חי, ובחוץ, ככה צריך להיות, לא כמו רוב הפעמים שיש לנו מערכת דפוק ובית משפט חרא, שתמיד השוטרים נדפקים בו..! ככה צריך להיות בישראל, בלי ערבים.

משאז

New member
החשוד שנהרג הסיע מחבל לפיגוע.....

אני לרגע לא מצדיק הרג של אזרחים ולא שופט את השוטר שלא הייתי במקומו. אולם האדם שנהרג אינו חף מפשע הוא שב"ח פלסטיני שהסיע בעבר מחבל לפ0יגוע בת"א ב"מיי קופי שופ" פיגוע בו נהרגו 5 בני אדם ונפצעו כ-60. אין אנשים תמימים!

למעלה