ממשק web לpop3

Rיקושט

New member
ממשק web לpop3

אני כמעט בטוח שראיתי כזה איפה שהוא, איזה ממשק web פשוט שמתחבר לתיבות Pop3 רגילות ובעצם יוצר webmail במהירות. מכוון שאני צריך לשרת את המדינה ואין לי webmail זמין בתיבות שלי אני צריך לעשות משהו זריז... ?

Rיקושט

New member
אם היה לי webmail אז לא הייתה לא

בעיה. איזו מין תשובה זו?! אם היו מקבלים את הולת"מ שלי אז בכלל לא הייתה לי בעיה.

lizard

New member
מה? אמרתי שאם היה לך על השרת

סרוויס של IMAP אז זו לא הייתה בעיה. יש הרבה וובמיילים חינם להורדה ברשת. הבעיה היא שרובם משתמש בפרוטוקול IMAP.

זאינאל

New member
יש את openwebmail,

אבל כפי שכבר נאמר - היה עדיף אם היית משתמש ב-IMAP, כי יש הרבה יותר תוכנות webmail שמשתמשות ב-IMAP, ובכלל זה פרוטוקול הרבה יותר הגיוני בשביל webmail. חוץ מזה, הרבה webmailים ל-IMAP (כמו squirellmail( תומכות במשיכת הודעות מתוך POP3.

פשוש

New member
לא מבין את הבעיה

יש ממשק כזה והוא זמין ובחינם. קוראים לו יאהו. תפתח שם תיבה ותגדיר חשבונות pop3 והרי לך בדיוק מה שרצית ועוד על חשבון יאהו. עכשיו אלמד אותך פטנט טוב יותר: www.fastmail.fm שהם שרות הרשת בין הטובים שפגשתי למרות שעושה רושם שהאנשים שם הם בעלי נטיות מעט אנטישמיות... פתח לך שם חשבון (10 מגה), הגדר את תיבות ה- pop3 שלך ולך להגן על ארצך מולדתך ותיבתך בבטחה. [אם כל זה עדיין לא עוזר לך, אני יכול לעזור לך באופן יותר פרטני. צור קשר במסרים]

Rיקושט

New member
ok, אני אבדוק את yahoo - תודה.

ובעיה של מקום אין לי, התיבה שלי לא מוגבלת. אני מריץ fetchmail מכל הpop3ים שלי לתיבה הלא מוגבלת שלי ועליה אני רוצה את ה webmail שאותו אני כנראה יתקין כשאני אסיים לנפוש.

פשוש

New member
אתה לא חושב שאנחנו קצת גולשים?

אם כבר אז אתן לך עוד עצה וחצי: כיוון שאין לך הגבלה בתיבה אז אני מניח שלא תרצה למשוך את הדואר מתוך יאהו (או כל שרות אחר) ולמחוק אותו מהשרת אלא רק למשוך, לקרוא ולהשאיר עותק על השרת כך שכשתשוב בשלום תוכל למשוך את כל הדואר בבת אחת אל הקליינט החביב עליך. כך אני נוהג וזו שיטה לא רעה בכלל רק שהיא בעייתי עם יאהו. בכל פעם שתמשוך הודעות הוא ימשוך את כל מה שיש על השרת מבלי לבדוק אם ההודעות כבר נמשכו בעבר. לזה יש פתרון: fastmail.fm שכפי שכתבתי הוא שרות מצויין, מהיר, נטול פרסומות וגרפיקה (יעיל בחיבורי מילואים...) ויודע למשוך מייל מתיבות pop3 וזוכר את המייל שכבר נקרא וכך לא מושך אותו שוב. ולסיום, עוד חופן פתרונות מוכנים: http://www.emailaddresses.com/email_checkpop.htm

למעלה