ממשלת ישראל בנתיים משהה את בואה

נורית ס

New member
ממשלת ישראל בנתיים משהה את בואה

של וועדת ג´נין. אז למהה בכלל ישראל הסכימה לכך הוועדה תחקור אם כן היה טבח או לא? גם כה הוועדה החליטה פה אחד את תשובתה לעולם וזה שכן היה טבחח לעומת זאת שאנחנו דוברים אמת ולא היה טבח. העולם [לפחות בכמה ארצות] רואה אותנו כנאצים ,שפולשים לבתים של משפחות תמימות ולפעמים הורס להם את הבתים,אבל למשל אצל "משפחה תמימה" שבה 5 ילדים ואמא נמצאו בתוך הארון הבגדים של הילדים בתוך בגדים עטופים-רובים רימונים,להמשיך.... העולם מאמין לפלסטינים שכן היה טבח בג´נין ,אבל למה הוא לא מאמין לנו שלא היה טבח בג´נין.אסור לנו להיכנע לתקשורת העולמית ,האמת לי כבר לא אכפת מה יגידו עלינו בתקשורת העולמית ,אמרו עלינו נאצים,ציונים מסריחים ועוד שטויות כאלה. אבל אני נולדתי וחייה בארץ ישראל ולי אכפת מה קורה בארץ ישראל ולא אכפת לי מה אומרים עלינו בעולם.איפה הוועדה הייתה אתמול כשרצחו את הילדה בת ה 5 כשישנה..? המצב כרגע הוא שהעולם רואה אותנו כנאצים אבל את יאסר ערפאת הוא רואה כאדם מסכן שבסך הכל כלוא במצור.

נורית....כל הזמן אותה שאלה,,,

ולכן כל הזמן תהיה אותה תשובה,עד שתפנימי . אירופה רוצה נפט, בצרפת בפרט חיים 7 מיליון מוסלמים ובכל אירופה חיים נראה לי יותר ממאה מיליון מוסלמים. אירופה רוצה לשמור על יציבות כלכלית, אירופה גם יודעת עם מי יש לנו עסק והיא לא רוצה להכנס לעסק הזה כי היא מפ~חד~ת שפעולות טרור יופנו גם כנגדה. כך שבכי של ילדה קטנה לא מעניין אותה כמו מחיר גולמי של חבית נפט מסכנה. ואמרו את זה פה כבר אלף פעם... אגב, גם במלחמת ששת הימים וגם במלחמת יוה"כ עלו מחירי הנפט בעולם בצורה דרסטית-את חושבת שאירופה צריכה עוד פעם ישראל צודקת???. זה מעניין את הקוצ´י מוצ´י שלה... והשוואה לנאצים: אז מה גם הנאצים אמרו עלינו שאנחנו מוצצי דם, זה נכון כמו שזה לא נכון לגביהם. ואגב, את מוזמנת לשאול את השאלה הזאת כמה שאת רוצה, אני מבטיח לענות כל הזמן!!!!!! הבטחה!!! יחי הגאווה הלאומית

למעלה