מכתב שכתבתי למלר"ם

Rene2

New member
מכתב שכתבתי למלר"ם

הנדון: שרות מלר"ם. בתאריך 20/11/04 יום שבת, בשעה 07:30 בבוקר, התקשרתי למוקד מלר"ם, לזימון רופא לביקור בית. ביתי הקטנה, ____________________ הקיאה כל הלילה ובצר לי פניתי אליכם. הפקידה בחורה בשם קאתי ביררה את פרטינו, שם ומס' טלפון, היא מסרה כי המלר"ם יפתח לקהל רק בשעה 10:30 , והאפשרות כעת היא זימון רופא לביקור בית. הפקידה קאתי מסרה כי, יגיע אליי רופא במהלך השעה וחצי הקרובה, אחרי המתנה ארוכה, בשעה 09:00 ראינו כי הרופא טרם הגיע, התקשרתי שוב למוקד לברר מדוע הרופא מתאחר, שוב ענתה לי אותה פקידה היא מסרה כי הרופא יתעכב, ויגיע מקסימום בעוד חצי שעה עד 40 ד'. בשעה 10:30 התקשרתי שוב, הרופא עדיין לא הגיע, משך כל אותו זמן, לא קיבלנו שום עידכון לגבי הרופא, אף אחד לא טרח לידע אותנו, כי הרופא מתאחר, ומה סיבת האיחור. ובכמה זמן עיכוב מדובר. להפתעתי, בשיחת הטל' הסתבר לי, כי הפקידה שענתה לטל', לא יודעת במה מדובר, הוסבר לי כי בשעה בה הזמנתי את הרופא, מופעל שרות לילה הפעיל עד לשעה 10:00 בבוקר, ולאחר מכן הקריאות מופנות למוקד המלר"ם עצמו. מהפקידות שענו נמסר לי כי כעת העניין בברור. בשעה 11:00 עדיין לא קיבלתי תשובה ממוקד המלר"ם, התקשרתי שוב, ואז נאמר לי כי הרופא בדרך. הפקידה שענתה, מסרה לי כי אין לה מושג מדוע הרופא מתאחר, היא איננה יודעת מה קרה במשמרת שלפנייה, היא רק עכשיו מדברת איתי, ואין לה מושג במה דברים אמורים. אין לה שום קשר להזמנה שנעשתה, מבחינתה המשמרת הפעילה, אינה קשורה למשמרת הקודמת. לשאלתי מדוע אין תאום בין 2 המשמרות, נאמר לי, כי היא לא קיבלה שום דיווח על רופא שמתאחר, ורק עכשיו אחרי הבירורים הטלפונים שלי, הם מיודעים בענין. דבר זה, מאד חמור בעניי, זהו זילזול, ממדרגה ראשונה, באדם חולה, משך כל 4 השעות בהן חיכינו לרופא, ירדנו מהבית למטה חיפשנו כל רכב, שנראה לנו שיתכן והרופא נמצא בו, היינו מוטרדים ומותשים. הרגשנו חסרי אונים, לחלוטין נוכח, ההמתנה הארוכה, והמורטת עצבים, הילדה הקיאה 4 פעמים נוספות, שבכל רגע, אנו מנסים להרגיע אותה ואת עצמנו בכך שהרופא מגיע ולשוא. אינני מוצדקת שום הצדקה לזילזול שכזה. בכל 4 השעות שעברו, לא נעשה טל' אחד מהמוקד כדי לתת לנו עדכון מה קורה, כל הפניות שנעשו היו ביוזמתנו, שבפניות הראשוניות, בכל פעם נאמר כי הרופא בדרך. 4 שעות, הן זמן ארוך, מאד לילד חולה, אבקש את טיפולכם ותגובתכם בענין. אשמח לתגובתך מר רפיגינת.

למעלה