ממשחקי הימים האחרונים

Rapgamer

Active member
* אנחנו רואים שהקבוצות היותר נואשות הן אלו שמנצחות בדרך כלל. גולדן ניצחה 4 משחקים ברצף, כמה מהם צמודים, כשממפיס דולקת אחריה. הלייקרס ניצחו 3 משחקים צמודים כולל הלילה עם גיים ווינר של קוזמה. פורטלנד ניצחה 5 רצוף כולל יריבות טובות ממנה לפחות על הנייר (האמת שקשה להתייחס ליוטה בלי קונלי ומיצ'ל).
נראה שהמאמצים של הלייקרס לא יספיקו לה כדי להתחמק מהפליי-אין. היא מפסידה בטייברייק גם לפורטלנד וגם לדאלאס שנמצאות משחק אחד מעליה, וזקוקות לעוד ניצחון אחד מ-2 משחקים כדי להבטיח לעצמן מקום בשישייה.
הריצה של גולדן תהיה תלויה במידה רבה במשחק ה-72 והאחרון של העונה נגד ממפיס שצפוי להכריע מי תסיים במקום השמיני ומי בתשיעי.

* מינסוטה ניצחה 6 משחקים מ-9 האחרונים ולמעשה ירתה לעצמה ברגל בכל הקשור לסיכויי הלוטרי. כזכור בחירה הדראפט שלה השנה מוגנת טופ 3, מקום רביעי ומטה והבחירה תעבור לגולדן. בהתחשב בכך שכל הקבוצות סביבה בטנקינג עצבני (אוקלהומה משחקת בהרכבים שיובסו גם ביורוליג)- 6 הניצחונות האלה העלו אותה מהמקום ה29-30 בליגה אל המקום השישי מהסוף.
בצד אחד- זה בטוח לא חכם. מצד שני- צריך לומר שהוולבס קבוצה יותר טובה משאר הנמושות בסביבה שלה, ולולא מכת פציעות היא גם לא הייתה באיזורים האלה בטבלה.
הסיכויים של מינסוטה בלוטרי אל בחירה טופ 3 ירדו מ-40% בזמנו אל 27% כעת. אפשר להסתכל על זה בתור אובדן של המון כדורי לוטרי, אפשר להיות אופטימיים ולומר שאבסולוטית זה הבדל של 13% כלומר ב-87% מהמקרים השינוי הזה בטבלה לא ישנה את תוצאת הלוטרי שלנו.
בכל מקרה מדובר בהגרלה והסיכויים כעת לרעתנו, התוצאה הכי סבירה היא מקום 7-8 בדראפט שתלך לגולדן סטייט- מחיר די יקר עבור להיפטר מוויגינס אבל גם לא אמור להיות שם אולסטאר מובטח (מדברים על דראפט של 5-6 שחקנים בקליבר העליון).

* ג'ייסון טייטום תלוי בהצבעות לחמישיות הענוה שיקבעו האם ירוויח חוזה מקס' או חוזה סופר-מקס'. בוסטון הפסידה 4 רצוף, כולל לשיקאגו והלילה לקליבלנד. נראה שהוא יכול להיפרד מהמחשבה על 32 מיליון אקסטרה.
 
נערך לאחרונה ב:

Krit123

Active member
בקצרה על שארלוט - דנבר
פורטר ג'וניור היה מדהים, הפסקתי כבר לספור כמה פעמים הוא התפוצץ ברבע הראשון מאז אמצע העונה, יש מצב שהוא שחקן הרבע הראשון היעיל והמפחיד בליגה. הוא אוטומטית מעלה אותך לדאבל פיגרס, אתה מתחיל בפור של 10 נקודות בזכותו. השאר עשו את שלהם בניצחון שהיינו זקוקים לו, כמעט נואשות אפילו. הבטחנו יתרון ביתיות ואפשר לתכנן מנוחה אסטרטגית.
פוגשים את טאונס והוולבס, KAT תמיד עולה עם להביור בתחת מול יוקיץ', אני מקווה שג'וקר לא ישחק חזק מדי בתגובה. כאמור הוולבס לא קבוצה חלשה בהרכב מלא, יהיה לא פשוט בכלל לנצח שם. לילה אחרי זה אנחנו בדטרויט, עוד אולם בו אנחנו מתקשים, למרות שהם הולכים טנקינג בכל הכח.
שווה בהזדמנות לברר מה נשאר לדאלאס ופורטלנד בדרך למפגש צפוי מולם ברבע הראשון. סיבוב ראשון..
 
למעלה