ממצב אנשים? (מבנקוק-בית חבד)

etgershon

New member
ממצב אנשים? (מבנקוק-בית חבד)

סתם התיישבתי קצת על האינטרנט,ובאה לי שאלה, אני נשאר פה בבנקוק עד יום שלישי ואז חוזרים לארץ. עכשיו מחר אנחנו כמראה הולכים לטיול בקנצ'אנאבורי למשך יום!, ואני כבר מתכנן לקנות פלאפןון ואולי איזה PSP עכשיו אני לא הולך להיכנס לאמביקי בסוף השבוע כי מפוצץ אז אני ייכנס רק ביום שני ואני לא רוצה לדחות את הקנייה אז מישהו יכול להגיד לי עם באמת שווה לקנות את שני הדברים האלה דווקא באמביקיי או שעדיף באיזה חנות???, עם אתם יכולים בבקשה להמליץ לי פה על חנות אלקטרוניקה נוספת אני יודה לכם. תודה ובי וסוכות שמח

קרלטון

New member
כמה אופציות

MBK Pantip Plaza - ברחוב פצ'בורי Fortune Town - ברחוב רצ'דפיסק (בתחנת התחתית של Phra Ram 9) בכל מקרה, זה באמת לא כזה נורא בסופ"ש, אז צפוף, לא יאכלו אותך
קניונים ושווקים בבנגקוק

etgershon

New member
עוד משהו חשוב

עם בבקשה מישהו יכול להגיד לי על חנויות ספרים בבנקוק אבל לרפואה סינית,או שיכול להיות שם ספרים כאלה,שבבקשה יגיד לי זה ממש חשוב, תודה

קרלטון

New member
חנויות ספרים בבנגקוק

יש שלוש רשתות עיקריות של ספרים באנגלית בבנגקוק: Asia Books Kinokuniya Bookazine נסה בהן. הן נמצאות במרכז - באיזור סוקומוויט, סילום ובמרכזי הקניות הגדולים, לדוגמא סיאם פאראגון ואמפוריום. אם אתה רוצה מקום אחד מומלץ, הייתי הולך על הסניף של Kinokuniya בסיאם פאראגון. יש בו מבחר עצום של ספרים מהמון תחומים.

למעלה