מכתב לראש הממשלה, אהוד ברק

NIKI4664

New member
מכתב לראש הממשלה, אהוד ברק

שלום הראש. כאחד שהצביע עבורך בבחירות האחרונות, קשה לי מאוד לראות את עיצבונך ואת יגונך ביום שטוף שמש שכזה. כואב לי מאוד המצב בו אתה נמצא אבל ברור לי שרק אתה אשם בכך. רצית להביא לנו שלום לפי לוח זמנים שקבעת מראש. מאוד היה חשוב לך לעמוד בלו``ז. אבל מולך היה האוייב שלא מעניין אותו לוחות זמנים. אותו מעניין מימוש החלום על ארץ ישראל השלמה. כן, כן ואני לא מתכוון לגוש אמונים. לא הקשבת להם. לא הקשבת לדברי עראפת לגבי תוכניותיו. חיית באשליות שאתה ורק אתה תוכל לממש הבטחות וחלומות. אבל לאוייב יש חלומות משלו . והוא מנצח. לו היית נחוש. לו היית אמיץ. לו היית מפגין את כוחינו האמיתי (מה לעשות, שהאוייב מבין רק כח) או אז היית אולי מגשים חלק מהחלום. איכזבת אותי ורבים מבוחריך. הגעת למצב בו אתה עומד להיות מובס. אתה לא מתאים להנהיג מדינה. חבל היה על השנה וחצי. היה שלום, החבר אהוד ברק.

ניקי ההתפכחות מלווה בהרגשת אכזבה והיא אינה מעוורת את עיניך .

קראתי את הכתוב, ושלא כהרגלם של חבריך שקשה להם עם המפלה והרגשת האין אונים, הבושה אולי, ובכלל התמוטטות של אידיאולוגיה שאינה מתאימה למציאות בה אנו חיים, ולדעתי היא אינה אידיאולוגיה אבל על זה הרי כבר דיברנו...מרענן לראות איך פיכחון הופך להשלמה והסקת מסקנות נכונות, זה נדיר.

למעלה