ממש ממש ממש רוצה לקנות

Blond Diskus

New member
אל יאוש קארין!

חבל . . . . .תנסי דגים קטנים אחרים הסבלנות תשתלם בסוף אולי אין רמת הגיינה מספקת במים או החלפות מים תכופות או כמויות מזון עודפות (חניכה? בת כמה היא? היא מבינה איך לטפל באקווריום?) כרישי כסף הם דגים רגישים דרך אגב...

אי אפשר לגדל דגים קטנים

המשאבה חזקה מדי בשבילהם. הילדה בת 6 והיא אינה מתעסקת בכל מה שקשור בטיפול דגים אלא אני עושה את זה, אני מרעננת את המים אחת לשבוע, הם מקבלים מן אוכל כזה ששוקע. ועיכשיו גם הסקלאר האחרון עומד למות כך שיישאר רק המנקה

זו משאבה

שמגיעה עם האקו ונמצאת על המכסה שלו למעלה וכתוב עליה 50 HZחשבתי אולי לקנות דג קרב אבל לפי מה שהבנתי זה דג בעייתי ולא הבנתי למה אי אפשר לגדל אותו עם עוד דגים או עם עוד דג מסוגו.

MaaYan B23

New member
לא הבנתי..

כ"כ על המשאבה.. אבל אני אבהיר בכל מקרה על הדג קרב: הדג קרב אינו עצבני, אלים, ותוקפן כלפי דגים, אלא דג רגוע ושליו. התוקפנות שבו, היא אך ורק כלפי בני מינו ואל דגים אשר מזכירים אותם [למשל כמו הגופי, אשר יש לו זנב מפואר כשל הדג קרב]. בעיות אחרות שאיתו: הרבה דגים נוגסים לו בסנפירים, בגלל שהם גדולים. הוא דג שדורש מים כמעט עומדים, כלומר שתהיה זרימה ממש חלשה [דג עצלן - לא פעיל במיוחד].

והאם אני יכולה

לגדל דג קרב באקווריום כמו שלי? (עם סוג המשאבה שיש לי) ואם כן עם איזה דגים?

Blond Diskus

New member
תעברי ל. . . . .

מזון צף ולא שוקע (בעצם אם הדגים מתו זה לא אקטואלי) את מודעת לזה שאסור להחליף את כל המים בפעם אחת אלא מקסימום שליש, ואם את מחפשת דגים חילופיים תנסי סומטרות בתור להקה הם יחסית קטנים ,עמידים, יפים , לא מפריע להם מים זורמים (אבל לא עם דג קרב הם יתקפו אותו) ולמה שלא תנסי דגים כמו מולים שיש היום בהרבה גירסאות ודגי סיף לדוגמא כולם נראים לי מתאימים לתנאים שלך

Blond Diskus

New member
תעברי ל. . . . .

מזון צף ולא שוקע (בעצם אם הדגים מתו זה לא אקטואלי) את מודעת לזה שאסור להחליף את כל המים בפעם אחת אלא מקסימום שליש, ואם את מחפשת דגים חילופיים תנסי סומטרות בתור להקה הם יחסית קטנים ,עמידים, יפים , לא מפריע להם מים זורמים (אבל לא עם דג קרב הם יתקפו אותו) ולמה שלא תנסי דגים כמו מולים שיש היום בהרבה גירסאות ודגי סיף לדוגמא כולם נראים לי מתאימים לתנאים שלך

Blond Diskus

New member
תעברי ל. . . . .

לא אוהבת את כל הדגים האלו,

וגם הקטנטונת שלי לא אהבה אותם. היא התאהבה בתוכים.

אפשר לגדל דג קרב עם מולים

סומטרות הם דגים יחסית עצבניים ואם ישארו לך כמה ואת תרצי להוסיף עוד דגים האפשרויות יצתמצמו.... אפשר כמה סוגים של משריצים! מולי פלטי סייפן גופי... לנסות להרבות אותם אפילו!(וזה קל)

יש לך כל כך הרבה טעויות שאפילו אני

כחובבת לעולם לא יעשה אותן!!!! אסור להכניס לאקווריום עם סומטרות גופים ושאר דגים עם סנפירים גדולים יחסית הן פשוט יציקו להם למוות. דג קרב לא ייסתדר עם גופי שוב בגלל סנפירו.... לך לקרוא כמה ספרים ותחזור אלינו

את לא רואה מה אני רושם???

אני רושם שאפשר לגדל דג קרב עם מולים. סומטרות יציקו לדגים עם סנפירים ארוכים. אבל בלי שום קשר אפשר לגדל משריצים כמו גופים מולים סייפנים ופלטים. תקראי טוב טוב לפני שאת כותבת תגובות!!!

MaaYan B23

New member
סומטרות יציקו גם ככה..

עם או בלי סנפירים ארוכים.. אבל תמיד עדיף למקם אותם בלהקה רחבת פרטים.

באסטר1

New member
שמע

יש לך הרבה טעיות במידע שאתה מחלק לפעמיים , אני לא בטוח כל כך שבאמת גידלת את כל מה שרשמת. מצטער.

למעלה