ממש חבל שזה מה שקרה פה......

מסר

New member
ממש חבל שזה מה שקרה פה......../images/Emo123.gif

בתור אחד שהיה ונכח בתור אחד שניכווה וברח זוכר ימים שהפורום פרח אהבות,מיכתבים מרגשים סיפורים , מסרים חיובים בדיחות, כתבות מענינות וסתם אוירה נעימה וחיובית ממש " הנה הם באים ימים של שקט..." אך אם הרבה משמעות, תוכן , ערכים, קטעים טובים ומרעננים שעושים כיף וטוב לאנשים אבל מה נהיה? מריבות, מחיקות, התנצחויות, קללות, סתם הודעות הי ביי דייייייייי אז לא באתי למחות ולא באתי להטיף רק באתי להתרפק על ימים יפים ולהוסיף תחשבו על זה אנשים וזהו ניגמרו לי המסרים בייי מאחד שפעם נהנה וזהוווווו....

irisi

New member
תישאר - אל תלך..../images/Emo92.gif

מבוקשים כאן רגישים אוהבים ומצחיקים

טאקילה~*

New member
איריס בואי נעשה מחאה...../images/Emo92.gif../images/Emo124.gif

שיחזור לכאן...יש לו מכל טוב פילפל, רגישות,אהבה ,מצחיק ,ומלא מלא לב.

טאקילה~*

New member
זה מזקיר לי משו....../images/Emo24.gif

כפרות אופו אופו הימים ...באמת נימאס לי לריב. איך התגעגעתי לימים הטובים של הכריך והביריות.. ראבק היו ימים במערב,אחח איפה איפה איפה אתה אהוב שלי ? איפה המשימות ...איפה העמבות והצלחות שהתעופפו באויר? מותק הימים ההם הם היו ההנאה מהפורום והצאט..התגעגעתי. תגיד ניתן למחזר את אותם ימים או לשחזר ?..או אוליי להמשיך קדימה על מתכונת ישנה וכייפית, בא לי ללכת בסוף היום מחוייכת. ראבק קח דלי עמבה לפנים תתעורר,גם אתה מתגעגע לכיופים ההם... או אולי צלחות מעופפות מעופרת יצוקה...רגע מותק מודדת תביריות. יו לא ניכנס עלי מרוב זלילת הסופגניות...אהה בעצם זה מהכריך פאטה כבשים עגבניה ומלפפון ירוק...כריך גורמה שלנו. תחזור לכאן היה כייף... מואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאה
יצ´לי

פיראט*

New member
כל דבר מזקיר לך...../images/Emo66.gif

וזה לא מזמן ימי האמבה וכריך הפאטה עם המלפפון והעגבניה ושחר מתחת למיטה שלא לדבר על מי שעליה... ועוד נחזור לשם.. בטוח...

טאקילה~*

New member
פיראט מה כל דבר???

זה מזקיר לי את הימים הטובים.. לך לא? הכריך המדובר ההוא...השאיר טעם של עוד.

טאקילה~*

New member
חניבעל מה מה?

מה יהיה היום בלילה? זהו אני לא ישנה איתך יותר .. עזוב אתה לא מחבק, וגם מושך את השמיכה.. ביגללך קר לי,ביגללך יורד גשם.....

חניבעל.

New member
סליחה

אני מושך את השמיכה???? אני?!?!?!? איזה אנשים לך תבנה מדינה שלא תגידי שאני קמצן קבלי

חניבעל.

New member
טאקי יקירה

איך אוכל לגרום לך אושר? איך אוכל לגרום לך לחייך? קבלי משהוא ערב לחיך

טאקילה~*

New member
שילגיה ממי קחי../images/Emo21.gif../images/Emo21.gif

זה המלעון ...צריך קצת הפגנה מחאה.. שיחזור לפורום, אני מאוד מתגעגעת.. תצטרפי לאגודת הלוחצים..אתה חייב לחזור לשורות..חייב להעיף צלחות..

באמת תהיתי.......טאקי...

מה הוא בגמילה?? אמנם לא מכירה אישית אבל...ראיתי, קראתי, צחקתי (לא טעמתי חריף מידיי לטעמי אבל......).....לאחרונה יש פה סרוויסים שלמים...לכן נראה קצת מוזר.....

טאקילה~*

New member
חריף מידי אבל לטעמי....קרן.../images/Emo97.gif

הוא בגמילה כן ... ומאז הגמילה משעמם לי.. היו ימים טובים מאילה... אוליי הוא עוד יחזור.

למעלה