ממתי האח מרשה נפקדות מהשידור? רק לפרידה?

abigl

New member
ממתי האח מרשה נפקדות מהשידור? רק לפרידה?

בכל התוכניות הקודמות הוא תמיד חייב את כל הדיירים להראות נוכחות בסלון בזמן שידור. כנראה שפרידה נחשבת אצלו לדיירת מיוחדת שהכל מותר לה. אפשר היה ללמוד מזה הרבה עליה. כמה שכועסים, צריך לדעת לחיות עם ההחלטות שלך ולעמוד בקומה זקופה גם אם חוששים שהרגע לא יהיה נחמד. ראינו בתוכניות הקודמות אויבים מושבעים שנפרדו כמו בני אדם בצורה מכובדת, רק היה מוסיף לה נקודות. ההתנהגות שלה היתה פחדנית וטיפשית, הפסידה הרבה אצל הרבה אנשים.

inbary1

New member
וגם ניראה לי שהביאו לה ספר....

חוצפנית אחת!

עידמןן

New member
באח הגדול הנוכחי אין כללים!

בעונות הקודמות אסור להתסבוב בלי מקרופון ואם כן אז אסור לך להוציא מילה , העונה כולם מדברים בלי מקרופון מתאמים הדחה.....

LiRs Lullaby

New member
באמת מרגיזה ההתנהגות שלה

אני אמנם לא ראיתי את התכניות הקודמות אבל באמת מותר להתחצף ככה לאח הגדול? לבוא אליו בדרישות? ועד בשביל חצי סנטימטר שיער? היא הגזימה לחלוטין בהתנהגות שלה בשבועיים האחרונים, פשוט עושה מה שבא לה ושיקפוץ העולם. מקווה שהיא תקבל על זה עונש כלשהו.

מתי היא נעלמה הפרידה הזו?

לאן היא נעלמה, לא ראיתי בכלל שהחסירה? אני רואה שהיא גם לא הסתפרה, אז על מה אתם מדברים? היא רק מזיינת את השכל עם החלומות שלה על ריבה העובדת שלה.

היא עושה מה שהיא רוצה כי לא אכפת לה לצאת משם

היא אמרה הרבה פעמים שלא אכפת לה ללכת הביתה, ולדעתי האח הגדול שומר עליה. בואו לא נשכח כי ההפקה פנתה לרוב הדיירים בבית בבקשה להכנס לתוכנית.

למעלה