מכתב גלוי לבנות המין היפה.

אליה91

New member
מכתב גלוי לבנות המין היפה.

זהו. סיימתי איתכן. היה לי מספיק מזה. הגיע הזמן להניף את הדגל הלבן. אני נכנע. אבל בעצם, אף פעם לא באמת התחלתי איתכן. ואם כן, אז סתם ניפנפתן אותי כאילו מינימום הייתי חתיכת קרטון במנגל של יום העצמאות. צחקתן, הסתכלתן לצד השני, המצאתן כל מיני סיפורים על חברים, או פשוט הייתן הכי כנות וחדות, ואמרתן "לא!". כל ניסיון, הכי נואש שיש, לא עבד. כל חיוך, כל מילה יפה, כל מתנה, כל שיחת טלפון או הודעת ס.מ.ס מתוקה, אבל איכשהו אני אף פעם לא יוצא עם היד על העליונה. איכשהו תמיד מגיע הבחור הטוב, או הרע, או המוכשר יותר, החתיך יותר, שמצליח להבקיע, אחרי שאני סללתי את הדרך. זה קרה פעמיים, עד כמה שאני זוכר. אני רק כמו משחק-מקדים. מתבשל והכל, אבל כשמגיע האקשן האמיתי, סוגרים עליי את הדלת ואני נשאר בחוץ, בקור הכלבים, בכדי ללכת הביתה עם דמעות בעיניים. אז לא. זה לא שאני לא הולך לאהוב אתכן יותר. יודע שזה ימשיך לקרות. זה לא שאני לא הולך להימשך אליכן ולהעריך את הנשיות שלכן, מה לעשות, היצרים החייתיים שטמועים בכל גבר לא פסחו עליי. אולי גם זו חלק מהבעיה שאני כרגע נמצא בתוכה. אין לי מושג למה אין לי את זה כל כך הרבה זמן ואז אני מסתבך בזה ונכנס כל-כך עמוק. נותן לעצמי להיקשר אליכן כל-כך, למרות שאני יודע שזה יפגע בי בסוף. זה לא מתאים לי. כל הרגשנות הזו. אני אמנם בחור רך ורגיש, אבל מה קורה לי, לעזאזל? האם זה באמת מה שאני צריך להרגיש עכשיו? מה קרה למסיכת הקשיחות? מה קרה לאדישות המזויפת? כל הגשעפט הזה איתכן מביא לי רק סבל וכאב. אולי כי אני כל כך טוב. ובחיים אמרו לי להיות רע, הרבה פעמים. אבל אני פשוט לא מצליח. אני בקושי יכול להגיד לאנשים לא. אז איך לעזאזל אני נותן לעצמי את הזכות להתפלא כששוב הוקסמתי לשווא? אז זהו. זה נגמר. אני מקווה שהתסכול הנוכחי יסתיים מהר, ושהכאב יהיה פחוּת עד כמה שאפשר. אין לי כוח יותר. ניסיתי ולא הצלחתי. הגיע הזמן להרים ידיים. אז נכון, אולי בחרתי לא לפרוש באופן כללי, אבל יש דברים שאתה חייב לדעת מתי לפרוש בהם. אני יותר מידי טוב בשביל זה. ואתן כל-כך רעות. אז אולי אני אנסה לאמץ את גישת ה"אין יותר בחור נחמד", בזמן שאני מוותר עליכן סופית. אולי החיים שלי יהיו קצת יותר מתוקים, עם פורנו ובלי בחורות אמיתיות (שאפשר לגעת בהן), ואני אצליח לתפוס קצת מהאופטימיות שהייתה לי עד לפני כמה חודשים. אז זהו, אני מניח. ראו אותי מחוץ למירוץ. עמיתיי ישמחו לשעוט לכל עבר בכדי להשיג עוד קצת טרף. אני אישאר בפנטזיה שלי, לפחות עד ש, בעולם הדמיוני הזה, מישהי תאהב אותי, תעריך אותי, תרצה אותי, ותהיה רק, בבלעדיות, שלי. פפפף. כן. זה גם הולך לקרות. זה הולך לקרות בדיוק באותו יום שאחמדניג`אד, נסראללה וקים ג`ונג איל ירקדו עם אולמרט, פרץ וליברמן על במות יום העצמאות ברחובות העיר.

../images/Emo221.gif אל תדאג..

היא עוד תבוא האחת שתאהב אותך כמו שאתה ואתה תאהב אותה למרות כל מה שכתבת פה גם אם קשה להאמין לפעמים האהבה האמיתית עוד תגיע!

פחחח בחיי אתה מזכיר לי אותי

בימים של יאוש....אל תתייאש..לי קרו דברים הרבה יותר גרועים עם בנות וגם לי לא הולך מי יודע עם בנות, אבל אין מה לעשות כנראה שהבחורות שפגשת לא התאימו לך אני מקווה בשבילך שתמצא את הבחורה שלך מהר מאוד..ותזכור שהבחורות שלא רצו אותך יכול להיות שירצו אותך בעתיד(משהו שקרה לי כמה פעמים) אבל אתה תדע להתנהג אליהן כמו שהן עשו לך.... תצא תבלה כמה שיותר ...ומה שלא יהיה, לעולם אל תפסיק לנסות...מישהו חח פעם אמר לי (תקנו אותי אם אני טועה-כנראה משפט מוכר)על כל 10 בחורות שמסרבות יש אחת שתסכים .. תמשיך להציע ולנסות -כך גם תשתפר ותלמד ..יכול להיות שעכשיו יגידו שאני טועה אבל דווקה זה יעזור לך מבחינת ביטחון עצמי ,אתה תפתח עור של פיל והדחיות לא יפגעו בך אלא רק יעזרו לך... בנות זה עם קשה ,צריך לדעת לדבר איתן לא כולם יודעים זאת בהתחלה אבל לומדים ...

בוד בוד

New member
חחחח

חחחחחח חמוד! אל תהיה כל כך מיואש! בסך הכל פעמיים נכווית, וגם אם יותר, תמיד תשמור על אופטימיות לא הלך לך עם שתיים? עם השלישית יילך! מכירה הרבה בנים שנפגו יותר ועדיין לא מתייאשים, ותאמין לי, גם לא חסרות בנות שמרגישות אותו הדבר תמחק את הפרצוף המבואס כ, תהיה אופטימי, ובנות יבואו אליך לבד, אתה תראה, בסופו של דבר זה יגיע בהצלחה!!!

bloody2

New member
אתה פשוט אפס...אין מילים!

רגע למי כתבת את המכתב הזה?מה רצית להשיג מזה?שירחמו עליך כאן בפורום?אל תענה על זה אפילו...כל "כל הודעה מתוטקה כל אס אמ אס"...בקיצור הבנתי שאפילו הסמרטוט של הבחורה לא הצלחת ליהיות...אתה באמת מיוחד! ובכלל...נכון שזה כל כך קל וכיף ונוח לשבת בבית ולרחם על עצמך...במקום לעשות משהו עם הבעיה וליפתור אותה מהשורש?אם בחרת בדרך ההתנזרות ורחמים עצמיים אז בהצלחה! נ.ב קשה לי להאמין שיש עדיין אנשים כמוך...שמוותרים כל כך בקלות!

I am bar

New member
אל תוותר! האחת תגיע

אתה לא צריך לחפש אותה..היא תבוא לבד..!! מדברת בתור בת!

bloody2

New member
את מוכנה לחתום לו על חוזה שהיא תגיע

לבד????? אני פשוט שונא את המשפט הזה "האחת תגיע.." ועוד תוספת "אני מדברת בתור בת" זה שאת מדברת בתור בת לא אומר שאת יכולה לחזות את עתידו!!מאיפה לך שהיא תגיע?נחשי מה..לא לכולם מגיעה... ובכלל מה זה השטויות האלה...להכניס אנשים לתוך איזה פנטזיה של האחת תגיע...אני לא אומר ששום בחורה לא תתאהב בו בחיים...ברור שכן..השאלה היא האם הוא ירצה אותן... ובכלל מה זה האחת?תגדירי!

אז ככה..

שאומרים האחת תגיע זאת אומרת אחת שתהיה מתאימה בשבילו כמו כן הוא יהיה חייב בתור בן לעשות משהו(להציע)... כמובן שזה לא יקרה לבד....... בכל מקרה ההזדמנות הבאה להיות עם מישהי תגיע לו באיזשהו שלב רק שהוא יצטרך לשים לב...ולדעת מה לעשות .... וbloody2 ככה אתה רוצה לעזור לו . אתה אומר לו יאפס וכל השטויות האלו מזה החרטה הזה?!!!

bloody2

New member
לעזור לו?הוא צריך לעזור לעצמו קודם

הבנאדם התייאש בגלל ששום בחורה לא שמה עליו...ובמקום ליבדוק מה לא טוב בצורה שהוא מתחיל עם בנות הוא "פורש"...מה זה השטויות האלה? פשוט לא יאומן מה שקורה לאנשים היום..כמה חשיבות וכמה כוח הם נותנים לבחורות...כמו הזה שכתב את הנושא...הוא נתן לבחורות לדיפוק לעצמו את החיים..להתייאש...למה?אני פשוט רואה את האנשים האלה שנותנים לבחורות השפעה מרובה כל כך ובא לי לידפוק להם את הראש בקיר אולי יכנס לשם משהו...!!

bloody2

New member
מעצבן אותי שאנשים

במקום לעשות משהו עם במצב מתחילים לרחם על עצמם...הרי רחמים עצמיים לא מביאים שום דבר טוב אלה רק הופכים את המצב לעוד יותר גרוע!

OriginalMe

New member
הו

רק מהתגובה הזאת רואים מה ועד כמה אתה שווה יהיה בסדר, וכן, תהיה עם מישהי שתאהב אותך ושאתה תאהב ושלא יגידו שלא, כי יש סיכוי שתמות לבד, לכל אחד מאתנו יש סיכוי של 50 50, אבל כן תהיה לך זוגיות אחת שמחה ומאושרת וטובה, לפחות פעם אחת.

Chakotay

New member
ממילותיהם של רוברט פלנט וג'ימי פייג

Living loving shes just a woman! אז עזוב אותך כל השטויות של הבחורות האלה ותתחיל לשים קצת בולבול עליהן ותראה איך הן יקפצו. אני לא מתכוון להתנהג מגעיל אבל פשוט לא להתייחס יותר מידי ולקחת אותן קשה מדי...תן להן צומת לב בקטנה רק זכור תמיד הן אך ורק נשים ! זה הכל ! Livin', lovin', she's just a woman.

למעלה