מלאן עדכונים

talsh

New member
מלאן עדכונים

שלום לכולם, חזרתי והתגעגעתי. חזרתי אתמול אבל מפאת געגועים בלתי נסבלים לתום, רק עכשיו יכולתי להתנתק ממנו ולהתחבר לפורום
היה ממש ממש כיף, בילינו כמו זוג (ולא כמו שלושה), אכלנו, טיילנו וישנו לילות שלמים, היה קר וירד שלג. והתגעגעתי לתום כמו שלא חשבתי שאפשר בחיים. (הוא דווקא לא מאד התגעגע אלינו, כנראה, כולם אמרו לי שהוא היה במצב רוח נפלא כל הזמן) חוצמזה, הפיתוח במחלקה שלי בקומברס נסגר ואני בבית!!! (כן, כן, אני פנויה בבקרים
) אני לא לגמרי מאושרת מזה, אבל בינתיים זה רק טוב. מצרפת תמונה ישנה של תום שאני אוהבת. צולם לפני חודשיים וחצי בערך, רק שאחרי הקור בהונגריה התמונה הזו נראית לי מתאימה. אה, ותום עדיין נורא מצונן
אוףףףף

etilly

New member
אוי, הוא כזה חתיכון!! ../images/Emo99.gif

כייף לשמוע שהיה לכם כייף (לא חשבתי שיהיה אחרת) עכשיו שאת לא בקומברס יותר, פספסנו את הקפה שלנו בארקפה......לא נורא! נתאם לפעם אחרת

shirka

New member
../images/Emo24.gif כמה שתום יפה!! ../images/Emo99.gif

(כאילו שלא ידעת
) התגעגענו המון המון

pazg

New member
מה????

אני תיכף ומיד מתקשרת אליך... רגע רגע - אני לא בטוחה שאני אמצא את הטלפון אז אם אני לא יוצרת איתך קשר - תשלחי לי מסר עם הטלפון.

אורלי99

New member
תמונה הורסת...

איזה מבט.... שמחה שנהנתם. ובאשר לבקרים, יש את כל החיים לעבוד, יהיה לך כיף עם תום.

אוי טל,אני כ"כ מאושרת!

(אגואיסטית שכמותי....
) זה הכל לטובה - את תראי! חוץ מזה - אני מאוד שמחה שנהנתם, ותום (כרגיל) פשוט משגע. אז מתי נפגשים?

ברוכה החוזרת! תום מדהים!

אולי יש תמונות נוספות של הילדון יפה העיניים? ואמנם זכית בחופש מאולץ, אך בכל דבר יש משהו טוב- למשל העובדה שאת יכולה לבלות בבית עם תום! תהני, בטח תמצאי עבודה חדשה צ'יק צ'ק.

אפרת12

New member
ברוכים השבים../images/Emo70.gif

וואלה - כייף
גם חופשה נחמדה, גם זמן פנוי, וגם ילד משגע
(שיהיה בריא
) - החיים יפים

sael

New member
ברוכים השב(ו)ים ../images/Emo140.gif

טוב לשמוע שנהניתם, ומצטערת ושמחה בשבילך על הפיטורים. וכמובן, תום מקסים.

למעלה