מממ מה התוכניות שלכם לחופש?

Small talk

New member
איך אני אוהבת סוכות!

בוא נראה לישון לישון לישון! לישון לישון. יום שופינג אחד בעיר הקודש עם אמא ואחותי. ביום חמישי (לא מחר שבוע הבא) אני ואחותי אופות מלא עוגיות מכל מיני סוגים ואז למחרת (יום שישי) יש שוק איכרים פה ואני והיא נמכור (למרות שזה יהיה דיי רק אני כי אחותי תמכור גם עם המכבי). בפעם שעברה כבר מחרנו את כל קופסאות העוגיות שהיו לנו. אחח איך אני אוהבת את סוכות.

Small talk

New member
+ עבודה טורדנית באזרחות

לא קשור לכלום, בעצם כן קשור קרה היום בשיעור אזרחות: X מביט בפלאפון שלו פתוח. (המורה לאזרחות שהיא גם המחנכת שלי): מה קרה X מחכה לשיחה מראש הממשלה? (X) לא מהנשיא, יש כוסיות! זה כל כך הצחיק אותי.

Immortality

New member
סביר להניח שהרוב לא יצא לפועל

אני עובדת משהו כמו 4 ימים, חצי יום. אני צריכה חופש לשם שינוי -תרגיל ארט בקולנוע -לזכות לראות את סתיו -עבודה בתנ"ך -מבחן בספרות+ לקרוא את כל "המאהב" -לראות את שגיא! ואחינועם, ושירע, ואילאיל. -לישון כמו שצריך. פעם אחת. לשם שינוי. -מרתון סרטים עם דפנה ותומר -ויומני צפייה של איזה 8 סרטים בקולנוע. >: פיכ. :\

OverSharing

New member
הי ביצ'!../images/Emo103.gif

ספרי לי אם מזדמנות רגלייך לת"א, אני רוצה לראות אותך לשם שינוי!

mishmishonet

New member
וואו.../images/Emo12.gif

אני חושבת שכרדע עשית לי את היום.

EVE Lights

New member
הופה

חופש שבוע
תכנונים -- יום אחד עזריאלי יום אחד סנטר + שינקין והסביבה יום אחד קניון איילון (אני הולכת לבזבז כל כך הרבה כסף
) מתישהו להסתובב עם קרן והדר איפושהו ולאכול צהריים באיזה בית קפה פלצני ההפקה wicked באייקון (ענברי) ביום שלישי ו.. הממ נדמה לי שזהו? אולי לראות את אלון לפני הגיוס. :|

wicked? את יכולה לפרט?

אני די בטוחה שידיד שלי דיבר איתי על דבר דומה בארה"ב ומה גיוס, את הרי חיילת הוא עתודאי משהו? ;[

EVE Lights

New member
ההפקה "מרשעת"

באנגלית - Wicked, זו הפקה שלדעתי מעלים בברודווי. פרטים נוספים כאן. לגבי אלון -- הוא קטן ממני בשנה, והוא מהגדולים בשכבה (שנת לידה 87' בשכבה של ילידי 88') והוא גם מתגייס למודיעין (גאמא) כך שהגיוס שלו התאחר קצת ורק עכשיו הוא מתגייס..

Cranberry Sauce

New member
וואו.

המ, שלושה ימים מתוכו אני בכלל בצפון איפשהו והולך להיות איכסה. אבל כעיקרון ככה- -ללכת לעשות סבב חנויות יד שניה עם שתי נקבות -ללמוד למתמטיקה!!!!11 -לישון -לא לעבור התמוטטות עצבים -לרכוש מצלמה אם ירצה השם -לסכם סיכומים טובים במדעים ובגיאוגרפיה -להיות עם מישהי שאני מתגעגעת אליה ממש -לקרוא כבר -ועוד קצת לקרוא.

THE ronch

New member
מתחיל ממחר--

הופעה של גבע אלון, אח"כ ישנה אצל סיון בבוקר יום שישי נוסעת לזכרון לחמישה ימים ככה בתקווה לעבוד, לבלות קצת עם תומי וכאלה ואם ישאר לי זמן (ואגיע לפני יום חמישי) אז גם לראות את שוקי שוב לפני שהוא נוסע לשנה לדרום אמריקה ולבלות עם אודליה קצת וערב רווקות (
) עם דנה שומדבר מיוחד בסוף סוכות- יום שופינג היסטרי עם סיון וללכת לקנות בדים עם חפצי כי אנחנו מתחילות לתפור

Harpush

New member
שומדבר מיוחד../images/Emo71.gif

אבל יש לי איזה הופעה מעפנה אחד הימים. ו.. שומדבר, אולי בהמשך יהיה.

Shusho

New member
טרללה

שישי: כלום. שבת: פיקניק בירקון עם אלכס א משהו, בערב מחווה למטאליקה בבארבי ראשון: מרתון נמלטים עם אלכס שני: מפגש פורום, טקס פתיחת אייקון, הצגה (ערפו את ראשה) שלישי: בבוקר הרצאה על הארי פוטר וקפיטליזם, בצהריים סדנה של אוריגאמי או משהו
חח מה אכפת יל כל היום הזה הוא הרצאות חינם בשבילי, החהחהחהח! ובערב הרצאה על סאנדמן וחלומות (איזה חבל שלא קראתי בכלל את הקומיקס?
) רביעי: עושה עבודה בגיאוגרפיה חמישי: וואלה לא יודעת. בא לי מסיבה שישי: אלכס ואני חוגגים 7 חודשים:) שבת: לא יודעת

adiss90

New member
../images/Emo53.gif מישהי היתה פעם בספידו בר?

יכניסו בנות 16? מאיזה גיל יכניסו? פתוח שם בתקופה הזו בכלל? אולי אני אלך לשם עם חברות
ואולי למקום אחר. חברה אחת רוצה סטנד אפ[גמאני!] וחברה אחת ים[גמאני!] ו..פוףף לא יודעת צריך להספיק הכל הכל בסוכות :]]

אממ...

כעיקרון התכנון היה לבלות יום בת"א, עוד יום לבלות אבל אין לי מושג איפה, ואז כל שאר הימים פשוט לא לעשות כלום, חוץ מלקרוא את הספר שלי באנגלית לבוק ריפורט. אבל....תוכניות משתנות, ובימי ראשון-שני-שלישי יש את ההסברה הזאת של המדריכים, נו, מה שאני צריכה בשביל המחויבות...חחח לא יודעת איך להסביר. ביום רביעי אחה"צ הולכים לעשות שעווה+גבות :) ואממ....שאר החופש לנוחחחח. {ולקרוא
}

Bitch47Percents

New member
טם טה טם

יום ראשון- קייטנה- פעילות סרט פלוס, אחה"צ להסתובב להכין את פעילות חפש את המטמון יםו שני- קייטנה- פעילות בחוף הים, אחה"צ קריה, אולי יום שלישי- קייטנה- יום בישול, אחה"צ שינקין-נחלת בנימין וכו', כנראה. יום רביעי- קייטנה- ניווט ביער בן שמן, אחה"צ לא סגור יום חישי- קייטנה- חפש את המטמון ביפו, אחה"צ כנראה מפגש הומור שחור

למעלה