מלאך האהבה!!

מלאך האהבה!!../images/Emo140.gif

שבת שלום!! מה שלומך ?.. איך עבר השבוע? .. האם מישהי חמודה הצליחה להקסים אותך ...ובדרך לשבות את ליבך?...למרות דברייך... (אני פשוט מאמינה בקסם של האהבה ..תאפשר או לא תאפשר לה להכנס לחייך ...אם היא היתה אמורה לחדור אל ליבך ...היא תשתלט על ראשך...ואתה תהיה שבוי בה ..למרות הדעה שהתגבשה לך לא מזמן) נ.ב זה שנרגילה מככבת בחייך זאת אני יודעת .. שיהיה לך סופ"ש מהנה , נפלא ומקסים ... מכל הלב ניצוצית גם ביום וגם בלילה

שבת מהממת

שלומי בסדר .. שבוע לא קל עם הרבה שינויים כאלה ואחרים ולא בתחום הרומנטי הפעם... אף אחת לא הקסימה אותי ואף אחת לא שבתה את ליבי וסביר מאוד להניח שזה לא יקרה גם בעתיד... יש משפט שאומר מה שהיה היה מה שיהיה זה לא מה שהיה גילה נרגילה כפרה עליה תמיד פה :)

אכן...../images/Emo41.gif

מה שיהיה זה לא מה שהיה ..כי זה יהיה הרבה יותר טוב ממה שהיה
מאמינה בכך ... ביי בנתיים ... סופ"ש קליל, רגוע ומיוחד

ברור!!!

מטעויות לומדים.. אני בכל אופן... ואם הדרך שעד כה לא עבדה אצלי אני בוחר תדרך האלטרנטיבית השניה... תעשי חושבים מה היא ..

../images/Emo39.gifשלום לך מלאך!!!

אני לא יודעת מה הדרך שלא עבדה אצלך ...ככה שדיי קשה לעשות חושבים על דרך אלטרנטיבית אחרת .. אם בתחילה היית מוכן לעשות הכל למען האהבה ...כעת אתה בוחר בדרך מאופקת יותר שבה תהיה זהיר יותר, מחושב יותר ...ותבחן את הדברים לפני הפעולה.?! זאת הדרך האלטרנטיבית?

לא

באהבה לא חושבים ולא מתאפקים ולא נזהרים אלא נותנים הכול כדי שלצד השני יהיה נחת ואושר וחיוך על הפנים ולא בוחנים כל דבר אלא עושים אותו... מדובר על דרך אחרת לחלוטין ולא נתחיל לפרט עד שאני לא אסיים תשינויים והם יהפכו למשהו החלטי ומקובע...

אני דווקא אומרת "כן"../images/Emo8.gif

אחרי שרשמת את המשפט "נותנים הכול כדי שלצד השני יהיה נחת ואושר וחיוך על הפנים ולא בוחנים כל דבר אלא עושים אותו"...זה כ"כ נכון.. חויתי את אותו האיפוק , המחשבה מהצד השני....דבר שהרס המון בזוגיות, באהבה שהפוגגה לה במהרה..דבר שגרם לי להיות מתוחה ... זה פשוט חוסם ואוטם ...התרחקתי מאדם כזה ... למרות שכשחושבים על זה קצת לעומק דווקא ההסחפות אחר רגש של אהבה ...גורמת לנו להפגע ... זה קל להגיד שצריך לקחת הכל בפרופורציות... אבל זה לא הולך כ"כ באהבה ...לאהבה אין חוקים ... מאחלת לך שבכל דרך אשר תבחר תהיה מאושר ...שיהיה לך טוב ..תקרין אור , אהבה , חיוכים על פנייך ... שבת שלום ומבורך ...

מה שאמרתי

כמו שאמרתי... כך צריך להיות ! אבל זה לא ככה שאתה נותן מעצמך ואת כל כולך זה רק דוחה תצד השני הצד השני תמיד יפזזו בכמה הם רוצים בן אדם כנה ומתחשב שנותן מעצמו וכ"ו וכ"ו אבל שהם פוגשים אדם כזה התנהגות כזו רק מרחיקה ודוחה אותם... בני האדם נמשכים לרוב לרוע ... תהיה מניאק תהיה אין.. תהיה טוב תהיה אווט..

"תהיה... ../images/Emo41.gif

מניאק תהיה אין"?!?!?!?! לא בחיים שלי .... את הרוע אני מריחה מרחוק..ומתרחקת ממנו מהר ככל האפשר... אבל כל מה שאאכתוב כרגע זה לא ישנה את אותה התפיסה שאתה נתון בה כעת ... אני אכתוב ..ואתה תראה בדבריי רק מילים ותחשוב שבמציאות זה אחרת ... כמו שכבר אמרתי בתגובה הקודמת שלי ..מה שגרם לי להתרחק מאותו אדם זה דווקא האיפוק שלו ,החישובים , זהירות יתרה .. בבחורים מניאקים מלאי רוע תודה לאל עוד לא נתקלתי ... ואני מכירה את האופי והאישיות שלי דיי טוב ...בחורים כאלה יהו אאוט בחיי ..אפילו לא יקחו חלק בחיי כך שגם לא יהיה את תהליך "האאוט".. נקודה לזכותך קיבלת בכך שרשמת "בני אדם נמשכים לרוב לרוע "... אני בנתיים נתקלתי באנשים שנמשכים לטוב של העולם ... ולאיזה זרם אתה משתייך?
...נמשך לטוב
או לרוע
? יום מקסים לך

נמשך ...

לטוב... את לא תדעי שבן אדם הוא מנייאק רק אם תסתכלי מהצד אולי תדעי לרוב את לא מייחסת חשיבות לחוסר טלפונים או חוסר בהתלהבות או לכך שהוא לא מביא לך מתנות קטנות או מנסה לתת לך את כל מה שאמרת שחסר לך מקשרים קודמים ... קפיש? ככה שזה לא ישנה תתפיסה אכן כן

למעלה