ממשלת אחדות חחחחחחחחחח...... די די

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D
חחחחחחחחחחחחח:-D
די די אל תצחיקו אותי.
כששאלו את הזנדברקה את מוכנה להיות חברה בממשלה שבנט הוא ראש הממשלה? תנועת הגוף שלה ומבט פניה הסגירו את הגועל נפש שלה מימינה ומבנט בגלל האידאולוגיה וההתיישבות אותה היא שונאת שנאת מוות.
ובכל זאת היא אמרה שבשביל להוריד את ה BB מהשלטון היא מוכנה להיות בממשלה שבנט ראש הממשלה.
ואיך בנט שהוא ציוני יכול לשבת בממשלה עם חלאה שתומך בהאג ובחקירה נגד חיילי צה"ל לא פחות ולא יותר בעוון פשעי מלחמה.
ואיך בנט יכול לשבת בממשלה עם יהודיה שמעריצה את עראפתץ וכל שנה ביום השנה למותו הולכת להשתטח על קברו.
ואיך בנט יכול לשבת בממשלה עם יהודי שדורש לבטל את חוק הלאום .
ואיך בנט יכול לשבת בממשלה עם ערבים תומכי טרור ומהללי רוצחי יהודים?
והקטע הוא פשוט בלתי הגיוני. ראש ממשלה לכאורה ימין עם 7 מנדטים מול ממשלה עם 54 (שמאל ושמאל קיצוני) מנדטים .
הטעות של בנט היא הגחמה שלו להיות ראש ממשלה כאשר בבחירות הוא קיבל רק 7 מנדטים לאמור הציבור אמר לו אתה בחור חמוד אבל ראש ממשלה עוד מוקדם לך. הטעות שלו שהוא לא הבין שעם 7 מנדטים לא צריכים לחלום אפילו להיות ראש ממשלה.
ובטח שלא ראש ממשלה של 54 מנדטים של השמאל והשמאל הקיצוני.
אז ברגע שאמר ממשלת אחדות ידעתי שהבחור מזויף מהתחת.
הלוואי שתקום ממשלת שמאל עם בנט כראש ממשלה.
אתם תראו איך הממשלה הזאת מתפרקת במשבר הראשון הצבאי או המדיני.
ואז תלכו עוד פעם לבחירות.
אבל אז הבנט יחזור לתחום שהוא באמת טוב בו וזה לעשות סטארט אפים .
הימין לא יצביעו לו. והשמאל יבעט בו ברגע הראשון שרק יתאפשר.

שחר 676

Well-known member
מנהל
די די אל תצחיקו אותי.
כששאלו את הזנדברקה את מוכנה להיות חברה בממשלה שבנט הוא ראש הממשלה? תנועת הגוף שלה ומבט פניה הסגירו את הגועל נפש שלה מימינה ומבנט בגלל האידאולוגיה וההתיישבות אותה היא שונאת שנאת מוות.
ובכל זאת היא אמרה שבשביל להוריד את ה BB מהשלטון היא מוכנה להיות בממשלה שבנט ראש הממשלה.
ואיך בנט שהוא ציוני יכול לשבת בממשלה עם חלאה שתומך בהאג ובחקירה נגד חיילי צה"ל לא פחות ולא יותר בעוון פשעי מלחמה.
ואיך בנט יכול לשבת בממשלה עם יהודיה שמעריצה את עראפתץ וכל שנה ביום השנה למותו הולכת להשתטח על קברו.
והקטע הוא פשוט בלתי הגיוני. ראש ממשלה לכאורה ימין עם 7 מנדטים מול ממשלה עם 54 (שמאל ושמאל קיצוני) מנדטים .
הטעות של בנט היא הגחמה שלו להיות ראש ממשלה כאשר בבחירות הוא קיבל רק 7 מנדטים לאמור הציבור אמר לו אתה בחור חמוד אבל ראש ממשלה עוד מוקדם לך. הטעות שלו שהוא לא הבין שעם 7 מנדטים לא צריכים לחלום אפילו להיות ראש ממשלה.
שאל את יבגני השמאלן....זה שמספר לנו שהוא איש ימין - אולי הוא ידע להסביר את מניעי בנט.

evglev1

Well-known member
מנהל
באמת היה מעניין לשמוע אותו מסביר את הבגידה של בנט בימין וחבירתו לשמאל ההזוי הבוגדני.
לא לנצח אפשר להשתמש בשמאל כדי שימני והציבור שלו יסכימו להיות סמרטוט הרצפה של החרדים (במקרה של ליברמן ובעיקר בוחריו) שכדי למנוע ממשלת שמאל היו צריכים לתת לחרדים להשפיל אותם ולרמוס אותם או של בנט ושקד שהפכו לסמרטוט הרצפה של ביבי, כמה אפשר לסבול. בנט התרסק לשישה מנדטים עם סמוטריץ' ורפי פרץ בין השאר כי התייחס לטענה של ביבי שהוא בדיחה בתור שר ביטחון והוא קיבל את התפקיד רק כדי שלא יחבור לגנץ כאל גשם והמשיך לומר למצלמות שיש לו שיתוף פעולה מעולה עם ראש הממשלה. אז כשאבו מאזן מציב דרישות שגם ניצן הורביץ' לא יכול להיענות להם ולא מוכן להסדרי ביניים כמו אוסלו ב' וואי או שארם אל שיח אלא הכול בבת אחת והנסיגות החד צדדיות התפוצצו בפרצוף ואפילו 5% לא תומכים בנסיגה חד צדדית נוספת אי אפשר לאורך זמן להשתמש בדחליל של ממשלת שמאל כדי שאנשי ימין או/ו בוחריהם יסכימו להיות סמרטוטי הרצפה או בורות היריקה של שותפיהם לגוש הימני.

לא לנצח אפשר להשתמש בשמאל כדי שימני והציבור שלו יסכימו להיות סמרטוט הרצפה של החרדים (במקרה של ליברמן ובעיקר בוחריו) שכדי למנוע ממשלת שמאל היו צריכים לתת לחרדים להשפיל אותם ולרמוס אותם או של בנט ושקד שהפכו לסמרטוט הרצפה של ביבי, כמה אפשר לסבול. בנט התרסק לשישה מנדטים עם סמוטריץ' ורפי פרץ בין השאר כי התייחס לטענה של ביבי שהוא בדיחה בתור שר ביטחון והוא קיבל את התפקיד רק כדי שלא יחבור לגנץ כאל גשם והמשיך לומר למצלמות שיש לו שיתוף פעולה מעולה עם ראש הממשלה. אז כשאבו מאזן מציב דרישות שגם ניצן הורביץ' לא יכול להיענות להם ולא מוכן להסדרי ביניים כמו אוסלו ב' וואי או שארם אל שיח אלא הכול בבת אחת והנסיגות החד צדדיות התפוצצו בפרצוף ואפילו 5% לא תומכים בנסיגה חד צדדית נוספת אי אפשר לאורך זמן להשתמש בדחליל של ממשלת שמאל כדי שאנשי ימין או/ו בוחריהם יסכימו להיות סמרטוטי הרצפה או בורות היריקה של שותפיהם לגוש הימני.
לא הבנתי כלום.
בנט איש ימין? כן או לא? אם הוא איש ימין לעולם לא היה יושב עם מחבלים ותומכי טרור וגם לא מבקש מהם שיתמכו בו מבחוץ.
הוא לעולם לא היה יושב עם מר"צ ועם ניצן שתומך בהאג שיחקרו את חיילי צה"ל בעוון פשעי מלחמה.
מדינת ישראל לא חתומה ולא חברה בכוש המדינות התומכות בבית הדין הבינלאומי בהאג וממשלת ישראל כבר הוציאה הודעה שהיא לא משתפת פעולה עם החקירה .
הגברת שקד או השקדיה הודיעה בשידור חי קבל עם ועולם שימינה לא תשב בממשלה עם מר"צ.
אז תחליט האם בנט הוא ימין או לא?

evglev1

Well-known member
מנהל
לא הבנתי כלום.
בנט איש ימין? כן או לא? אם הוא איש ימין לעולם לא היה יושב עם מחבלים ותומכי טרור וגם לא מבקש מהם שיתמכו בו מבחוץ.
הוא לעולם לא היה יושב עם מר"צ ועם ניצן שתומך בהאג שיחקרו את חיילי צה"ל בעוון פשעי מלחמה.
מדינת ישראל לא חתומה ולא חברה בכוש המדינות התומכות בבית הדין הבינלאומי בהאג וממשלת ישראל כבר הוציאה הודעה שהיא לא משתפת פעולה עם החקירה .
הגברת שקד או השקדיה הודיעה בשידור חי קבל עם ועולם שימינה לא תשב בממשלה עם מר"צ.
אז תחליט האם בנט הוא ימין או לא?
בנט בהחלט ימין. הליכוד מראש בנה על התמיכה של רע"מ וסמוטריץ' ובן גביר הרסו את החגיגה. הליכוד הציע לאבי גבאי להצטרף לממשלה במקום ליברמן כשאיתו היו עמיר פרץ, סתיו שפיר ושלי יחימוביץ' שיותר קרובים אידיאולוגית למר"צ מאשר לעבודה. הליכוד גם צירף לקואליציה את התנועה עם מצנע ועמיר פרץ שאפילו שמאלה ממר"צ. וזה שהחרדים שומרים טינה אישית ללפיד ולא מוכנים להצטרף לממשלה בגלל טינה אישית יוצר את המצב הזה יחד עם החתימה על הבלוק המטופש והמיותר. זה עוד מבלי לדבר על כך שאפשר בקלות להקים ממשלת ימין בידי ח"כ אחר מהליכוד.

בנט בהחלט ימין. הליכוד מראש בנה על התמיכה של רע"מ וסמוטריץ' ובן גביר הרסו את החגיגה. הליכוד הציע לאבי גבאי להצטרף לממשלה במקום ליברמן כשאיתו היו עמיר פרץ, סתיו שפיר ושלי יחימוביץ' שיותר קרובים אידיאולוגית למר"צ מאשר לעבודה. הליכוד גם צירף לקואליציה את התנועה עם מצנע ועמיר פרץ שאפילו שמאלה ממר"צ. וזה שהחרדים שומרים טינה אישית ללפיד ולא מוכנים להצטרף לממשלה בגלל טינה אישית יוצר את המצב הזה יחד עם החתימה על הבלוק המטופש והמיותר. זה עוד מבלי לדבר על כך שאפשר בקלות להקים ממשלת ימין בידי ח"כ אחר מהליכוד.
אני מדבר איתך על ימינה . לא על הליכוד.
למה אתה חוזר כל הזמן לליכוד.
לבנט היו שתי אופציות. ללכת לבחירה ישירה לראש ממשלה? כלומר להציל את שלטון הימין בראשותו של נתניהו כי בבחירה ישירה הציבור היה נותן לנתניהו את ההובלה ולהיות שר ביטחון בממשלת נתניהו והמשנה לראש הממשלה או לחבור לשמאל הפוסט ציוני ולהיות ראש לשועלים המחבלים בכרמים.
הוא בינתיים בוחר בשמאל כי שם הוא יכול להיות מספר אחד ראש הממשלה אבל זה ראש ממשלה נטול יכולת לספח את בקעת הירדן ויהודה ושומרון לריבונות.
זה ראש ממשלה חסר יכולת לבצע את פסקת ההתגברות.
זה ראש ממשלה חסר יכולת לסלק את הוואקף מהר הבית ולשלוח את ירדן לאלף אלפי עזאזל.
זה ראש ממשלה של שמאל ולא ימין.

evglev1

Well-known member
מנהל
שאל את יבגני השמאלן....זה שמספר לנו שהוא איש ימין - אולי הוא ידע להסביר את מניעי בנט.
מניעיו של בנט ברורים, למרות המחלוקת הפוליטית גנץ ולפיד מתייחסים אליו בכבוד, ולא כמו ביבי שהפך אותו לשטיח שלו. הוא גם יודע שביבי ניסה לשמר את פתרון שתי המדינות על השולחן כשטראמפ נבחר והיה פתוח לכל הצעה והוא גם יודע שממשלות שמאל של ברק ואולמרט בנו באיו"ש יותר מביבי ופי כמה יותר. הוא גם יודע שבניגוד לפריטטיות של ביבי וגנץ שרק היה ניסיון לתקוע מקלות בגלגלים זה לזה בינו לבין לפיד וגנץ באמת יש נכונות לשתף פעולה כדי להוציא את המדינה מהבוץ וכל מרכיבי הקואליציה חושבים שביבי טעה בטיפול במשבר הקורונה ולכולם הצעות דומות הן למשבר הבריאותי והן למשבר הכלכלי. כך שכמו שפרס ז"ל ושמיר ז"ל הצילו את המדינה מהאינפלציה שהביאה למצב שהשקל החדש הוא למעשה לא פחות ממאה הלירות הישנות שהיו בשנות השמונים, כך בין לפיד ובנט יש נכונות לשתף פעולה כדי לשקם את השולמנים שהעסקים שלהם נסגרו והמדינה הפנתה להם עורף.

הוא גם יודע שהחרדים שונאים להיות באופוזיציה ומבחינתם ברית האחים שלו ששלחה אותם לאופוזיציה שקולה לפינוי בוחריו מגוש קטיף, אז כמה זמן החרדים יתאפקו באופוזיציה מול השטיח האדום לממשלה שהוא, סער, גנץ ולפיד מציעים להם? וגם בליכוד אם הממשלה תחזיק מעמד חצי שנה ומעלה, או שהליכוד ידיח את ביבי, או שימצא שליש סיעה מהליכוד שיפרוש מהליכוד ויחבור לקואליציה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מניעיו של בנט ברורים, למרות המחלוקת הפוליטית גנץ ולפיד מתייחסים אליו בכבוד, ולא כמו ביבי שהפך אותו לשטיח שלו. הוא גם יודע שביבי ניסה לשמר את פתרון שתי המדינות על השולחן כשטראמפ נבחר והיה פתוח לכל הצעה והוא גם יודע שממשלות שמאל של ברק ואולמרט בנו באיו"ש יותר מביבי ופי כמה יותר. הוא גם יודע שבניגוד לפריטטיות של ביבי וגנץ שרק היה ניסיון לתקוע מקלות בגלגלים זה לזה בינו לבין לפיד וגנץ באמת יש נכונות לשתף פעולה כדי להוציא את המדינה מהבוץ וכל מרכיבי הקואליציה חושבים שביבי טעה בטיפול במשבר הקורונה ולכולם הצעות דומות הן למשבר הבריאותי והן למשבר הכלכלי. כך שכמו שפרס ז"ל ושמיר ז"ל הצילו את המדינה מהאינפלציה שהביאה למצב שהשקל החדש הוא למעשה לא פחות ממאה הלירות הישנות שהיו בשנות השמונים, כך בין לפיד ובנט יש נכונות לשתף פעולה כדי לשקם את השולמנים שהעסקים שלהם נסגרו והמדינה הפנתה להם עורף.

הוא גם יודע שהחרדים שונאים להיות באופוזיציה ומבחינתם ברית האחים שלו ששלחה אותם לאופוזיציה שקולה לפינוי בוחריו מגוש קטיף, אז כמה זמן החרדים יתאפקו באופוזיציה מול השטיח האדום לממשלה שהוא, סער, גנץ ולפיד מציעים להם? וגם בליכוד אם הממשלה תחזיק מעמד חצי שנה ומעלה, או שהליכוד ידיח את ביבי, או שימצא שליש סיעה מהליכוד שיפרוש מהליכוד ויחבור לקואליציה.
לא נעים לומר אך איבדת את זה לגמרי ;-)

בני בריתיהם הטבעיים של גנץ ולפיד השמאלנים הם מרצ + העבודה.

זה לא ענין של כבוד לבנט , זה ענין של ימין או שמאל.

פתאום התחלת להצדיק את ברק ואולמרט , הא ? חחח. - שני שמאלנים מהגרועים ביותר שהיו לנו.

משבר הקורונה ? ....המשבר נעלם - נתניהו העלים אותו לחלוטין ואתה יודע זאת היטב - מסתבר שהוא היה האיש הנכון במקום הנכון והוא הוציא אותנו מן הקורונה למרות השמאלנים רעי הלב - אבל מה אכפת לך לכתוב הבלים...המקלדת סופגת הכל , הכל כשר בכדי להצדיק את דעתך השמאלנית שהושתלה במוחך על ידי ליברמן. האמת שלא ידעתי שאתה כל כך נוח למניפולציות פשוטות.

המדינה לא נמצאת במשבר כלכלי ולא במשבר בריאותי ותפסיק לצטט מקורות תקשורתיים חמוצים- העסקים של השולמנים מעניינים לי את התחת - כולם קיבלו תמיכה הולמת - כל אחד ע"פ הצהרותיו בטרם פקדה אותנו הקורונה ותאמין לי שאני יודע על מה אני מדבר.

זהו , התחלת להיות שופר של התקשורת השמאלנית , הא ? אתה מצטט את השקרים שלה...לא להאמין לאיזה שפל הגעת , שמאלן במאה אחוז המהדר בכינוי "איש ימין" חחחח איזו בדיחה.

אתה יהודי ממוצא רוסי אשר ליברמן העביר לשמאל בשל מכנה משותף אחד והוא "שנאת יהודים חרדים" - אתה שונא אותם אפילו יותר מאשר את השמאלנים של מרצ וזה מה שהעביר אותך לשמאל.

מה לעשות שרבים מבני עדתך הגיעו לכאן על סעיף סבתא והם בכלל לא יהודים ! - זוהי עובדה ואתה יודע זאת היטב - אתה שונא את החרדים מפני שהם בודקים את יהדותכם ביסודיות זהה לכל עדה אחרת ואם אין עדות ליהדותכם תצטרכו לעבור גיור כהלכה אך חלקכם לא רוצים לעבור גיור ומשכך אינכם יהודים ואתם מאשימים בכך את החרדים אך מה שאינך מתחיל להבין הוא שהחרדים מחויבים להלכת דת אבותיהם והם לא יכופפו אותה עבור אף אחד.

אז חלקכם מעדיפים להשאר גויים ולכן אין להם שום סיבה לרצות שישראל תשאר מדינה יהודית - הם יעדיפו מדינת כל אזרחיה - בדיוק כמו השמאלנים ובאופן הזה ליברמן ניצל את שנאתך הלא מוצדקת לחרדים והפך אותך לשמאלן.

אני מציע לך לא להציג את עצמך כאיש ימין - זו רמאות טוטאלית.

תצהיר שאתה שמאלן ואז יהיה לי הרבה יותר כבוד אליך - הפכת להיות עוד דגם של "הפרבולה" או "סטילהוק"....

evglev1

Well-known member
מנהל

פתאום התחלת להצדיק את ברק ואולמרט , הא ? חחח. - שני שמאלנים מהגרועים ביותר שהיו לנו.

משבר הקורונה ? ....המשבר נעלם - נתניהו העלים אותו לחלוטין ואתה יודע זאת היטב - מסתבר שהוא היה האיש הנכון במקום הנכון והוא הוציא אותנו מן הקורונה למרות השמאלנים רעי הלב - אבל מה אכפת לך לכתוב הבלים...המקלדת סופגת הכל , הכל כשר בכדי להצדיק את דעתך השמאלנית שהושתלה במוחך על ידי ליברמן. האמת שלא ידעתי שאתה כל כך נוח למניפולציות פשוטות.

המדינה לא נמצאת במשבר כלכלי ולא במשבר בריאותי ותפסיק לצטט מקורות תקשורתיים חמוצים- העסקים של השולמנים מעניינים לי את התחת - כולם קיבלו תמיכה הולמת - כל אחד ע"פ הצהרותיו בטרם פקדה אותנו הקורונה ותאמין לי שאני יודע על מה אני מדבר.

זהו , התחלת להיות שופר של התקשורת השמאלנית , הא ? אתה מצטט את השקרים שלה...לא להאמין לאיזה שפל הגעת , שמאלן במאה אחוז המהדר בכינוי "איש ימין" חחחח איזו בדיחה.

אתה יהודי ממוצא רוסי אשר ליברמן העביר לשמאל בשל מכנה משותף אחד והוא "שנאת יהודים חרדים" - אתה שונא אותם אפילו יותר מאשר את השמאלנים של מרצ וזה מה שהעביר אותך לשמאל.

מה לעשות שרבים מבני עדתך הגיעו לכאן על סעיף סבתא והם בכלל לא יהודים ! - זוהי עובדה ואתה יודע זאת היטב - אתה שונא את החרדים מפני שהם בודקים את יהדותכם ביסודיות זהה לכל עדה אחרת ואם אין עדות ליהדותכם תצטרכו לעבור גיור כהלכה אך חלקכם לא רוצים לעבור גיור ומשכך אינכם יהודים ואתם מאשימים בכך את החרדים אך מה שאינך מתחיל להבין הוא שהחרדים מחויבים להלכת דת אבותיהם והם לא יכופפו אותה עבור אף אחד.

אז חלקכם מעדיפים להשאר גויים ולכן אין להם שום סיבה לרצות שישראל תשאר מדינה יהודית - הם יעדיפו מדינת כל אזרחיה - בדיוק כמו השמאלנים ובאופן הזה ליברמן ניצל את שנאתך הלא מוצדקת לחרדים והפך אותך לשמאלן.

תצהיר שאתה שמאלן ואז יהיה לי הרבה יותר כבוד אליך - הפכת להיות עוד דגם של "הפרבולה" או "סטילהוק"....
גנץ ולפיד הצהירו ללא הרף שאם ביבי יפסיד הוא לא יישאר כמספר 2 בממשלה או יו"ר באופוזיציה והם יקימו ממשלת אחדות עם הליכוד שאחריו, אבי גבאי אפילו נעלב כשגנץ עוד לא נכנס לפוליטיקה שלפיד אמר שהוא והליכוד 2 מפלגות פטריוטיות וגבאי פירש את זה כרק המפלגות האלה פטריוטיות ומחה שהאשים את העבודה בחוסר פטריוטיות. העבודה אכן הייתה שותפה טבעית של גנץ ולפיד אם איציק שמולי היה עומד בראשה ולכן איציק שמואל התלבט בין לרוץ עם העבודה או עם כחול לבן בשתי מערכות בחירות, אז אם איציק שמולי היה מנצח, העבודה אכן הייתה שותפה טבעית של גנץ ולפיד אבל ניצחו השמלאנים הקיצוניים קודם עם עמיר פרץ ואחר כך מירב מיכאלי, כך שמר"צ והעבודה הפכו לשותפים טבעיים של גנץ ולפיד רק בזכות רל"ב מול ר"ב.

אני לא מצדיק לא את אולמרט ולא את ברק, אני רק טוען שהם בנו יותר באיו"ש זה לא מבטל את ההצעות שהם הציעו לאבו מאזן וערפאת ולא את העובדה שברק ביצע את הנסיגה מלבנון בתור בריחה מבוהלת ובכך עורר בערבים את התקווה לנצח את צה"ל ואולמרט ניהל את מלחמת לבנון השנייה בצורה גרועה שמאפשרת לנסראללה ובשארה לטעון שהחיזבאללה הביס אותנו. אבל גם השמאל הסתייג מברק הרבה לפני ג'פרי אפשטיין, כי ברק הוא שר הביטחון שבנה הכי הרבה מעבר לקו הירוק, אורי אבנרי וגדעון לוי אף טענו שהוא לא היה כן בהצעותיו לערפאת, לאור הבנייה המאסיבית שלו ביש"ע. כך שחוץ מרבין ז"ל ופרס ז"ל של ממשלתם מ-1992-1996 ביבי בנה הכי מעט באיו"ש מאז שבגין ז"ל נבחר ב-1977. אני לא מאלה חושבים שבנייה באיו"ש מפצה על הצעות מטורפות לערבים, אבל אני חושב שבנסיבות מסוימות ממשלת לפיד בנט יכולה לנהל מדיניות יותר ימנית ממשלתו של נתניהו.

משרד הבריאות עדיין פרסם המלצה לא לנסוע לחו"ל ובעיקר להימנע משבעה יעדים וביבי עצמו במערכת בחירות איים שאם נצטרך לרכוש עוד חיסונים בעוד חצי שנה לפיד לא יצליח לרכוש אותם ולכן הוא צריך להיות כדי לרכוש את החיסונים כל חצי שנה ולפי מנכ"ל פייזר כל שנה. וביבי טיפל במשבר הבריאותי, אך נוצר משבר כלכלי שהוא וגנץ החריפו באי העברת התקציב.

תאמין לי שאם אני שונא חרדים אני שונא אותם הרבה פחות מחיים אמסלם ואלה שהוא גייס למפלגתו עם שלם שלמעשה גייס חרדים שמסכימים עם הטענות של לפיד כלפיהם ומוחים על הפוליטיקאים החרדים שרוצים להשאיר את הציבור שלהם בורים ועניים.

אני שונא את החרדים לא על בדיקת היהדות שלהם, אפילו אבא שלי שהצביע ללפיד לא מרוצה מהגויים הרבים שהגיעו מהאזור שלנו והתנגד להחלטת בג"צ בעניין הגיור, אני שונא את הח"כים של יהדות התורה על מלחמתם כדי למנוע מבוחריהם לימודי מתמטיקה ואנגלית שהם מתייחסים אליהם כמו גזירות אנטיוכוס, על הטענה שאם מגייסים אותם למעשה אוסרים עליהם ללמוד תורה כמו בגזירות השונות. ובעיקר אני שונא את המאבקים של החרדים על השבת שלדעתי הם מונעים מאלה שפחות עשירים מבינינו להעביר את השבת בכבוד בכך שהם מונעים תחבורה ציבורית ומסחר בקניונים. לדעתי בעולם המודרני לשמור שבת זה להיות במאסר בית, אין לי בעיה שאנשים מוכנים לגזור עליהם את מאסר הבית הזה ומאמינים שעל כך הם מקבלים פיצויים מהקדוש ברוך הוא, אבל הבעיה שלי היא ההגבלות שהם יוצרים על אנשים כמוני שעבורם שמירת שבת היא נטל כבד מנשוא שאגב זאת גם הבעיה עם הגיור, שאדם שגדל בבית חילוני לא יכול לחיות בכבוד תוך שמירת שבת.

נראה שכשביבי תייג את ליברמן כשמאל הוא הולך לתייג כך את בנט וסער כך שנראה שגם אני בתור תומך שלהם אקבל את התיוג של השמאל, רק שאם הם יעברו את אחוז החסימה הם שוב יתוייגו כימין וביבי יתחנן אליהם לחבור לממשלת ימין לאחר הבחירות.

אכן הוא איבד את זה לגמרי.
בנט הצליח לבלבל אותו.
הוא לא מבין את הבגידה של בנט לשבת בממשלה עם טרוריסטים יהודים .
יותר גרוע מאשר טרוריסטים מוסלמים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
נכון מאד, והלילה קיבלנו עוד תזכורת לרפיסות של ביבי מול האויב בעזה, ומחר צפוי שביבי "הימני" יעביר כמו כל יום אספקה שוטפת לעזה, אולי ישלח שליחים לקאטר כדי לזרז את העברת הכסף לעזה מה שייאץ את התעצמותם הצבאית.
נכון גם השמאל גילה ועלול לגלות רפיסות מול האויב בעזה אבל ממנהיג שמכנה את עצמו "ימין מלא" היינו מצפים ליותר נחישות , ולאו דוקא במישור הצבאי , אלה המדיני כלומר להתנתק מעזה ולזרוק את האחריות עליה לידי מיצריים, לא להסכים למצב האבסורדי הזה שמיצריים מתחזקת 2 מליון ערבים המכונים "פליטים" ברצועה צרה בתוך הנגב שהמטרה היחידה שלהם בחיים זה "זכות השיבה". מסתבר שביבי מסכים שעזה תהיה חלק מפלסטין בניגוד לכל אינטרס ישראלי.
למה שלא יעביר אספקה לעזה ?
האם אנו רוצים להרעיב את העזתים ?
האם אנו רוצים לראות אותם גוועים מרעב ?
האם אנו רוצים שתמונות המזכירות את השואה יסתובבו בעולם ויערימו עלינו ביקורת בינלאומית ?

לא - ממש לא !!!

אבל אתה יודע זאת היטב - אז מדוע אתה מעלה את הטיעון הנכלולי הזה ?

מפני שאתה רוצה לעמעם את ההבדל בין נתניהו לשמאל.....כאילו לבוא ולומר "נתניהו מתנהג כמו שמאלן ולכן מה ההבדל בינו לבינם" ?

טיעון מניפולטיבי הנועד להשקיט את מצפונך על כי הפכת לשמאלן מוחלט.

תתבייש לך - לא ידעתי עד לאיזה תהומות הדרדרת.

שחר 676

Well-known member
מנהל
זה מראה שאתה שמאלני - גם הם מאמינים שכאילו יש משבר הומניטרי בעזה ואם נמנע מהם לרעוב הם ישנאו אותנו פחות, גם בשמאל מודאגים מה יגידו עלינו בעולם, גם ביבי "הימני" מקדיש יותר מידי מחשבה מה יגידו עלינו בעולם.

לא להעביר אספקה לעזה! זה הדבר האלמנטרי המתבקש שיש לשאוף אליו מול ירי הטילים שלהם וההסתה האנטישמית שלהם ושלילת זכותינו על הארץ. מה פתאום ביבי הסכים לקחת אחריות על 2 מליון ערבים בעזה שחותרים לסלק אותנו ממולדתינו? מה פתאום ביבי נכנע לעולם הצבוע שכאילו אנחנו אחראים על 2 מליון ערבים בעזה המכונים "פליטים"? הטיעונים שלך על רעב בעזה הם דמגגויה של שמאלנים, אין שם שום רעב, ואם חלילה יהיו תמונות קשות משם על רעב נציע את עזרתינו האדיבה בחינם בתנאי שהם יבקשו ישירות ( לא דרך מתווכים) ולא כשמכוונים לנו אקדח לראש, ובכלל מי שרוצה לעזור להם יכול להעביר אספקה לעזה דרך מיצריים, הרי אין באמת מצור על עזה ( המצור היחידי שיש הוא על מרחב הדייג והוא מיותר ומטופש לגמרי, זה לא מונע לספינות להכנס לעזה דרך הגבול הימי עם מיצריים ).
אפשר לעשות זאת בהדרגה, אחרי כל ירי טיל אפילו בודד לסגור את כל המעברים לשבוע-שבועיים לצורך "הערכת מצב" , להרגיל אותם לקבל הכל דרך מיצריים (ולא רק אמל"ח וטילים כמו היום ), להתנתק מעזה ולצפצפף על העולם. ממנהיג ימני הייתי מצפה לא להתיחס יותר מידי לעולם הצבוע ול"ביקורת הביןלאומית" , ההיפך ממה שביבי "הימני" עושה.

כל זה צריך להעשות עוד לפני שנוקטים פעולה צבאית כלשהיא.

בתקופה שלפני עופרת יצוקה, אהוד ברק שר הבטחון סגר את כל המעברים אחרי כל ירי טילים , ואילו ביבי הימני לא מפספס אף יום להעביר להם אספקה אפילו באותו בוקר שירו 700 טילים על ישראל . אז מי פה הימני ?
מספיק שמאלן.....איני רואה שום אפשרות לשיח עם כזבן מסוגך - אני אפילו לא קורא את דבריך....חבל על האנרגיה שלי... אני מעדיף לקיים שיח עם שמאלנים שלא מנסים להסתיר את שמאלנותם.

שיח חסר טעם......

evglev1

Well-known member
מנהל
זה מראה שאתה שמאלני - גם הם מאמינים שכאילו יש משבר הומניטרי בעזה ואם נמנע מהם לרעוב הם ישנאו אותנו פחות, גם בשמאל מודאגים מה יגידו עלינו בעולם, גם ביבי "הימני" מקדיש יותר מידי מחשבה מה יגידו עלינו בעולם.

לא להעביר אספקה לעזה! זה הדבר האלמנטרי המתבקש שיש לשאוף אליו מול ירי הטילים שלהם וההסתה האנטישמית שלהם ושלילת זכותינו על הארץ. מה פתאום ביבי הסכים לקחת אחריות על 2 מליון ערבים בעזה שחותרים לסלק אותנו ממולדתינו? מה פתאום ביבי נכנע לעולם הצבוע שכאילו אנחנו אחראים על 2 מליון ערבים בעזה המכונים "פליטים"? הטיעונים שלך על רעב בעזה הם דמגגויה של שמאלנים, אין שם שום רעב, ואם חלילה יהיו תמונות קשות משם על רעב נציע את עזרתינו האדיבה בחינם בתנאי שהם יבקשו ישירות ( לא דרך מתווכים) ולא כשמכוונים לנו אקדח לראש, ובכלל מי שרוצה לעזור להם יכול להעביר אספקה לעזה דרך מיצריים, הרי אין באמת מצור על עזה ( המצור היחידי שיש הוא על מרחב הדייג והוא מיותר ומטופש לגמרי, זה לא מונע לספינות להכנס לעזה דרך הגבול הימי עם מיצריים ).
אפשר לעשות זאת בהדרגה, אחרי כל ירי טיל אפילו בודד לסגור את כל המעברים לשבוע-שבועיים לצורך "הערכת מצב" , להרגיל אותם לקבל הכל דרך מיצריים (ולא רק אמל"ח וטילים כמו היום ), להתנתק מעזה ולצפצפף על העולם. ממנהיג ימני הייתי מצפה לא להתיחס יותר מידי לעולם הצבוע ול"ביקורת הביןלאומית" , ההיפך ממה שביבי "הימני" עושה.

כל זה צריך להעשות עוד לפני שנוקטים פעולה צבאית כלשהיא.

בתקופה שלפני עופרת יצוקה, אהוד ברק שר הבטחון סגר את כל המעברים אחרי כל ירי טילים , ואילו ביבי הימני לא מפספס אף יום להעביר להם אספקה אפילו באותו בוקר שירו 700 טילים על ישראל . אז מי פה הימני ?
אי אפשר להתעלם לגמרי מהעולם הצבוע, מילושוביץ' איבד את קוסובו כי בצדק או שלא בצדק נדבק לו רצח עם והסרבים איבדו את אדמות המולדת שלהם בקוסובו לטובת הפולשים האלבנים שאין להם שום קשר היסטורי לקוסובו וגם הם למדו מהפלסטינים והמציאו את העם הקוסובורי ואת הטענה המגוכחת שיש הבדל בין האלבנים באלבניה לאלבנים בקוסובו. ערפאת אף לא הסתיר שהוא רוצה שמה שקרה בקוסובו יקרה גם ביש"ע ואבו מאזן מרסן את הטרור וממתן אותו כדי להיראות קורבן כמו שה"קוסוברים" הצליחו להציג את עצמם לעולם. ואמנם לא יבואו להפציץ את תל אביב וירושלים כפי שהפציצו את בלגרד, אבל יכולים לנקוט נגדינו סנקציות כמו נגד דרום אפריקה.

evglev1

Well-known member
מנהל
למה שלא יעביר אספקה לעזה ?
האם אנו רוצים להרעיב את העזתים ?
האם אנו רוצים לראות אותם גוועים מרעב ?
האם אנו רוצים שתמונות המזכירות את השואה יסתובבו בעולם ויערימו עלינו ביקורת בינלאומית ?

לא - ממש לא !!!

אבל אתה יודע זאת היטב - אז מדוע אתה מעלה את הטיעון הנכלולי הזה ?

מפני שאתה רוצה לעמעם את ההבדל בין נתניהו לשמאל.....כאילו לבוא ולומר "נתניהו מתנהג כמו שמאלן ולכן מה ההבדל בינו לבינם" ?

טיעון מניפולטיבי הנועד להשקיט את מצפונך על כי הפכת לשמאלן מוחלט.

תתבייש לך - לא ידעתי עד לאיזה תהומות הדרדרת.
כשאריק שרון ז"ל ניסה לשכנע שההתנתקות היא לטובת האינטרסים של הימין הוא טען שנשתחרר מכל אחריות על עזה ולכן גם קרה לזה התנתקות וגם בנו גלעד שרון טען שאולמרט וביבי הם לא ניצלו את ההתנתקות כמו שצריך כדי להשתחרר מכל אחריות מעזה ולהסיר מהשולחן את האקדח של המדינה הדו לאומית שבה גם ערביי עזה יקבלו אזרחות ישראלית. ואפילו אורי אליצור ז"ל העלה תיאוריה שמטרתה האמיתית של ההתנתקות היא לאלץ את מצרים לקחת אחריות על עזה.

האינטרס שלנו הוא להוציא מעז מתוק ולגרום לעזה להפוך למדינה שתדאג לתשתיות משלה ובכך להסיר מהשולחן את האפשרות של סיפוח עזה ומתן אזרחות לתושביה וכך סיפוח איו"ש עדיין לא מחסל לגמרי את הציונות כי יש 60% יהודים ויש שיאמרו שני שליש וציפי חוטובלי אף אמרה 70% ובכך שאנחנו נשארים אחראים על עזה אנחנו מאפשרים לערבים להציב אולטימטום שאם לא נסכים למדינה פלסטינית הם יטענו שאנחנו מדינת אפרטהיד ויאלצו אותנו להעניק אזרחות לכל 3-3.5 מיליון הערבים ביהודה ושומרון ועזה.

תאמין שביבי הרבה יותר קרוב באידיאולוגיה שלו לגנץ ולפיד מאשר לבנט וסער וגם גנץ ולפיד הרבה יותר קרובים באידיאולוגיה שלהם לביבי, שטיניץ' והגנבי מאשר למירב מיכאלי וניצן הורביץ'. לולא כתבי האישום ביבי היה מקים ממשלת אחדות ללא היסוס או לחלופין בכל דרישה של בנט היה מאיים עליו בהקמת ממשלת אחדות כדי לא להשתיק אותו ולהפוך את ההסכם הקואליציוני עם הבית היהודי/הימין החדש/ימינה לאות מתה.

evglev1

Well-known member
מנהל
די די אל תצחיקו אותי.
קודם כל יש את סער וליברמן שהם ימין, כך שיש 20 ח"כים לימין בקואליציה ולשמאל היהודי יש 38 מנדטים ורע"מ של ארבעה מנדטים כי הרשימה המשותפת כבר הודיעה שלא תתמוך בבנט כראש ממשלה.

כמו שביבי נתן את חצי המלכות פעם לאהוד ברק ופעם לציפי לבני וצירף לקואליציה חד"שניקים שהשתלטו על העבודה ואחר כך חברו לתנועה כמו עמיר פרץ ועמרם מצנע. וכמו שנתניהו כשהתייאש מליברמן הציע תפקידי שרות לסתיו שפיר ושלי יחימוביץ'. ככה עובדת הפוליטיקה.

ביבי מעולם לא רצה ממשלת ימין על מלא, בפעם הראשונה הוא לקח את קהלני, ייתכן ולא הייתה לו ברירה כי היה קל יותר לרצות את קהלני מאשר את גנדי הי"ד, בפעם השנייה הוא נתן את חצי המלכות לאהוד ברק, בפעם השלישית הוא נתן את משרד המשפטים ואת ניהול המו"מ לציפי לבני שהפכה למנהיגת שלום עכשיו. בפעם הרביעית הוא אמנם הקים ממשלת ימין על מלא, אבל שנה שלמה פזל לכיוונם של הרצוג ולפיד והציע להם הצעות נדיבות וייתכן ולולא הבית היהודי היה עומד כחומה להגן על משרד המשפטים של איילת שקד וביבי חשש מפרישת הבית היהודי ואי הצטרפות העבודה ולהישאר קירח מכאן ומכאן הוא היה מכניס את הרצוג מזמן לממשלה. רק כשליברמן הפנה לו עורף הוא יכול היה לטעון שהוא רוצה ממשלת ימין על מלא, אבל הנסיבות הפוליטיות לא מאפשרות זאת.

marabo

Well-known member
קודם כל יש את סער וליברמן שהם ימין, כך שיש 20 ח"כים לימין בקואליציה ולשמאל היהודי יש 38 מנדטים ורע"מ של ארבעה מנדטים כי הרשימה המשותפת כבר הודיעה שלא תתמוך בבנט כראש ממשלה.
לא ברור לי איך אתה מגדיר כימני מי שכבר אמר שהוא מוכן לוותר על הבית שלו בנוקדים
כמו שביבי נתן את חצי המלכות פעם לאהוד ברק ופעם לציפי לבני וצירף לקואליציה חד"שניקים שהשתלטו על העבודה ואחר כך חברו לתנועה כמו עמיר פרץ ועמרם מצנע. וכמו שנתניהו כשהתייאש מליברמן הציע תפקידי שרות לסתיו שפיר ושלי יחימוביץ'. ככה עובדת הפוליטיקה.
נתניהו עשה את זה כשהיו לו 30 מנדטים של ליכוד ועוד 17 חרדים, לא כשהיה עם 6 מנדטים בקושי ואולי עוד כמה של סער.
ביבי מעולם לא רצה ממשלת ימין על מלא, בפעם הראשונה הוא לקח את קהלני, ייתכן ולא הייתה לו ברירה כי היה קל יותר לרצות את קהלני מאשר את גנדי הי"ד, בפעם השנייה הוא נתן את חצי המלכות לאהוד ברק, בפעם השלישית הוא נתן את משרד המשפטים ואת ניהול המו"מ לציפי לבני שהפכה למנהיגת שלום עכשיו. בפעם הרביעית הוא אמנם הקים ממשלת ימין על מלא, אבל שנה שלמה פזל לכיוונם של הרצוג ולפיד והציע להם הצעות נדיבות וייתכן ולולא הבית היהודי היה עומד כחומה להגן על משרד המשפטים של איילת שקד וביבי חשש מפרישת הבית היהודי ואי הצטרפות העבודה ולהישאר קירח מכאן ומכאן הוא היה מכניס את הרצוג מזמן לממשלה. רק כשליברמן הפנה לו עורף הוא יכול היה לטעון שהוא רוצה ממשלת ימין על מלא, אבל הנסיבות הפוליטיות לא מאפשרות זאת.
כאמור, זה נכון אבל הוא הכניס את השמאל מעמדה של כוח כאשר היה לו רוב ומעמד ברור.

די די אל תצחיקו אותי.
הטעות שלך(ושל עוד רבים) שאתה מתעקש על ביבי במקום לשחרר אותו לדרכו.

הרי אם הדברים שכתבת כ"כ חשובים לחלקים משמעותיים מהעם אז על אחת כמה וכמה צריך לשחרר את האדם הלא ראוי מבחינה

אישית ושמישהו אחר יהיה בימין והויכוח יהיה אידאולוגי - עינייני ולא נגוע חזק מידי באינטרסים אישיים.

יש לכם "קלף מנצח" - ביבי,אבל באיזה מחיר?

ככל שעובר הזמן המחיר עולה ועולה.

הטעות הייתה שנתתם לגידול הלא שפיר - ביבי - לגדול ולגדול ועכשיו בשביל להוציא אותו

צריך להתפשר על אחדות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הטעות שלך(ושל עוד רבים) שאתה מתעקש על ביבי במקום לשחרר אותו לדרכו.

הרי אם הדברים שכתבת כ"כ חשובים לחלקים משמעותיים מהעם אז על אחת כמה וכמה צריך לשחרר את האדם הלא ראוי מבחינה

אישית ושמישהו אחר יהיה בימין והויכוח יהיה אידאולוגי - עינייני ולא נגוע חזק מידי באינטרסים אישיים.

יש לכם "קלף מנצח" - ביבי,אבל באיזה מחיר?

ככל שעובר הזמן המחיר עולה ועולה.

הטעות הייתה שנתתם לגידול הלא שפיר - ביבי - לגדול ולגדול ועכשיו בשביל להוציא אותו

צריך להתפשר על אחדות.
המומחה העולמי לשמאלנות מנסה לשכנע אותנו לוותר על נתניהו...,נו טוף. ;-)

למעלה