מלון בים המלח - אחד ה"לאונרדו" או לוט?

מלון בים המלח - אחד ה"לאונרדו" או לוט?

מבקשים המלצה עדכנית למי מבין המלונות כדאי ללכת: שלושת המלונות של לאונרדו או לוט. מדובר בנסיעה מטעם משרד הבטחון, ואלו המלונות שבאים בחשבון כרגע. מכיוון שמדובר בשהות של שבוע חשוב שהחדר יהיה מרווח יחסית, ושהתנאים יהיו נעימים. מדובר בזוג מבוגר ללא ילדים. תודה רבה
<כבר עייננו בתשובות קודמות בפורום, אבל לא מצאנו השוואה בין ארבעת אלו>
 

אמא של29

New member
אנחנו היינו בלאונרדו ים המלח

האוכל היה סתמי. החדרים בסדר, לא רעים. די מרווחים. קשה לי להגיד שהיו מספיק נקיים. מתחת למיטה היו שקיות חטיפים ריקות וטישו והשטיח מוכתם. המסדרון והשטחים הציבוריים לא מתוחזקים. הצוות היה מאוד נחמד אבל זה לא מה שעושה את החופשה למוצלחת...
 

rikim2

New member
אנחנו היינו בלוט

כבר פעמיים ונחזור שוב. החדרים נעימים , האוכל הכי טעים שאכלנו במלון , הספא נעים ואף פעם לא היה לנו עמוס מידי . בליאונרדו לא היינו.
 
לוט-המתאים ביותר

מלון מיושן,חדרים יחסית פשוטים(הדביקו להם מרפסות לפני שנים מספר).אבל...ויש אבל אחד גדול:מלון מצויין,שרות נפלא,אוכל אולי הטוב בים המלח,נקי,רגוע,חוף ים גדול ומהנה,ספא מצויין,שקט. מלונות לאונרדו השונים אולי מתאימים לאוכלוסיה צעירה,למשפחות, אבל לא מגיעים לרמתו של לוט. לקחת בחשבון ,שהאוכלוסיה מורכבת מאורחים מבוגרים ותיירים.
 
לדעתי אם לוט מלא

והולכים על לאונרדו אז לאונרדו קלאב , באגף דלקס בלבד (החדש יותר). יש חוף צמוד,האוכל השתפר מאוד.בסיס הכל כלול כולל שתיה . האוירה משפחתית ולא זוגית אך הוא עדיף על שאר האופציות. אגב לאונרדו ים המלח גם הופך ל"הכל כלול" בקרוב.
 
למעלה