מכתב שקיבלתי - "מחנה עבודה בכינרת"

kedeman

New member
מכתב שקיבלתי - "מחנה עבודה בכינרת"

הנה מכתב שקיבלתי נשמע לי מעניין אני אשמח לקבל על זה תגובות ממכם מה אתם אומרים - שווה לנסות להוציא קבוצה שלנו לשם???

go golan go

New member
אממ... נשמע טוב, רק למה זה בתוך הבי

ת שלי?!.... סתם... לא הכל... אבל חלק ממש קרוב. נשמע ממש טוב!

אלה צודקת! זה באמת נשמע טוב!

אבל 4-5 שעות עבודה ביום לחניכים?! הם יתלוננו!! מאווווד! אם כבר לעשות את זה לנו.. =) עדיף!

kedeman

New member
אבל את לא הבנת

זה לשכבה בוגרת!!!! זה מראש לבוגרים ולא לחניכים קטנים הרעיון זה שזה בשבילנו

טוב סליחה!

בהודעה שכתבת (הראשונה) הבנתי שזה לחניכים.. =\ טוב נו.. אני = בלונדינית = טיפשה! מה לעשות?! עם עובדות אי אפשר להתווכח?!
ואם ככה אז זה עוד יותר טוב.. לשבועות? אני בספק אם נספיק.. אבל בואו לקיץ! הרי בקיץ אין טיול שנפגשים כולם יחד נכון? כל אחד יש לו את הקורס שלו.. אז אפשר ככה בחודש הראשון.. בין המד"צים והמסע חוף (והקורסים האחרים כמובן) לעשות את זה! מה דעתכם?! =)

kedeman

New member
קיץ נראה לי צפוף מדי....

תמיד יש מלא מה לעשות בקיץ במיוחד בתנועה.....

kedeman

New member
שאלה טובה...

אם זה ככה אז אולי באמת כדאי להציע לתנועה לקחת את הדבר הזה כפרוייקט ליוסי יפה הבא

מאוו Boaz

New member
אתה יכול לשלוח את הקובץ שוב??

כי זה לא נפתח לי ואני מתייאש... לאיי סי קיו או משהו..

kedeman

New member
איפה אני אשלח לך אותו?

תן אימייל או משהו... או שמישהו שהצליח לפתוח את זה ישלח לך..

ה טמבל

New member
שבועות קרוב מדי

לא נספיק בחיים, אבל... יש לי כמה רעיונות לקיץ(לדעתי זה אפשרי כי תמיד יש זמן בקיץ שיחסית לא עושים הרבה) אני ינסה ליצור קשר עם המארגנים של הפרוייקט הזה, וצריך לחשוב על זה. איזה כיף אולי יצא לי שוב לבלות כל יום ראשון במשך חודש וחצי בערך בתנועה!!!!
אלה? אהוד? טיילר? שבסעה? שקסי? מישהו רוצה להצטרף אלי שוב?

שקסי

New member
בטח!!!

אני רוצה ! אני רוצה! אתה יודע איזה חסך זה לא להגיע לתנועה כל יום ראשון, עכשיו?? אוף! ככה הלכה לה תקופה... בטח שנה הבאה אנחנו נשרוץ שם... תכלס- עכשיו אם אתה מציע לי להרים סמינר לעוד חודש או טיול- אני לוקחת את זה! כולל הסתובבות בכל מקום בארץ והרעלת החניכים+גרעין בכל העיניין... פרסום...אוך.. איך נפלו גיבורים... והקטע המצחיק זה שבסוף נרשמו מד"ש 45 אנשים בערך...והמצחיק זה שעוד אנשים רצו להירשם...והם מנג'סים לי על מתי זה עד עכשיו! ואם עוד אפשר להירשם... כ"כ צחקתי ... יכלנו לעשות את זה רק לד"ש... טוב אבל לא נורא- "מה שהיה- תשכח מיזה! מה שיהיה לא משנה- מה שאבקש בעולם כזה- תן לי את היום הזה" ובנימה אופטימית זו- שיהיה יום נפלא!

קשתונה

New member
יופי אז תארגני את

הטיול של יוסי יפה כי ממש חבל לי שהוא לא מתקיים ויצאנו הכי מעפנים בעולם שביטלנו אותו ואנחנו רקובים

למעלה