מלונות בלונדון - חוות דעת

• פותח הנושא ty30
  • פורסם בתאריך

ty30

New member
מלונות בלונדון - חוות דעת

קיבלתי הצעת מחיר ל3 מלונות בלונדון (נופש בקיץ ל-10 ימים פעם ראשונה בלונדון) חשוב לנו חדר ל4 ושיעמוד בתקציב.
lords
אוקספורד
Bayswater Inn Hotel

אשמח לביקורות, המלצות או ההיפך על המלונות.
חשוב לי המיקום - עדיפות לכמה שיותר מרכזי, נגיש לאיזור מרכז קניות (סופר וכו') שלא יהיה מבודד ובשעות הערב יהיה אפשר לצאת להסתובב, ולא באיזור מוסלמי ומסוכן.
או לחילופין ואשמח גם לקבל המלצה על ספק ישראלי של דירות נופש במרכז לונדון.
תודה!

moco10

New member
הייתי באחרון

אבל לפני כמעט 20 שנה, כך שהביקורת על המלון עצמו לא תהייה רלוונטית. בכל מקרה, זכור לי שהיה פשוט אבל בסדר.
מבחינת מיקום זה טוב למרות שזה לא מאוד מרכזי. קרוב לאנדרגראונד ואוטובוסים ואזור סימפאטי.

michaleng

New member
אם עוד לא עשית את זה, תיכנסי לביקורות ב-booking.com

הדירוגים שקיבלו המלונות שציינת (כל מלון בנפרד כמובן) לגמרי לא מלהיבים. כדאי לקרוא את הביקורות בתשומת לב, לראות מה בדיוק הפריע לכותבים ולהחליט אם זה פוסל את המלונות גם מבחינתכם. למקרה שתרצי לבדוק אפשרות נוספת: אני התארחתי בשנה שעברה ב-Ridgemount Hotel, מלון בסיסי מאוד אך סביר (לטעמי) בבלומסברי, לא רחוק מהמוזיאון הבריטי. הבנתי שיש להם גם חדרים לארבעה, עם או בלי שירותים צמודים. הנה קישור לביקורות בטריפאדוויזר: http://www.tripadvisor.co.il/Hotel_...-Reviews-Ridgemount_Hotel-London_England.html, ולאתר המלון עצמו: http://www.ridgemounthotel.co.uk (הזמנתי דרך האתר, והרבה זמן מראש).

ty30

New member
תודה על התשובה

כן בדקתי וקראתי את הביקורות בבוקינג
והצלחתי להבין שרוב המלונות במחיר סביר הם בגדר לא מלהיבים.
אני חושבת שנלך על דירה.

michaleng

New member
בשני המקרים (מלון או דירה) שימו לב לעניין האוורור/מיזוג

יום קיץ בלונדון יכול להיות קריר וגשום, חמים ונעים, חם אך נסבל או נורא חם - כמובן לא מסוג הדברים שאפשר לנבא. מזגנים או אפילו מאווררים יעילים הם לא בבחינת מובן מאליו, ולדעתי חשוב לברר את הנושא עם הבעלים (ובמקביל לחפש התייחסויות בביקורות של מטיילים שהיו במקום בקיץ) לפני שסוגרים את ההזמנה. בהצלחה!

תמעם

New member
נצל"ש- מישהו מכיר את מלון regency house hotel?

מבחינת מיקום, נקיון וכדומה.
תודה מראש!

היינו ביוני האחרון בדירה ל-4 ב-COLLINGHAM PLACE - ממליצה

בחום. היתרונות:ממוקמת ברחוב שקט, אבל 5 דקות הליכה מ-EARLS COURT RD -רחוב ראשי עם חנויות, מסעדות וכו' ומתחנת EARLS COURT. היתרונות של תחנה זו: נמצאת על הPICADILLY LINE-נוסעים, ללא צורך להחליף רכבת, ישירות מהית'רו-בשדה התעופה יש מעלית לרציף ובתחנה זו יש גם מעלית-יתרון בולט כשמגיעים ועוזבים עם מזוודות ובכלל...ממוקמת כ-5 דקות מסופרמרקט. הדירה מצויידת בכל מה שצריך.החסרון היחידי כ-20 מדרגות.

שכחתי לציין שהדירה ממוקמת במס' 29 (יש עוד דירות ברחוב זה)

הגענו אליה בעקבות המלצה והזמנו דרך אתר BOOKING. היו לנו כמה שאלות לפני הנסיעה וענו לנו באדיבות במייל.

למעלה