ממיר של yes

vinyl

New member
ממיר של yes

מאחר והוזכר בפורום בעבר על ממירים של חברת yes אני מעוניין בממיר שלהם עם יציאות קומפוננט אז התקשרתי לחברת yes המוקדנית העבירה אותי אל הטכנאי שלהם.הבחור לא הבין מה אני רוצה מהחיים שלו.הוא בכלל לא ידע מה זה קומפוננט וגם לא מה זה s-video הבחור הלך ובדק שעה ארוכה ואמר שאכן יש ממיר ישן וגדול אך לא ידע כלום מעבר לזה.אך ידע לומר שיש שני סוגים של ממירים ישנים גדולים. ושאני צריך לבחור אחד משניהם. אז ככה: אם יש למישהוא ניסיון עם הממירים הללו.ואיזה ממיר אני צריך לדרוש? חשוב לי שתהיה יציאת קומפוננט. תודה

Raffael

New member
אין קומפוננט למיטב ידיעתי

יש SVIDEO ו RGB. הטכנאים אכן לא יודעים מה זה, לפחות אלו שנתקלתי בהם. כתב כאן בעבר בחור שעוסק במכירות בYES ואני מקווה שהוא יוכל לעזור לך.

cdpre

New member
לממירים של יס יש רק יציאות של

s-video ו- RCA רגיל, אין קומפוננט ולא RGB...

eladts

New member
אתה טועה

לי יש ממיר של YES שמחובר למוניטור AMIGA ישן ב-RGB דרך ה-SCART.

tanen

New member
../images/Emo4.gifגם אני בדילמה...

מחרתיים באים להתקין לי יס בבית לסיכום שאלה לי אליכם : הממיר שמוציא גם s-video וגם rgb הוא אך ורק הממיר הישן האפור עם 4 הנורות באמצע ???(דגם DSR1000) תודה רבה לכם :) תנין

דרור א

New member
ממיר גדול ...

ממיר גדול: יש בו RGB ו S-VIDEO ו COMPOSIT דרך יציאת SCART ובנוסף יציאת COMPOSIT נוספת. ממיר קטן: יש בו יציאת COMPOSIT בלבד. דרור.

eladts

New member
הממממ

לי יש גם ממיר גדול וגם שני קטנים וגם מהקטנים הצלחתי להוציא RGB דרך ה-SCART. או שאולי מה שאני קורא קטן ומה שאתה קורא קטן זה לא אותו הדבר?

da kine

New member
ממיר yes

מה זה משנה אם יש לממיר יציאות וידיאו ברמה גבוהה יותר אם הממיר עצמו די גרוע, והכוונה לזה שאין לו זיכרון גדול והתמונות "מפוקסלות", אז קודם שיהיו ממירים ברמה ואחר כך נדאג גס לראות כמו שצריך...

Raffael

New member
לא מדויק. יש שיפור משמעותי

במעבר לחיבור איכותי יותר.

דרור א

New member
לממירים הקטנים ....

כמו שהותקן לי לפני כ חודשיים לערך בדירה החדשה אין בכלל יציאות SCART כמו שרשמתי אלה יציאות RCA בלבד ! דרור.

eladts

New member
כזה עוד לא ראיתי

לממירים הקטנים והשחורים (או אולי בינוניים) שיש לי יש שתי יציאות SCART בדיוק כמו לאחיהם הגדול והאפור. כנראה שיש לפחות 3 סוגי ממירים ולא רק 2.

YuvalSin

New member
TIVO ב YES

שמעתי מספר פעמים בעבר על כוונה של YES לספק ללקוחות מכשיר וידאו דיגיטלי ללא קלטות, המבוסס על HARD DISK. של חברת TIVO או אחר. במסגרת המאמץ להשגת אינפורמציה מ YES הייתי ממליץ לברר גם נקודה זאת...

למעלה