מכתב שכתבתי לשר לאיכות הסביבה

enbalush

New member
מכתב שכתבתי לשר לאיכות הסביבה

שלום, כשהייתי נערה כתבתי מכתב לאלי הולצמן, ביקשתי שיבין את הסבל של הקופים, סיפרתי לו על הרגישות של בעלי החיים, כתבתי לו על הכלב שלי שהיה אז בן שנה, הוא כמובן לא הגיב על המכתב. השנה הכלב שלי נפטר אחרי 17 שנים כמו אז גם בימיו האחרונים נלחם לחיות ורצה להרגיש טוב, כמו כל כלב, אדם או קוף. כמוני יש המון בעלי כלבים וחתולים שמבינים שבסבל כולם שווים, גם קופים שדומים לנו לא רק רפואית, אלא גם ברגשות, ברצון לחיות טוב, עם המשפחה שלנו ולהרגיש חופש בסיסי וביטחון. אם החווה לא תיסגר אני חושבת שאין שום סיכוי לבעלי חיים במדינת ישראל, כי הקופים הם בעלי החיים שהכי זהים לנו בני האדם ואם הם יחיו בגהנום במדינה שלנו, אז זה אומר ששאר בעלי החיים ימשיכו גם לחיות בגהנום ומצבם לא ישתפר. במדינות נאורות דבר כזה לא יכול להתקיים ואצלנו מתירים התאכזרות נוראית לקופים, לקופות ולגורים שלהם. אני מקווה שתבינו את הרצון המשותף של תושבי ישראל ואת החשיבות המוסרית והריגשית שיש לכולנו כלפי הקופים - קורבנות אילמים. מחזקת את פועלכם! תודה, ענבל בבקשה כיתבו גם אתם לשר ארדן שיסגור את חוות מזור: [email protected] [email protected] בימים אלו נחשפו סרטונים שצולמו בחשאי בתוך חוות מזור, חווה שמוכרת קופים לניסויים, התגלו דברים מזעזעים בצילומים, כמו הפרדת גורים יונקים מאימותיהם כדי להשלח לניסויים אכזריים, החווה הזו קיימת המון שנים, ויש סיכוי להציל את הקופים הללו ולסגור את החווה, ההחלטה כרגע בידיים של השר להגנת הסביבה, מר גלעד ארדן, הצטרפו לקבוצה ושם תקבלו פרטים על יכולתכם להשפיע ולכתוב לו. שימרו על אופטימיות: http://www.facebook.com/pages/-/94694346590?v=wall#/group.php?gid=171893104222&ref=ts

evike

Active member
מנהל
חשבתי שסגרו אותו מזמן בכל אופן היתה שמועה כזא

לפני שנים הסתובבה בנט תמונה מזעזעת של קוף/פה שעובר/ת ניסויים ועינויים עם איזה מכשיר על הראש. שמרתי את התמונה, ושלחתי לכל מכרי עם בקשה לא להתחבר ואף להתנתק מספק אינטרנט מסוים שהיה בין הבעלים של חוות מזור. (היום, עד כמה שידוע לי, כבר אין להם קשר לכך) אני בהחלט אכתוב לשרים. לקישורים אני לא אכנס, כי אני לא מסוגלת לראות דברים כאלה. גם כשמופיעה כתבה בעיתון על חיות שסובלות (מכל מיני סיבות), אני מדלגת על הפרטים. והלוואי שכבר יבינו שגם החיות מרגישות וסובלות בדיוק כמו בני האדם. פרט חשוב, הרבה תרופות שמתאימות לבני אדם לא מתאימות לחיות, ואף עשויות להרוג אותם. וגם אם יש כמה שמתאימות, זה לא מצדיק גרימת סבל לשום חיה,

enbalush

New member
זה מאליש מחוות מזור, ששרד ניסויים במח

הוא הועבר אח"כ למקלט לקופים,רוצה לראות תמונה חיובית שלו? מאליש עם חיוך גדול מתלהב מגיגית עם מים (ממש כמו ילד): http://www.ipsf.org.il/?item=51&section=29 לא מספיק רק להתנתק מאינטרנט זהב, חייבים לכתוב לגלעד ארדן, כמה שיותר מיילים והוא יבין שהציבור תומך בסגירת החווה.

evike

Active member
מנהל
או, כאלה אני אוהבת לראות ולשמוע

אגב, התמונה של מאליש עם גור הנמרים, פשוט מהמם. היכן הוא צולם? בהחלט אכתוב לשר, ואבקש גם מחברים לעשות זאת. טוב שהעלית את הנושא. אסור לתת לו להשכח! תוכלי לראות בחתימה שלי עד כמה אני בעניין של חיות.

enbalush

New member
../images/Emo51.gif

התמונה הראשונה לא של מאליש, אלא גור קוף וגור נמר באיזה מקלט בחו"ל שמציל אותם.

למעלה