ממשק ניהול לפורום רקורסיבי

skyhawlk

New member
ממשק ניהול לפורום רקורסיבי

אני מחפש רעיונות לממשק הניהול ה "אולטימטיבי" לפורום רקורסיבי (כמו זה של תפוז). אם למישהו יש נסיון בניהול של פורומים "עמוסים" ויכול לתת עיצה או כיוון זה יהיה אחלה. אולי הילדה יכולה להעלות קצת תמונות של ממשק המנהל בתפוז?

vampire1

New member
כמה תשבות בשבילך ...

בתור אחד שיש לו גישה לאדמין של תפוז אני לא חושב שהילדה תתן לך תמונות מהאדמין כי הנהלת הפורומים לא מסכימה, אולי פשוט תהיה מקורי ותעשה אדמין משלך ואני גם בטוח שהוא יהיה הרבה יותר טוב מהאדמין של תפוז.

Lard

New member
תנסה להיות מקורי /יצרתי

פשוט קח עט ודף ותכתוב מה לדעתך צריך ישום כזה .. ותתחיל לבנות כמו לגו .אל תדאג אתה כול פעם תוסיף משהו אבל העיקר להתחיל אפילו מצ´ק בוקס בהצלחה , ותראה לנו איך אתה מתקדם .

orimagic

New member
איזה ממשק ניהול? מנהל פורום או מנהל

האתר? אם תרצה לראות ממשק של ניהול פורום אתה יכול לפתוח פורום האחד מהחינמיים ולהציץ. ממשק מנהל אתר יהיה בד"כ סודי ופרטי יותר.

ואאוו... ../images/Emo132.gif

אורי... הפורומים שלך התקדמו בטירוף

skyhawlk

New member
זה הכול?? ../images/Emo12.gif חשבתי שנותנים יותר

פונקציונליות מאשר למחוק הודעות ע"י סימון צ´קבוקסים...האם ניתן בתפוז גם "להזיז" הודעות לשירשור אחר?

ניתן לשרשר

ע"י ציון מספר ההודעה (ראשית) לשירשור, ומספר ההודעה אליה רוצים לשרשר. אי אפשר "להזיז" הודעות.

IgalR

New member
והנה לך משימה לדרך

בהזדמנות זו תכתובת API כללי לDRAG&DROP

Lard

New member
יש לי משהו כזה אבל לא תומך בניטסקיי

ניטסקרפ

IgalR

New member
עוד לא יצא לי לבדוק את זה .

בהזדמנות הראשונה .

skyhawlk

New member
Lard, תודה על התמיכה הריגשית ../images/Emo13.gif

מזמן לא אמרו לי "אל-תדאג" (כבר התחלתי לשמוע את מחיאות הכפיים המזדהות). כדי להיות צייר טוב לפעמים צריך גם להסתכל על יצירות אומנות אחרות ולנסות לחקות אותן - זה רלוונטי במיוחד לציירים חובבים

למעלה