מכתב לאבא שבשמיים - טריגר...!!!

מכתב לאבא שבשמיים - טריגר...!!!

אבא´לה.. התשמע תחינתי..? התשמע כאבי...? התבוא לעזרי מן המתים.....? כבר קראתי לכל האנשים החיים... ניסיתי כל הדרכים.. אמא לא שומעת.. חלשה ובעצמה בקושי יודעת.. הנשמה שלי חסרת אונים.. אומרת רק להשלים.... את הראש להכניס.. עד יחלפו הגלים.... הסהרים הרכינו ראשיהם.. הנמיכו קומתם... השפילו מבטם...... שום דבר לא עוזר הכאב לא פוסק.. היסורים רק מתגברים.. העינוים הולכים ונעשים נוראיים.. הדמעות הללו... מה יהיה עם הדמעות הללו.... כמה בכי עוד יש שם בפנים......? אבא´לה.. התבין אותי..? אתה שהתענית ביסורים כל כך קשים.. ? התבין מה עובר על עכשיו..? לפחות אתה...? התבין שכואב לי הלב...? מתכווץ לא מרפה..? התבין שנשרפת לי הנשמה...? בלהבת אש כה חזקה..? התבין שאני כבר לא נושמת...? התראה שאני נגמרת...? תתפלל בשבילי שם למעלה..? אתה שקרוב כל כך לאלוהים...? אולי אותך הוא ישמע..? בבקשה.....? אבא´לה... סליחה....... סליחה שהפרעתי את מנוחתך.. מנוחת קודש היא עבורך........ פוחדת אני.. אבל אתה שם להיות איתי... אם לא יעמוד לי כוחי... אבא יקר תאהב אותי.. למרות חולשתי.. תחכה לי שם.. אל תשאיר אותי לבד... אבא´לה... הנה זה כבר נגמר..........

דפנה...

New member
אילונה יקרה...

ליבי, ליבי איתך. עכשיו, כשקראתי את המכתב שכתבת, נזכרתי בסרט שראיתי בילדותי, מספר רב של פעמים (ולעיתים תכופות אף בכיתי). "ינטל", האם ראית? שיחקה בו השחקנית/זמרת ברברה סטרייסנד. כשקראתי את המכתב שלך, לפתע שמעתי אותה (בראשי) שרה (באנגלית, כמובן), שיר שכתבה עם מותו של אביה ושרה בלילה לאור הנר, לפני שעשתה מהפך בחייה: "אבא האם אתה שומע? אבא האם אתה רואה אותי? אבא האם אתה יכול למצוא אותי,בחשכת הלילה? אבא האם אתה לידי? אבא האם אתה יכול לשמוע אותי? אבא האם אתה יכול לעזור לי לא לפחוד? משתכלת בשמים נראה לי כי אני רואה מיליון עיניים, איזה הן שלך? איכן אתה עכשיו כשהאתמול נופף לשלום, וסגר את דלתותיו? העצים הרבה יותר גבוהים, ואני מרגישה הרבה יותר קטנה, הירח בודד כפליים, וכוכבים מאירים חלקית. אבא כמה שאני אוהבת אותך, אבא כמה שאני זקוקה לך, אבא כמה שאני מתגעגעת אליך, מנשק אותי נשיקת לילה טוב." (כתבתי מהזיכרון, סליחה עם יש קיצורים וטעויות) המכתב שכתבת, כל כך מרגש וכל כך הזכיר לי את השיר. אולי אם תקשיבי לו, תרגישי את אביך קרוב אליך, תרגישי את אהבתו הגדולה ועימה תבוא הקלה? אם אביך היה יכול לשלוח לך מכתב תשובה, אני בטוחה שהיה כותב עד כמה שהוא רוצה, לחבק אותך חזק, לנשקך בחום, ולהמטיר עליך אהבה, להרגיעך,ולתת לך כוחות להמשיך אילונה, לא לוותר, להילחם, כי בתום המאבק, את תרגישי טוב יותר. (((((((((אילונה)))))))))) חושבת עליך המון, מקווה לטוב דפנה

מדהימה שלי...

ראיתי את התגובה שלך אתמול, ומשם באה ההקלה בסערה.. נשארתי חסרת מילים, עם המון שברים ורסיסים, אבל בחיים.. תודה.. תודה ששלחת לי את ההצלה... ממילותייך באה לי נחמה.. מקווה שעכשיו תחזור העליה... תודה.. אוהבת כל כך.. שלך... סתם אני...

למעלה