ממש ממש בעיה!!!

ממש ממש בעיה!!!../images/Emo95.gif

שלום לכולם... יש לי בעיה ואני צריכה עזרה... קודם כול אני פונה אליכם האנשים מהדרום...היכן יש מרכזים לבדיקת הריון בדרום? אני בת 15...ואני חוששת מהריון. אל תטיפו לי מוסר בבקשה... עכשיו אני פונה לכול האנשים שיחולים לעזור לי מבחינה ריגשית בבקשה תחזירו לי תשובה.. או כאן או באי סי קיו... 109628046 ביי לילך

alfalf

New member
בדיקה וכדור היום שאחרי

בכל פארם אפשר לקנות ערכות לבדיקת הריון. יש אפשרות לקנות ללא מרשם את כדור היום שאחרי (טוב עד 72 שעות מקיום יחסי המין). קראי אחורה יש לגבי זה הרבה התייחסויות. בהצלחה, ולהבא קונדומים. ALF.

alfalf

New member
"דלת פתוחה"

את יכולה להתקשר ל"דלת הפתוחה" טל 03-5101511

הריון בלתי רצוי

שלומלום לך, קודם כל מתי קיימת יחסים שאת חוששת שגרמו להריון? אם לא עברו 72 שעות אז בהול ללכת לבית מרקחת ולרכוש את "גלולת היום שאחרי". אם עברו 72 שעות מה שאת יכולה לעשות זו בדיקת הריון ביתית שמגלה הריון כבר אחרי 10 ימים מקיום היחסים אך רצוי לחכות שבועיים. כמו כן את יכולה לעבור בדיקה בקופ"ח שלך. מקווה שהכל בסדר ולהבא אנא הקפידי על מין מוגן, קנדום או גלולות למניעת הריון. שלומלום

תגובות לתגובות שלכם

שלום לכולם. ותודה למי שענה לי, וניסה לעזור. טוב אז קודם כול אני רוצה רק להגיד וזו לא הצטדקות או משהו כזה,. אבל המין היה בטוח. אבל הבעיה שהקונדום נקרע.אני כמעט בטוחה. בעצם בטוחה ב-100 אחוז. טוב עכשיו יש לי עוד בעיה, איך אני מספרת לאבא, שהוא גם רק ילד, בן 17,קצת יותר. אני לא חושבת שהוא ישמח לשמוע שהוא עומד להיות אבאל´ה... טוב יאללללה תחזירו תשובה. צ´או

שללללללללללום

שלומלום נילה. וכולם גם :) לא אני עדיין לא באופן מוחלט בהריון אבל קיימת סבירות גדולה מאוד שכן...

ומה אם כן ? ../images/Emo29.gif

כבר חשבת מה יש בכוונתך לעשות עם העובר? עם הבחור שעיבר אותך (למה לקרוא לו "אבא" מראש...?) עם ההורים? עם מי את הולכת לעבור מה שזה לא יהיה שתחליטי? אני חושבת שלפני שעושים כל דבר בנושא הזה חייבים לחשוב טוב טוב טוב. חשוב "לגייס" לצידך מישהו או מישהי שאת ממש יכולה לסמוך עליהם, אנשים שאפשר להאמין בהם, שלא יאכזבו, שיתמכו, שישמרו ויכבדו את הדיסקרטיות שתבחרי וכיו"ב. לפי מה את כל כך כל כך בטוחה שאת בהריון? אגב, הרבה פעמים במיקרים כאלו מחזור מתאחר מאוד בגלל הלחץ. אני מקווה שאנו כאן בפורום נוכל לעזור לך ככל האפשר. הרבה חוזק ! שלך,

לאט לאט

שלומלום לך, בואי נתקדם לאט לאט, קודם כל תוודאי האם יש או אין הריון. אינני יודע כמה זמן עבר מאז היחסים אבל עם עברו 10 ימים או שבועיים את יכולה לעשות בדיקת הריון ביתית, קונים ערכה בבית המרקחת עולה משהו כמו 30 ש"ח. לאחר שתדאי בוודאות מה המצב תודיעי לנו ונמשיך משם. מקווה עבורך שהכל אזעקת שווא שלומלום

בודאי שלאט לאט ../images/Emo29.gif

וכמו שנאמר : one step at the time יחד עם זאת חשוב לזכור כי "גיוס" האנשים שניתן לסמוך עליהם, אנשים שאפשר להאמין בהם, שלא יאכזבו, שיתמכו, שישמרו ויכבדו את הדיסקרטיות שתבחר חשוב ביותר כי בלי האנשים הקרובים והתומכים האלו (או אפילו איש/ה אחד/ת) אני מניחה שלא קל לעבור את התקופה הקרובה, גם אם הכל יתברר, כפי שכולנו מקווים כ"אזעקת שווא". חשוב גם לזכור את הקשר בין הלחץ הנפשי להתעכבותו של המחזור. אבל כמובן שקודם כל חשוב לדעת האם כן או לא (בהריון) ורק אז להחליט אם להכנס לפאניקה או לא (ואם כבר פאניקה אז מוטב שלא) : - ) זהו, רק רציתי להבהיר את הנקודה, אם לא הובנה בהודעתי הקודמת בנושא.

רציתי

שלום. תכננתי לעשות את הבדיקה הביתית אבל לפי חישוב שלי עבר רק שבוע ככה שאני לא יכולה עדיין וגם אני לא יעשה את זה לבד ,זה ש"עיבר" אותי כביכול שיבוא איתי. כי אם בסוף זה יהיה חיובי אני רוצה שהוא יהיה איתי לאורך כול הדרך כי אם זה חיובי, אני אלד את העובר הזה וגם אגדל אותו. נקודה ביי

לגביי הבדיקה

שלומלום לך, הבדיקה היא מאוד פשוטה, עושים פיפי בתוך כוסית קטנה וטובלים בה את המקל של הערכה. אם מתקבלים שני פסים זה הריון, אם מתקבל פס אחד זה לא הריון. שיהיה בהצלחה שלומלום

למעלה