מכתב מאלוהים

ה מוזה

New member
מכתב מאלוהים

ילדה שלי תגידי,עוד לא הבנת ? בכל האמצעים העומדים לרשותי בכל השפות הקיימות בעולם ובכל הדרכים אני אומר לך את מה שאת כנראה לא רוצה לשמוע עד מתי תאבקי,תלחמי,תבעטי,תנסי ? זו לא העת לשינויים יותר ברור מזה אני לא יכול להיות תקשיבי ! לכל הסימנים כל יום אני מקשיב לך צועקת לי וכועסת עלי מנסה להבין את פשרן של דלתות נעולות ואלו הנטרקות כן,גם הקשבתי כשחשבת שיש לי חוש הומור שלא ממש מצחיק אותך האמת ילדתי שאין לי בכלל חוש הומור רק תוכנית מפורטת עד הפרט האחרון כן,גם הטלפון שממש עכשיו כ"כ רצית להתקשר אליו לנסות עוד דלת ומה הפלא? הוא לא תקין . מתי כבר תביני את שפתי האלוהית ? מה עוד אני יכול לעשות בכדי לגרום לך להבין ילדה ש"עת לכל על פני האדמה " וכל העקשנות הזו שלך לא תועיל וכל הכעסים לא יובילו אותך לדלת הנכונה וכל הניסיונות ייכשלו כי אין זו העת לשינוי ומוטב שתשלימי עם המצב מאשר תלחמי בי ובך כן,אני מרגיש איך הילדה המרדנית שבך זועפת וזועמת ובועטת ולא מוכנה להקשיב ,לא מוכנה להשלים , לא מוכנה להאמין שיש כוונה בכל דלת שאני טורק מולך בכל דרך שאין בה מוצא את צוחקת מרוב ייאוש,בוכה מרוב תסכול,מנסה עוד דלת מרוב תקווה שואלת אותי בכל פעם מחדש " מה אתה רוצה מחיי?" צורחת לי בשקט בלילה מבלי שאיש ידע "תניח לי כבר !" שמעתי את קול הדמעות הקשבתי לקול התפילות האם את , מקשיבה ? ~
~

seaגל

New member
מרשה לי להיות אלוהים ?

מכתב מאלוהים ילדה שלי עוד לא הבנת? בכל האמצעים העומדים לרשותי בכל השפות הקיימות בעולם ובכל הדרכים אני אומר לך ...אני אוהב אותך ושומר עלייך.... זו לא העת לשינויים תקשיבי... כל דבר בעיתו.... הדלת תפתח אני מבטיח לך אני רק רוצה שתגיעי לדלת הנכונה שתיהיה לך הדלת המתאימה כמו כפפה ליד כמו חיבוק לנשמה.... אני רוצה רק דבר אחד ממך : תאמיני בי.. ומתוקה שלי לא אני לא אניח לך!!! כי אני מאמין בך ... ויודע שלמרות כל התסכול והכאב שאת חווה עכשיו יבוא יום ותלחשי תודה... לך על העקשנות לך על שאת לא מוותרת על חלום לך שאת הולכת בעקבות הלב לך שמקשיבה למה שאת רוצה לך שיודעת לזהות מה הכיוון אותו את רוצה לי שידעתי לחכות איתך לרגע הנכון לי שהבאתי אותך למקום הנכון ואני אני אוהב כמו שאת בועטת , עקשנית, מרדנית בוכה, צינית... העיקר שתשמרי על האמונה שאני אוהב אותך ושומר עלייך .... אני פועל שם למענך גם אם מרגיש לך עכשיו שאני נגדך...
--מוזה יקרה--- אם הגזמתי בתפקיד שלקחתי על עצמי אנא קבלי התנצלות ואת מוזמנת למחוק את התגובה.... חבקי את הכאב, את התסכול את הייאוש תבכי דמעות של נשמה רק לא להתייאש ילדה לא לוותר על הלב

ה מוזה

New member
" רק לא להתייאש "

אני יכולה היום קצת לחייך ולקוות שאלוהים יודע מה הוא עושה כי מכאן זה נראה "נגדי" ..... ולא ברור לי מה התוכנית ואחרי כל טריקת דלת יש בלבול עמוק כעס,אכזבה וכמעט..... שצעקתי לו "אוקיי,אני מרימה ידיים" אבל רק כמעט , אני מקווה בכל נים נפש ובכל שבריר לב שיש בכל זה כוונה חיבקתי אתמול את העצב,האכזבה,התסכול בשתיקה גדולה ובמילים שלך תודה ~
~

על זה נאמר:

"מחשבות רבות בלב אנוש ועצת השם היא תקום" והפירוש: אנחנו יכולים לתכנן מיליון תכניות, לרצות לעשות כל מיני דברים, לנסות לבצע ולא תמיד מצליח לנו, כי מישהו מלמעלה מחליט אחרת בשבילנו. כתבת מכתב נפלא, מכתב מדהים. אחד החכמים שקראתי בעת האחרונה ובכלל. הצלחת להגיע למסקנות בעצמך ולבדך ולהבין בתבונת הלב הרבה שלך שישנם דברים שהם לא בשליטתנו. אני מאמינה שחלומות מתגשמים. אני מאמינה גם שאלוהים רוצה שנגשים את החלומות שלנו ומציב לנו קשיים לא מעטים בדרך. יחד עם זאת, לפעמים, כפי שאת כתבת ובהמון חכמה: "כל דבר בעיתו" ישנם דברים שקורים בזמן שלהם. וישנם דברים שאינם אמורים לקרות. לדעתי, לרוב הם לא קורים מתוך ידיעה והסכמה פנימית מודחקת שלנו שהם לא צריכים לקרות. צריך להקשיב לקול הפנימי, זה בעצם קול האלוהים. כשאני רוצה משהו מאוד חזק, אני כמובן עושה השתדלות בעבורו. אולם אחרי שעשיתי את כל ההשתדלות האפשרית, אני נושאת תפילה ומשחררת. ומאותו רגע, זה כבר לא בידיים שלי. התפילה שלי אצלו, הבקשה שלי אצלו. אם תתגשם הבקשה שלי, מה טוב. אם לא, ועשיתי הכל, כל מה שנותר לי הוא להשלים עם זה ולהמשיך הלאה. ואת בדרך המיוחדת שלך כתבת את זה מאוד יפה. לא להתייאש מוזי. על כל דלת שנסגרת ישנו חלון אחר שנפתח. צריך רק להסתכל, להתבונן פנימה. לא להתייאש. לסמוך על אלוהים שיכוון אותך לדלת הנכונה. תבקשי ממנו שיכוון אותך לדלת הנכונה. יש כל כך הרבה דלתות, מיליונים של דלתות בחיים הגדולים האלה. הדלת הנכונה תיפתח, אני משוכנעת בכך. סבלנות ואמונה

ה מוזה

New member
רק שאלה

איך מחברים את תבונתו של הלב עם הרגש ? ~
~ התגובה שלך יקירתי היא אור גדול שמאיר את המקומות הזועקים בי אלו עם סימני השאלה הכעס והתסכול בוודאי אינך זוכרת תגובה שכתבת לפני המון זמן על המילים האלו שלי ענית לי במילים שלך
"לפעמים נדמה לי שרכבת החלומות שלי ורכבת המציאות נוסעות על אותה מסילה רק..אחת מול השניה אז אולי אפשר גם לצעוק לאלוהים ? "אוקיי..הבנתי את הרמז ,עכשיו אתה תהיה נהג הקטר" [ ה מוזה 13/01/04 ] ובימים האחרונים אני קוראת אותה שוב ושוב וביחד עם המילים האלו שלך הענקת לי נשימה עמוקה זה מדהים עצוב וכואב שחלף זמן רב ועדיין לא הגיע העת מהמכתב ההוא שכתבתי בעבר ....ועד עתה "אני נושאת תפילה ומשחררת" אני כנראה לא יודעת לשחרר נושאת תפילה וממשיכה בדהרה אל הדלת הבאה,ועוד אחת,ועוד אחת ועל כולן אותו השלט "לא כעת " כמה קשה לשחרר קצת את המושכות ולהניח לו להיות נהג הקטר ואולי כאן השיעור ללמוד להרפות מהשליטה בקטר ולתת בו אמונה [וזה קשה כי משהו בי בועט זועם כועס] תודה על כל מילה ~
~

הצלחת להותיר אותי פעורת פה

עם הקישור הזה מין העבר
"לב חכם" את כבר יודעת בעצמך שהמחשבות נמצאות "בלב" ולא "בשכל" כפי שנהוג לחשוב. "לב חכם ישכיל פיהו ועל שפתיו יסיף לקח" (משלי ט"ז פס' כ"ג) אדם כמוך שלומד על בשרו את החיים, וגם מעביר לאחרים את הטוב שבלבו. אדם שמוכן ללמוד מאחרים, שפתוח לקבל מאחרים וגם כוסו מלאה לאחרים. אדם כמוך, יש לו "לב חכם" "הרגש" הוא בעצם היצר, האימפולסיביות שמוציאה מתוכנו את כל הרגשות שחוסמים את הלב שלנו מלעשות את הדבר הנכון. "הלב" תמיד יודע. כל החיים אנו לומדים להתמודד עם הנסיונות האלה כאשר הרגש משתלט על חוכמת הלב. כעס, קנאה, ייאוש וכו'. כל אלה מכסים לנו על הלב. אבל אלה רגשות אנושיים (כי לא נולדנו מלאכים, רק בני אדם) אנחנו לומדים להיות מודעים להם, לחוות אותם וללמוד לא לתת להם מימדים כאלה שלא יאפשרו לנו לראות את מה שבאמת נכון. ואחרי שהסערה עוברת (כל הרגשות שמציפים אותנו), ואם למדנו, אנחנו שוב שומעים את הלב ורואים את מה שנכון. וזה כל הזמן שיעורים של החיים. אין "גיל" או "מצב" מסויים שבו אדם יכול לומר שלמד הכל והוא כבר יודע הכל. אין אנשים "מוארים" בחזקת "ראה וקדש" כולנו בני האדם אותו הדבר. יש כאלה עם יותר נסיון, יש כאלה עם פחות. אבל כולנו ללא יוצר מין הכלל מתמודדים עם אותם הקשיים בחיים.
~
~

למעלה