ממממ עזזרררה פלייזזז:):) !! @@@

Aniaaa

New member
ממממ עזזרררה פלייזזז:):) !! @@@

ממ הצטלמתי בעבודה וזה ועכשיו מצאתי את התמונה רקקק שצריך לשלוח אסמס בעלות 5 שקל :\ אז חשבתתי שאולי ישמצב למחוק ת'מנעול הזה ממני אםם כןן אודה ללכם מאודד!

Ninja

New member
../images/Emo4.gif זו התמונה המקורית של צלם האירוע, לא?

אחלה עיבוד. נראה תמונת המקור. כל הכבוד. עבודה יפה. באמת.
אם סתם בא לך גם לשמוע קצת ביקורת בונה - ניתן היה להשתמש בצבע כהה יותר עבור הקיר שמתחת לזרוע. אם תשימי את שתי התמונות ברצף ותזפזפי בניהן, תביני למה אני מתכוון. אולי הייתי מנסה להשאיר גם את הצללים. ממש מעט. ההערות האלו ניתנו רק מכיוון שאני יודע שאת משתוקקת לביקורת על עבודות. אבל באמת, עבודה יפה כמו שהיא כרגע.

sima1203

New member
תודה

ממש מקבלת את הביקורת , הרי כל מה שלמדתי בנושא זה בעיקר מהפורום, ולקבל גם מחמאה, מה צריך יותר?...

BuffY9

New member
שאלה לגבי העריכה שלך,

השתמשת בכלים של הפלסטר ? או שיש טכניקות אחרות זה נראה ממש טוב :}

molvy

New member
זה היה די מזמן כך שאני לא ממש זוכר איך אבל

ברור שהפלסטר השתתף בשמחה

3DErAn

New member
../images/Emo45.gif זה כמו להגיד -

הזמן והמאמץ שלכם שווה פחות מ5 ש"ח.

Ninja

New member
מסכים. התמונה המקורית תהיה טובה מכל עיבוד../images/Emo45.gif

Aniaaa, אם התמונה מוצאת חן בעינייך, ואם יש אפשרות להשיג את המקור בקלות יחסית (אני ולא נכנס לשיקולי עלות), אני חושב שהייתי הולך על זה. המקור כנראה יהיה טוב יותר מהעיבודים שלנו. לדוגמה, הוא כנראה יגיע ללא הלוגו שעדיין נמצא בכל העיבודים עד כה.

molvy

New member
לא מסכים, לרובינו האתגר הוא התמורה

הרי עושים את העבודה ללא תמורה אז היכן ההגיון? האתגר וחדוות היצירה מהוים את התמורה ועל בסיס זה פועלים כל הפורומים

Ninja

New member
מסכים חלקית עם תגובתך

כל משתתפי הפורום הנוכחי ממילא עושים הכל בהתנדבות. עושים זאת מכיוון שהריטוש מהווה אתגר. מצד שני, אני מסכים עם המגיבים הקודמים. למרות שממילא אנו עושים זאת בחינם, זו מעין נימה של זלזול לבקש שנעשה משהו על מנת לחסוך חמישה שקלים. עם כל הכבוד, אני בטוח שהזמן של כל אחד ואחת כאן שווה קצת יותר.

3DErAn

New member
ומשהו נוסף -

החמישה שקלים האלה אמורים ללכת לצלם. זה לא ריטוש רגיל, אלא הסרה של watermark למניעת גניבת התמונה.

Ninja

New member
מסכים לחלוטין. זו הפרת זכויות יוצרים../images/Emo45.gif

הפרת זכויות יוצרים ברורה.

molvy

New member
במחשבה שניה לא היינו אמורים להענות לאתגר הזה

צודקים המגיבים!! אכן זו הפרה של זכויות יוצרים ולדעתי מנהל/ת הפורום אמורה להוריד את הריטושים למרות שאולי זה מאוחר מידי מבחינת ההגנה על זכויות היוצרים מבטיח לא להענות לאתגרים כאלו שוב

Sweet Fantasy

New member
עם כל הכבוד ויש כבוד ../images/Emo8.gif

חצי מהריטושים שלנו במיוחדים העיצובים עוברים על חוק זכויות היוצרים, כשאנחנו מוסיפים תמונות (רקעים) או אוביקטים או אפילו רושמים בפונט מסויים, זו עבירה על זכויות יוצרים, העניין הזה מאוד מסובך.

molvy

New member
יש הבדל בין להשתין בבריכה לבין להשתין מהמקפצה

כאשר אנו מורידים סימון מים מתמונה זה ממש להשתין מהמקפצה זה לפרוץ את המנעול ובתמונה האמורה זה תרתי משמע שימוש בתמונת נוף או שקיעה שמפורסמת הרשת ללא "שמירה" זה משחק אחר לגמרי

3DErAn

New member
אני חושב שזה בסדר כל עוד זה לא לשימוש מסחרי

העניין הזה באמת מסובך אבל לעומת דברים אפורים כמו תמונות סתמיות ברשת, יש דברים כמו תמונות עם watermark ופונטים עם כפתורי buy שאפשר להבין שהם לא מיועדים לשימוש חינמי.

Ninja

New member
מסכים עם המגיבים. כאן זו הפרה במוצהר.

מה יכול להיות יותר ברור ממנעול שחוסם שימוש בתמונה ללא תשלום? זו לא סתם תמונה. זו תמונה שבפירוש מבקשים עליה כסף. כסף עבור שימוש. מסכים שהדבר לא נעשה לשימוש מסחרי, אבל באמת... ככה מהמקפצה?!

למעלה