ממשלת אחדות הבזבוז

hreuven2

New member
ממשלת אחדות הבזבוז

לנגד עיני שרון עומדות 2 מטרות: להאריך שלטונו ככל האפשר על ידי קואליציה של 90 חברי כנסת, לחסום את ביבי נתניהו. אנחנו צפויים לבזבוזים ענקיים של כספי ציבור: פעם אחת למימון 30 משרדי ממשלה[מדובר בתוספת של כ-120 מליון שקל], ופעם שניה על ידי השרים עצמם שייצגו סקטורים שהם מחויבים להם[שמחון-חקלאות-אדמות]ויעשקו את המדינה ואת תושביה. בנושא הזה ההתנהלות מבטאת ניוון מוסרי וחוסר רגישות ציבורית,מסכן העם שנוסף לכל צרות הטרור הוא נעשק על ידי השלטון כאילו היינו מדינה בדרום אמריקה

beam

New member
הפצול שבתוך האחדות

רעיון ה``אחדות`` היה חיובי מיסודו, אלא ששרון לא ניצל את המומנטום ונסחט עלידי הסקטורים האינטרנטיים: השמאל החילוני, הסקטור הדתי, והסקטור הימני כל עוד העם הזה לא יראה את עצמו כשבט אחד ואינטרס אחד תרד המדינה הזאת מדחי אל דחי וגורמים חיצוניים יבחשו בדייסה הזאת.הערבים נשענים על הסימפטיה שרוחש להם השמאל למרות הכל ואף על פי כן. את שבירת מחסום הכסאות התחיל ברק, לצערי הרב הגדיל לעשות שרון. הייתי מסכים לשערוריה הזאת אילמלא היה מדובר בתואר בלבד בלי משרד וולוו, עד עכשו לא היו שרים ומשרדים פעלו 10, יבואו השרים ויפריעו למהלך העבודה. די לנו בח``י שרים ויבוא שלום על ישראל.

sanlee

New member
יש לפקוח עין על הקופה!!!

אומנם לא מדובר בהימורים. אך בזבוז כספי הציבור ללא ביקורת היא מסוכנת. שהקיבוצים וההשאר לא ישדדו את אדמות המדינה ויתעסקו בחלוקת שלל. זאת ניראת מגמה מדאיגה.

hreuven2

New member
השודדים ישמרו על הקופה

כמו עלי בבא ו-40[30]השודדים

thetruth48

New member
כל שר והסדר יום שלו

הבעיה עם כל שר היא שכל אחד ינסה להוכיח את עצמו לכן ידאג למשרד שלו בשביל הצלחה כשר צריך כסף וכסף זה מה שאנחנו לא רוצים שייצא שר זה גם יועץ, עוזר, נהג, פנסיה, משרדים, מזכירה ואני גם מצטרף ליתר החברים עם נושא הסקטורליים. אגב גם בחירות פעם בשנה עולה המון כסף. אריק שרון איננו כוס התה שלי אבל לפחות שיהיה מספיק כדי להשפיע כי בנושא הכלכלי אני סומך עליו הדבר האחרון שאנחנו צריכים בקרוב זה עוד בחירות

למעלה