מלונות ובילוי באזור RIVERSIDE

SWING4U

New member
מלונות ובילוי באזור RIVERSIDE ../images/Emo205.gif

אהלן חברים, אני אהיה בבנגקוק שבוע ימים. עשיתי שיעורי בית בארכיון הפורום ובעזרתכם כבר סגור על מלון באזור סיאם. העניין הוא שחשבתי לשריין איזה 3 לילות להתפנק באחד ממלונות היוקרה באזור ה- RIVERSIDE ( Chao Phraya River) השאלה היא מה הפלוסים בכלל של אזור זה? לפי מה שקראתי עד עכשיו, רובע זה מסווג כאזור של אנשי עסקים. לכן אשמח אם תכוונו אותי לאטרקציות ובילויים ששווה לעשות דווקא כשמתארחים באזור הזה. ברור לי שאת השופינג כדאי לעשות כשאתארח באזור סיאם אבל מה כדאי לי להשאיר דווקא לזמן שאתארח ב- Riverside? (מבחינת קירבה, נגישות וכו') או שאין בכלל יתרון ועדיף לעשות את כל הטיולים מאזור סיאם? תודה רבה לכל מי שטורח לקרוא ולעזור

רינת24

New member
אין יותר מדי מה לעשות שם

חוץ מכמה מסעדות טובות תלוי באיזה מלון תהיה אבל חלק מהם כמו השנגרליה והפיניסולה קרובות לתחנה של הרכבת העילית לתחנת Sphan Taksin הפיניסולה עצמה מעבר לנהר אבל יש להם סירה שמעבירה את הנוסעים ממזח שנמצא ליד השנגרילה.

SWING4U

New member
עוד התיחסויות? מישהו?

תודה לך רינת על התגובה, אכן שנגרילה הוא המלון בו אני כנראה אתאכסן. אני מודה שחלמתי על האוריינטל אבל בכל זאת זה יותר מדי עבורי, השנגרילה הוא "פשרה" די טובה
חוץ ממסעדות באזור ה-Riverside, יש עוד משהו לעשות שם? מה לגבי שייט בנהר? שווה? גם קראתי באיזה review שאזור זה קרוב ונגיש יותר לעשות את יום הסיורים בארמונות המלך. זה נכון? וממש שאלה אחרונה, כמה זמן זה בסקיי ליין מהשנגרילה ל- MBK? מקווה שיהיו תגובות... תודה

lior 30 rg

New member
המלון נמצא 15 דקות בסקיי טריין מסיאם

ככה שנגישות היא לא הבעיה שם. המלונות עצמם- המריוט, שנגרילה, שרתון, ההילטון וכמובן- האוריינטל, הנם מלונות בטופ של הטופ של הסטנדרט העולמי (והמחיר בהתאם). הרבה מה לעשות אין שם, הפאטפונג הדי מאוס נמצא באזור ויש את סילום לא רחוק אבל המיקום הסמוך לתחנת סאפאן טקסין של הסקיי טריין בשילוב עם התחבורה הציבורית על הנהר, עושה את המיקום ללא רע בכלל. באופן עקרוני, המיקום הרבה הרבה יותר טוב מהקאוסן.

אנחנו עדים פה לנס, אירוע חשוב בתולדות הפורום

אני פשוט לא מאמין... ליאורצ'יק אשכרה ענה לבחור ולא שלח אותו לעשות חיפוש בפורום? וואלה, ממש לא צפוי... Swing שיחקת אותה בכל אופן, לשאלתך, מה זה חשוב מה יש לעשות באזור, אם אתה בשנגרילה פשוט תחרוש את כל מה שיש למלון המפנק הזה להציע (אגב, בעיניי הוא לוקח בגדול את ההילטון והשרתון) המיקום ממש אחלה כדי לצאת לטיולים או סתם לנסוע בסקיי לאורך העיר. כדי לצאת לקניות דווקא מלון ב-siam יותר מומלץ

רינת24

New member
נגיש יותר ממה?

אתה יכול להגיע עם קו הסירות שעל הצ'אופריה קרוב לארמון וכנ"ל לקווסאן

למעלה