מממ מה התוכניות שלכם לחופש?

MaddyD

New member
אין לי הדממה

אז יש לי סופש וגם הוא בלשכה.. אז רק מחר אני יכולה לחגוג באמת. אני מאמינה שנלך לשבת לשתות איפשהו, לא משהו מטורף מידי ויש מצב לאיזה מסיבת פרידה משלוש אנשים מהלשכה.. האחמשית ושני נהגים.. לא יודעת אם זה במאת יצא לפעול

GoOni

New member
יותר מתוכנן משחשבתי.

סה"כ מחר אני הולכת לישון אצל הבחור אחרי בי"ס. בצהריים כזה אני אחזור הביתה, ברכבת האחרונה. יש ארוחה משפחתית בערב, ואחר כך משהו עם חברים שלא ראיתי המון זמן מכאן. שבת לא מתוכנן, אבל יש לי עבודת הקלדה לסיים לאחרי סוכות וכדאי שזה יתבצע אז. בראשון אני בת"א בבית ריק של חברה טובה [ענבל] עם ידיד טוב [נדב] שני יוקדש לחברים מכאן. נראה מה נעשה כבר. שלישי הכנות להפקה. רביעי הפקה. תרגיל דיאלוג. קצת מפחיד אותי, כי נורא הלחיצו אותנו שזה צריך להיראות רציני ובוגר וי"א שכזה, ואני לא בטוחה שאני יודעת איך עושים את זה. אבל אני רק מפיקה, אז לא יאשימו אותי בכלום. לא, סתם. אני מניחה שיהיה בסדר. אנחנו יודעים מספיק. חמישי השלמות, אם נצטרך. שישי אצל סבתא. שבת-ראשון לומדת למבחן במחשבת ישראל ולבוחן בהיסטוריה, ואני מקווה שזה יתמלא בעוד דברים חוץ מזה כי אחרת אני אתחרפן. ראשון בטח גם לומדת. לא יודעת.

המנמנ

שישבת- מוצקין
התאומות ותאיר [: ראשון- בבוקר פגישת טקס ובערב מתמטיקה עם שירה שני- מרתון כתיבת מערך טיול עם רומי וקניות לפולין שלישי- לישון מלא, לארוזמזוודה ובלילה לנסוע [זתומרת לנהוג :p] לביצפר ומשם לשדה התעופה. רביעי- 6 בבוקר, טסים לפולין רביעי- חמישי [אבוע אחרי זה] פולין.

ייאיי :]]

מחר עד יום ראשון א-י-ל-ת! :] כשחוזרים יש ב10 פדיון הבן לכבוד הבן דוד החדש ויש גם מסיבה אצל חברה. ממ מלא ספרים לקרוא, עבודות ומבחנים נראלי. חוצמזה, להנות! ברור :]

©big smile©

New member
בנתיים..

להיות הרבה עם אח שלי שיעורי נהיגה פסיכולוגית ת"א חברות לישון ובין השאר גם ללמוד ולעבוד על הבגרות במחול.

Oo The Gush Oo

New member
זה מתקרבבבבבבבבבבב../images/Emo9.gif

שישי: לחגוג יומולדת איכשהו שבת:| להיות עם החבר ראשון: ב-09:30 רופא נשים אח"כ עבודה עד הערב, כפולה. בערב כניראה לאכול במסעדה עם המשפחה מצד האמא לכבוד היומולדת שלי שני-שבת: עובדת כפולות מ-07:30 בבוקר עד 18:00-20:00 אני הולכת לקרוע ת'תחת ולעשות מהההההההה כסף
שיהיה חג שמח!

סוכות אחרון באזרחי}:

אוח אני כזו דרמה קוויןD: אמ לודעת, ת"א\ירושלים\מסיבה\משפוחה\לישון\זה כל מה שעולה לי לראש עכשיוD:

AnGeL DoLlY

New member
סוכות זה כיף

נתעלם מהעובדה שהלו"ז הלחוווווץ של הלימודים והלהקה אחריו לא נותן אוויר לנשימה, אבל בינתיים התוכניות לחופש הן כאלה: - מחר בראשית עד ראשון בערב
- מסיבה טובה אחת לפחות - סיבוב בדיזינגוף ובסנטר כי הרבה זמן לא עשיתי - שופינג עם מאמא בקניון הגדול כי היא הבטיחה לי - לסיים את הספר באנגלית, כי יומיים אחרי החופש יש בוק ריפורט :< - ללמוד למבחן בביולוגיה וזהו בערך..אם יש עוד אני אוסיף בהמשך

SNoopY 26

New member
שמחה רבה שמחה רבה,

חורף הגיע, סוווכות בא! [חלש] לעיניננו, שישי-שבת-ראשון אני בבראשיתתתתתתת
אין פשוט אין משהו שיותר מתאים לי מזה עכשיו. :] איזה כיייף!! אני כלכך צריכה את השלושה ימים האלה... שני לא יודעת, אולי ננצל לקצת הרבה שיעורים שיש לי. שלישי-רביעי-חמישי ביייייית ריק ברביעי אולי מסיבה בוילה. אלה התוכניות לבנתיים.
אה כמובן, לגמור את העבודה בהיסטוריה ולגמור את כל השיעורים. יאללה, חופש מקסים שיהיה! [והוא יהיה
]

עאהעעעה

היום- פעולה שישי- בבוקר משו של הפנימייה בביצפר, בערב אין לי מושג שבת- להתכנון לטיול, להכין 2 תיקים ראשון- טיול סוכות עם חניכים, ואז ישר נוסעת לכברי שני-שלישי- טיולמוסד רביעי- לנוח חמישי- יומולדת לכנרת, מפגש קורסמד"צים. בערב אולי תימורים. שישי- תימורים(אם זה לא ביומחמישי) שבת- לנוח. לסיים את כל העבודות..><

N o o s h y

New member
הה.

- קורס רשגדים תופס לי חמישה ימים בלאט. - לארגן יום כיף לצוות שלי בת"א ב15.10 - לראות את ענברי - לראות את 'נעה בת 17' עם נעהלה. זהו בעצם. מעפן.

למעלה