מלכת הכאב...

מלכת הכאב...

There´s a little black spot on the sun today It´s the same old thing as yesterday There´s a black hat caught in a high tree top There´s a flag-pole rag and the wind won´t stop I have stood here before inside the pouring rain With the world turning circles running ´round my brain I guess I´m always hoping that you´ll end this reign But it´s my destiny to be the king of pain There´s a fossil that´s trapped in a high cliff wall That´s my soul up there There´s a dead salmon frozen in a waterfall That´s my soul up there There´s a blue whale beached by a springtime´s ebb That´s my soul up there There´s a butterfly trapped in a spider´s web I have stood here before inside the pouring rain With the world turning circles running ´round my brain I guess I´m always hoping that you´ll end this reign But it´s my destiny to be the king of pain There´s a king on a throne with his eyes torn out There´s a blind man looking for a shadow of doubt There´s a rich man sleeping on a golden bed There´s a skeleton choking on a crust of bread There´s a red fox torn by a huntsman´s pack There´s a black-winged gull with a broken back There´s a little black spot on the sun today It´s the same old thing as yesterday I have stood here before inside the pouring rain With the world turning circles running ´round my brain I guess I´m always hoping that you´ll end this reign But it´s my destiny to be the king of pain Queen of pain I´ll always be queen of pain I´ll always be queen of pain זה מה שיש לי להגיד...

זה אחד השירים

שהביאו לי שינוי בחיים.כן אני יודעת שזה נשמע מוזר.כששמעתי אותו לפני שנה ומשהו בפעם הראשונה,הוא הביא לי גלים של עצב.אבל אז מתוך זה הגעתי למסקנה שיכול להיות כל כך הרבה יותר טוב.....ועובדה שאני כאן..... שיר מדהים.מקווה שיביא אותך לדברים טובים....... דינה

תרגום... בערך.. ועוד משהו

יש כתם קטן שחור על השמש היום זה אותו דבר ישן כמו שהיה אתמול יש כובע שחור שנתפס בצמרת העץ יש סמרטוט של תורן דגל והרוח לא מפסיקה כבר עמדתי פה פעם ליד הגשם המתחזק עם העולם הסובב עיגולים וסביב מוחי אני משערת שאני מקווה שיום אחד תשים קץ לשלטון הזה אבל זה גורלי להיות מלכת הכאב יש מאובן שלכוד בצוק קיר גבוה זו נשמתי למעלה שם יש סלמון מת קפוא במפל מים זו נשמתי שם למעלה יש לוייתן כחול שעולה לחוף כשהאביב יורד זו נשמתי שם למעלה יש פרפר כלוא ברשת קורי עכביש כבר עמדתי פה פעם ליד הגשם המתחזק עם העולם הסובב עיגולים וסביב מוחי אני משערת שאני מקווה שיום אחד תשים קץ לשלטון הזה אבל זה גורלי להיות מלכת הכאב מלכת הכאב אני תמיד אהיה מלכת הכאב תמיד אהיה מלכת הכאב היצירה הנפלאה הזאת נכתבה ע"י סטינג במקור, עד שלפני כמה זמן אלאניס מוריסט
חידשה את השיר הזה... שיר מדהים כל מה שאני מרגישה היא מביעה אז אמרתי אמנם שאני לא חוזרת... אני באמת לא כי מנתקים אותי אחרי חשבון
ענקי שהבאתי... בכל מקרה, אני אוהבת אתכם תמיד. יום טוב. יש שם מלך על כס מלכות שעיניו כבויות יש איש עיוור המחפש צל של ספק יש איש עשיר שישן במיטת זהב יש שם שלד שנחנק מקליפה של לחם יש שועל אדום שקרוע מחבילה של צייד יש שם שחף שחור כנף עם גב שבור יש כתם קטן שחור על השמש היום זה אותו דבר ישן כמו שהיה אתמול

....

אני אתרגם כדי שיהייה קל יותר לאחרים להגיב.. <לא הבנתי כמה דברים, אז שוב, ניחשתי..
> ישנו כתם שחור וקטן על השמש היום אותו דבר ישן כמו אתמול ישנו כובע שחור שנתקע על צמרת עץ ישנה סחבת תורן והרוח אינה מפסיקה לנשוב עמדתי כאן בעבר בתוך הגשם החזק כשהעולם עושה סיבובים ומסתובב לי בתוך המוח אני מניח שאני תמיד מקווה שתוכל לסיים את זה אבל זהו הגורל שלי להיות מלכת הכאב ישנו פסל/מאובן הלכוד על צוק גבוה זאת היא נשמתי אי שם ישנו דג סלמון מת קפוא בתוך מפל זאת היא נשמתי אי שם ישנו לוויתן כחול על החוף בתקופת האביב זאת היא נשמתי אי שם ישנו פרפר התקוע בקורי עכביש עמדתי כאן בעבר בתוך הגשם החזק כשהעולם עושה סיבובים ומסתובב לי בתוך המוח אני מניח שאני תמיד מקווה שתוכל לסיים את זה אבל זהו הגורל שלי להיות מלכת הכאב ישנו מלך היושב על כס מלכותו שעיניו משוסועת ישנו איש עיוור המחפש צל ספק ישנו איש עשיר הישן על מיטת זהב ישנו שלד הנחנק בנסיון לזכות בטיפת אוויר לנשימה ישנו שועל אדום משוסע בגלל צייד ישנו יצור בעל כנפיים שחורות שגבו שבור עמדתי כאן בעבר בתוך הגשם החזק כשהעולם עושה סיבובים ומסתובב לי בתוך המוח אני מניח שאני תמיד מקווה שתוכל לסיים את זה אבל זהו הגורל שלי להיות מלכת הכאב מלכת הכאב תמיד אהייה מלכת הכאב תמיד אהייה מלכת הכאב ------ נצח, כל אחד מאתנו מרגיש שתמיד הוא יהייה מלך הכאב, אין איך לצאת, אין איך לרפא ואפילו קצת את הנשמה.. וזה נכון לפעמים.. לא יכולה להגיד לך שלא, אבל לפעמים מורכב מפעמים שכן, ופעמים שלא.. תחייה את הפעמים שלא, תהני מעצמך וממה שיש לחיים להציע לך, וכשהחושך יורד עלייך, ואת מלכת הכאב, תזכרי שמתיישהו שוב יהייה בסדר, ושלפעמים הפרפר הזה, שכלוא ברשת קורי עכביש יוכל להשתחרר.. אולי כאב כזה מראה לנו שאנחנו חיים, ואולי כאב כזה מראה לנו את האמת בעולם שלנו, ואולי כאב כזה הוא כאב מיותר.. לפעמים ככה, לפעמים ככה.. אבל רק לפעמים :) וחוצמיזה, were only happy when it rains, אז אולי נקים איזה מועדון או משו?...אני חושבת שהרבה ירצו להצטרף..
<נכון שהפרח סופר חמוד?>
חיפו

חיחיח.. התרגום שלי גרוע..

פעם הבאה אני מניחה שאני צריכה ממש לשמוע את השיר כדי לדעת איך לתרגם בלי יותר מדי טעויות..
חיפו-פיקשושים בתרגום בע"מ-שיט

למעלה