מלחמת ששת הימים

זהר nj

New member
מלחמת ששת הימים../images/Emo221.gif

זכרונות .. אבא מגיע מהמלחמה עם זקן ורובה ארוך [אפ אן ..מהישנים חח] פותח קיטבג מביא לי ממתק קוקוס כזה אדום [זוכרים]? כזה בתוך נייר צלופן מהשקם. סבתא שלי צמודה לרדיו. סבא מתפלל כל היום. אני משחק עם אביבה השכנה ב "אבא ואמא"... אנחנו מתנשקים מתחת לעץ כמו בסרטים...חח טוב אז לא הבנתי שמלחמות זה דבר רע. בתוך אותה שכונה של אהבה לא ידעתי שאחרי שיחלפו הגשמים והשנים תפרוץ עוד מלחמה ..ואחריה עוד אחת ..פחות צודקת..ואחריה עו.... בחיים זה הכל עינין של זוית ראיה. הר הביית בידנו....יאאאא בייבי..שיחקנו אותה . אני לא אוהב את המילה ניצחון במלחמה...זה כזה בולשיט כל הסגידה לכוחניות ו התרפקות על איך זינו תערבים ב 67. טוב נו... שאני אשבור מיתוסים?

sahr12

New member
זה נכון שבמלחמות אין מנצחים..

ובכל זאת עדיף להיות בצד שהפסיד "פחות". אהלן זהר..

נעמי 1

New member
הטעות היותר גדולה שלנו

זה ההתנחלויות. ואם היית מסתכל יותר למטה, היית רואה שגם אני הזכרת את מלחמת ששת הימים.

אבא שלי נפצע במלחמה הזו הוא גם אמר תמיד

במלחמה האחרונה(לבנון2) שהוא לא מת במלחמת ששת הימים או כיפור, והוא גם לא ימות במלחמה הזו(לבנון2) הוא ימות מסיבה אחרת. הוא סבל מאוד במלחמות שאבד את חבריו הטובים. הוא היה בגולני לוחם. עם השנים עבר גם קצונה הוא סיים את השירות של המילואים שלו כרב סרן. אני גאה בו, ויש לי כמה סיפורים, חלקם כואבים, וחלקם עבורי גאווה גדולה, הוא היה אידיאולוג אמיתי, פטריוט מיוחד, תמיד אחרי האמונה שלו הלך ודבק בה. כמה כאב לו היה שעזבתי את הארץ, לא גרמתי לו נחת בזה ללא ספק. הנה תמונה שלו במדים צעיר ורענן.
לזיכרו

The ofer

New member
ב-67

היית בן חמש ??? או שבגיל 5 התחלת לשחק באבא ואמא ?!? לילה טוב זהר...

למעלה